Въпрос към администрацията на форум

stoqn.petrov

New Member
Здравейте,
при опит да пусна тема в раздел Freelance ми се изписва следното съобщение:

HTML:
To create new threads in this forum your post count must be 10 or greater.

You currently have 0 posts.

Това какво значи ? Че трябва да напиша 10 мнения за да пусна тема?

Не съм привърженик на този прицип ... сега как да ги направя ? кой 10 теми трябва да ги оспамя?

Мерси.
 
От: Въпрос към администрацията на форум

Еми спами пич, админите като те карат :)
 
От: Въпрос към администрацията на форум

Мерси, ще пиша в общи теми в който да не обвързвам никого с мнението си.

По принцип идеята с която се регистрирах в този форум е много различна... ще пусна тема когато направя 10 мнения.

Отново благодаря.
 
От: Въпрос към администрацията на форум

и да пишеш лични не можеш :)) преди да направиш 5 поста
и аз не го разбрах това с границите, но админите си знаят... спам му е майката
 
От: Въпрос към администрацията на форум

сега как да ги направя ? кой 10 теми трябва да ги оспамя?
Ако решиш да спамиш за да навъртиш десетте мнения ще получиш доста червени репутации, а не знам кой би обърнал внимание на фрийленсър с червена репутация. Аз поне не бих. Пробвай да напишеш десет полезни мнения и няма да има проблеми.
 
От: Въпрос към администрацията на форум

Благодаря за мнението, VtoriChepik !

Аз точно от това се опасявам. Ще се постарая да пиша смислени мнения.
 
От: Въпрос към администрацията на форум

hint:колкото и да се стараеш да не засегнеш някой,аз лично не бих обърнал внимание независимо колко ти е сериозна темата или най малко предложението в раздел Freelance - за това не бързай изчакй поне 1-2 месеца и пак се включи,така според мен ще е по добре!


п.с:докато писах си ги направил 10,явно си или много добър и имаш зор или поредния бърз влак :)
 
Аз по принцип ужасно много мразя това оспамване на темите за да се натрупат десет мнения. Тази тема е дъвкана многократно, но все пак крайното решение е на админите. На теб обаче чест ти прави задаването на въпроса в отделна тема, май ти си първият нов във форума, който вместо да оспами каквото му падне първо попита. Имаш голяма зелена репутация от мен и то не само за да компенсира евентуалните червени, които може би ще натрупаш. М др вече имаш десет мнения.

Поздрави и успех!
 
От: Въпрос към администрацията на форум

Тук в тази тема са 3 мнения, 3-4 в анкети и още няколко в други теми. Просто нямам време да чакам!

А този израз - "поредния бърз влак" - незнам точно какво имате в предвид но ако е това което си мисля - няма да стане.
Направих тези 10 мнения за да пусна темата си, и спирам, няма да спамя повече. (Не че съм искал...)

BullBlogger, Благодаря за мнението.
 
Последно редактирано:
От: Въпрос към администрацията на форум

Бърз влак са всички онези преминаващи точкаджии, появили се тук само за да пуснат една темичка с линк към тяхното "ултра-мега-яко-страхотно-уникално" форумче или блогче.
Както BullBlogger по-горе писа, похвално е това което направи. Имаш и от мен зелена репутация.
Успех и приятен престой във форума!
 
От: Въпрос към администрацията на форум

Форума наистина има ограничения, които могат да спрат всеки нормален посетител, а не само спамерите...

Един потребител, ако не иска да прави спам постоянно е ограничаван. За един спамер от друга страна подобни ограничения са нищо - целта оправдава средставта...
 
От: От: Въпрос към администрацията на форум

А този израз - "поредния бърз влак" -

за да уточня:мисълта ми е такава,че днес се регваш и бързаш да пуснеш 10 поста,само за да можеш да се запишеш в раздел в който хора с години трупат клиенти.
За бързия влак ти сам ще покажеш дали си такъв :) и администрацията да ме извини,не искам да иземвам функциите и

Успех
 
От: Въпрос към администрацията на форум

Благодаря и на теб ktomov !

Дойдох в форума с цел, изпълнявам я, и край. (имам в предвид че само ще чета, не мисля че ще мога да помогна на някой с нещо особено на тази тема - Сео,Афилиейт и др. :Д но определено има много неща който могат да се научат...но всичко с времето си. )

mlazarov, прав сте!

wanderer, явно съм схванал смисъла.
 
От: Въпрос към администрацията на форум

Тук не съм много съгласен. Какво разбирате под нормален потребител? Нима се намират "нормални" потребители които не могат да напишат едно качествено мнение по даден казус, а непременно мнението ще бъде счетено за спам?
Вижте момчета - това е статистиката:
Теми 18,496
Мнения 175,326
Искате да ми кажете, че "нормален" потребител не може да напише нещо различно от "да напълно съм съгласен", "еваларка брато" (това е спам) в тези 18496 теми?
И аз съм тук от скоро. И аз в началото имах ограничения. Нормално е да ги има и съм ЗА тях с двете ръце. Няма ли ги - ще има по 100 нови регистрации всеки ден, само да се пусне една темичка, чието съдържание е: "Вижте рекорда на новия ми сайт в алекса - Игати-КЛючовата-дума.ком и колко добре се е класирал" и до там.

Едит: Има и друг вариант. Да се премахне ограничението за минимален брой публикации за да се добави тема в даден раздел, така че дори и новорегистрирани да могат да публикуват теми в тях, но пък темите да бъдат модерирани, или иначе казано да не се показват в раздела преди модератор да ги одобри. Това от своя страна пък ще коства повече време на модераторите, за това сегашния мисля е най-подходящия вариант.
 
От: Въпрос към администрацията на форум

Нормално е някой, който е написал солидно количество смислени мнения да получи повече права от някой, който току що се е регистрирал. В крайна сметка форумът не може да се развива и да върви напред ако всички само вземат от него, без да дават нищо.
 
ограничението за 10 поста преди да се пусне тема в пазара беше въведено тестово преди няколко месеца след тази тема Не е ли време за "Семки и бонбонки"? така всеки преди да е почнал да продава нещо може да го видим що за човек е като му видим 10 те поста верно има малко повече спам но май няма измамени защото които е наспамил с глупави постове в последствие трудно ще му мине офертата колко и сладко да я е написал...

темата е отворена за дискусии и все още мислим дали да не върнем старите правила но имайте на предвид че ограничението за пазара на Диджитал пойнт е 25 поста ...
 
От: Re: Въпрос към администрацията на форум

ограничението за 10 поста преди да се пусне тема в пазара беше въведено тестово преди няколко месеца след тази тема Не е ли време за "Семки и бонбонки"? така всеки преди да е почнал да продава нещо може да го видим що за човек е като му видим 10 те поста верно има малко повече спам но май няма измамени защото които е наспамил с глупави постове в последствие трудно ще му мине офертата колко и сладко да я е написал...

темата е отворена за дискусии и все още мислим дали да не върнем старите правила но имайте на предвид че ограничението за пазара на Диджитал пойнт е 25 поста ...

И 14 дена престой :)
 
От: Re: Въпрос към администрацията на форум

някой дошъл да продава нещо, не мисля че може да чака 2 седмици..да не говорим ако е спешно...

всички бързаме за някъде, хайде да бързаме бавно !
 

Горе