Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизнес.

От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

От 3 години и половина не съм спал

личи си да ти кажа :D но ти си феномен и може да изкараш пари от това
до сега не съм чувал човек да е издържал толкова време без сън :shock: айде за фотосинтезата както и да е - може да имаш конкуренция, но за съня - признавам те!
пиши един мейл до гинес
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Еми няма, ти хипербола знаеш ли какво е?
НЯМА 100 хиляден български град с 50% турци.
шумен и кърждали са най-турцизирани, но са далеч под 100к
 
От: От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави б

Лягам да спя,като се събудя ще им пиша?
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

ОП просто е искал да изпусне малко пара и да си излее мъката.

Останалите се оляхте и слязохте далеч по-надолу.
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Как станах Senior Member с акаунт от 2 дни, това е като живота в България.
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Как си, Чък Норис?
ОП просто е искал да изпусне малко пара и да си излее мъката.
Останалите се оляхте и слязохте далеч по-надолу.
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Брайън Фантана съм в момента.
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Понякога трябва да слезеш на нивото на ОП, за да те разбере..
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Не се карай с прости хора, ще те завлекат на дъното и ще те бият с опит... Нещо такова беше цитата нали?
Понякога трябва да слезеш на нивото на ОП, за да те разбере..
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Не се карай с прости хора, ще те завлекат на дъното и ще те бият с опит... Нещо такова беше цитата нали?

Такова..
Имаше въпрос - беше ти отговорено. Евро-програми ей така не се дават.
Ти постави въпроса доста кофти - с вметки за ремонти и какво ли не. Все тая.
Допълнителни алтернативи ти бяха дадени - те ти харесват, много работа.
Едиственото което направи е да търсиш оправдания и да обвиняваш държавата. Изложих ти солдини аргументи, как държавата не ти е виновна. Ти говориш за злато. Какво да кажем повече? Направихме си малко ташака, излезе грубо, ама нали сме приятели, няма лоши чувства.
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Понякога трябва да слезеш на нивото на ОП, за да те разбере..
Не му е толкоз ниско нивото.
Просто нормалните за неговата възраст очаквания от живота.
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Е как да не сме приятели, ве брат.
Майка ти, леля Ванчи, какво хубаво мнение има за мен, от малки се знаем :)
Такова..
Имаше въпрос - беше ти отговорено. Евро-програми ей така не се дават.
Ти постави въпроса доста кофти - с вметки за ремонти и какво ли не. Все тая.
Допълнителни алтернативи ти бяха дадени - те ти харесват, много работа.
Едиственото което направи е да търсиш оправдания и да обвиняваш държавата. Изложих ти солдини аргументи, как държавата не ти е виновна. Ти говориш за злато. Какво да кажем повече? Направихме си малко ташака, излезе грубо, ама нали сме приятели, няма лоши чувства.
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Не му е толкоз ниско нивото.
Просто нормалните за неговата възраст очаквания от живота.

Недопустимо е да не знаеш какво всъщност представлява държавата, да очакваш неща, за който държавата грам не е отговорна - да ти бъдат доставени на тепсия. След като това не се случи - безкрайна тирада - как всичко е срещу нас. Дадох му съвет - той търсеше оправдания, намерихме как да стане - той пак недоволен, тоя съвет го знаел от 3-4 години, ми да е действал...
Не мога да ги дишам тея хора, дето все държавата им е в устата, пък те нито са инициативни, нито имат някакви умения, нито се трудят, нито става нещо от тях (тук не говоря за ОП), а много, много такива хора се навъдиха и смъкват морала на цялата нация. Май си изкарах хейта срещу тая напаст срещу ОП-а, което е моя грешка, но никой не е безгрешен.
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Не бе, просто гледам, че сумати хора взеха пари и ги изпохарчиха за коли и къщи, аз искам да ги вложа в някакъв бизнес, ясно не става по този начин.
Поне да има облекчения, или де да знам... аз ще си продължавам да си бутам... ситуацията в България ще се оправи ли?... или става все по-зле...

Ай верно отивам да спя, че утре трябва да се разправям със спонсори(единия си работя с него вече), за пари ще говорим, за пари... дал бог да стане.

Лека.
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Яд ме, че в началото си загубих времето да ти пиша някакви неща.. :( правиш се на хейтър, не приемаш съвети и обиждаш...
аз съм втрещен
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Вдигате темата за пореден ден и след това "съжалявате" като се псувате и си "губите времето" в спам, утре пак, а резултата?
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Човече, образовай се (все едно дали държавно или по частна програма) и работи. За който няма пари за университет и курсове, има Интернет. Не е толкова сложно. IT секторът е глобален и в него има работа бол. Никой няма да те дири да ти дава работа и/или пари просто така. Сам трябва да се потрудиш с търсенето и себепредставянето пред потенциални купувачи на твоите стоки и услуги. Нито държавата, нито ЕС, нито на който и да е различен от теб им е работата да се грижат специално за теб.
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Започвам да намирам паралели между тази тема и разговорите на форума с Александър Видов (https://www.predpriemach.com/search.php?searchid=4663852). Това е като двубой. От едната страна на ринга - автора на темата с висшите цели и идеи (поне според него), първоначално много приятелски настроен. От другата страна на ринга - групата от форумци, много от които с детски начин на комуникация, показващи по един или друг на автора, че начина му на мислене и действия няма как да доведат до желаните от него резултати. Автора от своя страна се обижда на това отношение, затваря си очите и умишлено пропуска да вникне в абсолютно всички доводи дадени в неговата тема.

Резултатите за Александър Видов какви са? Сайта му към днешна дата не работи, и е така вече от доста време - http://multy.pro/ Отказа да чуе всеобщото мнение на хората, повярва на реално калпавите си способности (като дизайнер) и сайта му естествено не просъществува.
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

И на Стив Джобс са му обяснили, че никой няма да си купи компютър у дома, но току-виж компютаризацията вече не е само у дома, ами и в джоба благодарение на неговия усет към успеха. Съветвам автора на темата да анализира систематично идеите си и ако вярва в тях, ако иска да гори в тях, ако иска дори да изгори в тях, трябва да ги пробва на всяка цена. Колкото по-рано и повече се провалиш, толкова по-близо си до желаната цел. И нека спрем с хулите, вместо да се мотивираме един другиго, всеки излага на показ комплекса си за малоценност, ерудицията си и кариерния си успех. Затова и толкова хора се изнесоха от България, всеки много разбира, дава акъли като Бил Гейтс на туземец, а като излезеш на улицата и те удря грозната действителност, нерезонираща със приказките от великото село Разбирачево...
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Ъпнете темата малко, че ми е скучно :D
 

Горе