Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизнес.

От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Акъл ще ми даваш, когато имаш.
Лека вечер!
Ти си безнадежда утайка, така изглежда. Аз се отказвам. Пробвах да ти давам акъл - не приемаш. Дадох ти решение - не приемаш.
Недей да пробваш kickstarter, не те бива.
Живей си в бараката от дядо ти, при бежанците, ромите и турците (по твой думи),пък давай докато може. Като видиш,че с тая нагласа- не става - давай в чужбина.После ще се срине бараката и толкова.
Лека ти вечер, че стана време.
 
От: От: От: От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да

МОЕТО ИМЕ, МОЯТА ЛИЧНА КАРТА, МОЯТА СНИМКА, МОЯТ АДРЕС трябва да седят зад проект, НЕ НА БАБА МИ! :D т'ва е психодиспансер.

Ама никой не чете вече:

—You are creating a project in your own name, or on behalf of a registered legal entity with which you are affiliated.

Отваряш ЕООД за 500лв. и готово.

Да не говорим и за тази опция:

—If running your project as an individual, the linked bank account must belong to the person who verified their identity for YOUR project.


Опции бол, желание нулево! :)
 
От: От: От: От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да

Все един от тях ще да се намира на територията на:
US, UK, Canada, Australia, New Zealand, the Netherlands, Denmark, Ireland, Norway, Sweden, Germany, France, Spain,
Italy, Austria, Belgium, Switzerland, and Luxembourg


Или не?

Това съобразителност, адаптивност, предприемачески дух - забрави. То даже в форума да пита - даже в тая тема, има поне 2-ма който отговарят на критерия на кикстартър.
Друго си е да иска "ПАРИ ОТ ДЪРЖАВАТА!".
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Типичен пример за коментар за младото поколение, което е продукт на старото, което е продукт на още по-старото.
Да не сме паднали от Марс - ние сме продукт на ВАШИЯ живот и действия :)

Типичен пример как младото общество не знае какво да прави. Голяма колебливост, търси мнения, оспорва.
Не се и съмняваме, че от вас ще излезе добър мениджър.
Действайте - това което прецените, без да се колебаете.
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Относно kickstarter, като фирма може ли да се регистрира или е само за физически лица?
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Още с 2-то ми питане да покаже какво умее и липсата на отговор приключи темата.
Ако беше такъв, какъвто се описва щеше да има поне 2-3 проекта с които се гордее и показва.
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Относно kickstarter, като фирма може ли да се регистрира или е само за физически лица?

Moжe всичко, виж предния ми коментар с линкове.
 
От: От: От: От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да

Щото съм зел 1 лев от държавата.
Смяташ ли, че ще седна да направя сериозен проект, с който да искам 50 000USD, а може да получа и 80 000USD, и ще позволя проекта да е на името някакъв от форум predpriemach.com, които по стечение на обстоятелствата има UС citizenship... Парите да отидат на неговата банкова сметка/Paypal, и после да чакам да ми ги даде.

Звучи много авантюристично, но признай си, и ти не би го направил :)

Това съобразителност, адаптивност, предприемачески дух - забрави. То даже в форума да пита - даже в тая тема, има поне 2-ма който отговарят на критерия на кикстартър.
Друго си е да иска "ПАРИ ОТ ДЪРЖАВАТА!".
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Нашият живот и действия е преминал в сигурност с месечен приход от малко пари. Затягали сме поясите всяка зима. Ако вие сте такъв, то ще работите за 400 лева и всичко останало ще ви е допълнителен приход.
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Ами в такъв случай ако автора толкова държи за kickstarter, можем да му помогнем с регистрация в този сайт.
 
От: От: От: От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да

... ще позволя проекта да е на името някакъв от форум predpriemach.com, които по стечение на обстоятелствата има UС citizenship... Парите да отидат на неговата банкова сметка/Paypal, и после да чакам да ми ги даде


Казвам, че всичките ми приятели на по 20-25 години избягаха - някои се уредиха, други работят черна работа.
Е като всичките ми приятели и роднини не са около мен


Толкова са ти били и приятели значи...щом опря до някой от форума. Както казах - безнадежден случай!
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Не помня вече, но мисля, че можеше и 2та варианта, но трябваше да имаш Business Paypal профил.
Най-вероятно може и двата... логично.
Обаче това не променя факта, че ако физическо или юридическо лице се представи за автора на проекта, а реално съм аз - парите ще отидат в неговата банкова сметка - каква гаранция, че ще ми ги даде, дори да му обещая 10% "комисионна".

Относно kickstarter, като фирма може ли да се регистрира или е само за физически лица?
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Плащанията само по Пейпал ли се получават? Алтернативен метод за изплащане имали освен Пейпал?
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Още с 2-то ми питане да покаже какво умее и липсата на отговор приключи темата.
Ако беше такъв, какъвто се описва щеше да има поне 2-3 проекта с които се гордее и показва.

Имам проекти с по 10 000 000+ plays в нета... нямам какво на ВАС да доказвам, по друга тема бях тук - да питам дали има начин за европроект, или нещо от рода.
На мен ми е ясно, че тук няма да намеря спонсор, и за това пиша толкова непрофесионално, свободно и дори, се улавям, арогантно.
А дори да имаше шанс някои от тук да ме финансира, не искам. Искам европроект - но НЯМА, от там нататък всичко, което си пишем е само безцелно търкане на епидермис.
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Ами в такъв случай ако автора толкова държи за kickstarter, можем да му помогнем с регистрация в този сайт.

Страх го е, че ще го ограбиш :D да се смея ли..да плача ли...
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

А дори да имаше шанс някои от тук да ме финансира, не искам. Искам европроект - но НЯМА

:D:lol::clap::twisted::oops::shock::-o
 
От: От: От: От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да

Така или иначе, моето име трябва да седи зад проекта.
А ти казвай каквоооото си поискаш, не си фактор :)
Толкова са ти били и приятели значи...щом опря до някой от форума. Както казах - безнадежден случай!
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Дали е с paypal или wire, пак се стига до идентичността на получателя, и в двата случая там ти е снимката на личната карта и цялата информация.

Ето виждам, че доста от Вас, се държат така, сякаш ВЕЧЕ са направили тази, така и така, "лесна" схема. Ако е така - покажете ми.
Ако не е така, пробвайте, и споделете.

Плащанията само по Пейпал ли се получават? Алтернативен метод за изплащане имали освен Пейпал?
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Преди да тръгнете да правите каквото и да е било, ви е необходим бизнес план.
Вашето желание е за евро субсидия по проект. Бъдете сигурен че няма да ви отпуснат така субсидия като физическо лице.
Аз мога да ви дам достъп до kickstarter за да работите, ако желаете.
Ще ви изготвя и договор че плащанията получени от сайта, ще ви бъдат изплащани.
 
От: От: От: От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да

А ти казвай каквоооото си поискаш, не си фактор :)

hqdefault.jpg


:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Горе