В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

• ГЕРБ-СДС

Votes: 9 8.3%
  • БСП

Votes: 2 1.9%
  • Има Такъв Народ

Votes: 29 26.9%
  • ДПС

• ВМРО

• Изправи се! Мутри вън!

Votes: 3 2.8%
  • Демократична България

Votes: 20 18.5%
  • Възраждане

• Българско Лято (Божков)

Votes: 14 13.0%
  • Марешки - НФСБ

Votes: 1 0.9%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

• Ще маркирам "Не подкрепям никого"

Votes: 6 5.6%
  • Друго

• Общо гласове
    108

Noke

Well-Known Member
Червени пичове, ще ви изметем рано или късно, не сте вечни. Между другото все още имам тайни надежди за Слави, който се кълне, че е с десни разбирания.
Как ше коментираш факта, че най-дясната партия (СДС) не просъществува повече от 15 години, а ПАРТИЯТА е все още жива, събира гласове и влиза в парламенти вече почти век? :)

rujel

Active Member
Как ше коментираш факта, че най-дясната партия (СДС) не просъществува повече от 15 години, а ПАРТИЯТА е все още жива, събира гласове и влиза в парламенти вече почти век? :)
Аз ще ти отговоря. Не хвана синята боя върху червената. Но хората вече са станали далтонисти, така че при новите опити дори пребоядисване няма да се прави и съответно няма какво да се лющи.

tedkata_m

Well-Known Member
Ами веднага ти казвам. В СДС имаше внедрени гадни комунисти, чиято цел беше да дестабилизира партията. И успяха. Ама и още 1 милион не го знаехме...Е, сега вече го знаем...

biaaro

Well-Known Member
Славчо с Кови. Само да не вземе да умрере сега, че съвсем ще се заплете работата.

tedkata_m

Well-Known Member
Славчо с Кови. Само да не вземе да умрере сега, че съвсем ще се заплете работата.
Ми да се е ваксинирал. 2 бона вървеше пфайзера. Можеше да ги даде, нали? Той общува с хиляди хора.

tipin

Active Member
Днес тестът на Дългия излязъл положителен?
От неделя до сега отрицателен ли е бил? Или днес за пръв път си е направил тест и е излязъл положителен?

tipin

Active Member
Славчо е от вашите:
"Aз ли пoлудявaм или дoктoр, кoйтo e cпeциaлиcт пo тoвa дa уcтaнoви oт кaквo тoчнo и кoнкрeтнo e пoчинaл eдин чoвeк, кaзвa, чe нитo eдин чoвeк, пoвтaрям - нитo eдин чoвeк - нe e пoчинaл oт кoрoнaвируc.
И тoгaвa идвaт някoлкo твърдe вaжни въпрoca:
Лъжe ли прeмиeрът Бoйкo Бoриcoв, зaeднo c Нaциoнaлния oпeрaтивeн щaб, чe в Бългaрия имa пoчинaли oт кoрoнaвируc хoрa? Кaк гo рaзбрaхтe бeз aутoпcии?"

Последно редактирано:

Torbalan Trolski

Well-Known Member
Червени пичове, ще ви изметем рано или късно, не сте вечни. Между другото все още имам тайни надежди за Слави, който се кълне, че е с десни разбирания.
Клета майка България. И пра-пра-внуците на Тедката ще разказват как преди векове Боцинката ги е спасявал от лошите комунисти :D

tedkata_m

Well-Known Member
Клета майка България. И пра-пра-внуците на Тедката ще разказват как преди векове Боцинката ги е спасявал от лошите комунисти :D
Пак Боцинката. Абе тоя кошмар за теб и в сънищата те преследва. А забрави ли Станишката, Виденката, Първанката, Луканката???

desoe

Well-Known Member
Ау, колко любопитно.

За малко повече от 47 000 лв. можете да си купите чисто нова Тойота Корола, директно от шоурума - https://www.toyota.bg/new-cars/corolla-hatchback/

Междувременно 47 000 струва ЕДИН от новите щандове за книги на пл. "Славейков". Вероятно тези щандове, при нужда, се трансформират в леки автомобили и могат да предвижат търговците до домовете им :)

Ограбването на София продължава от самоковската харпия, но разбира се, тя е просто една пионка в случая. Грабете, грабете, пари има!

Torbalan Trolski

Well-Known Member
Пак Боцинката. Абе тоя кошмар за теб и в сънищата те преследва. А забрави ли Станишката, Виденката, Първанката, Луканката???
Не. Както не съм забравил и Костов и царя. Ти си човекът с фиксидеите, повлияни от някакви събития преди почти век. Аз по принцип никой политик не харесвам.

veni8

Active Member
Гласуването с хартия издава купения и контролиран вот.

• Haha
Реакции: Sky

tipin

Active Member
Що не се спрете с глупостите, нито една партия или организация не е оспорила редовността на изборите, освен за тези в Турция.

nikolai.mt

Active Member
Първия законопроект, който спешно трябва да бъде внесен от новия парламент, е да замкрият със закон партията на манолова, бабикян, дончева и бябикян!

slavchev

Well-Known Member
Гласуването с хартия издава купения и контролиран вот.

Има и друго. При евентуални новини избори, те ще са лятото, а както всички знаем избирателната активност лятото винаги е много ниска. Това цели и Тиквун, защото неговите тъпунгери са под строй. Верно, малко братчеди ще му избягат в чужбина, ама пак ще има по-голям процент от сега...

tedkata_m

Well-Known Member
Щом коментирате Борисов постоянно, явно още е актуален. Нали беше загубил, какво стана?

tedkata_m

Well-Known Member
Не. Както не съм забравил и Костов и царя. Ти си човекът с фиксидеите, повлияни от някакви събития преди почти век. Аз по принцип никой политик не харесвам.
Еми като не харесваш никого, защо постоянно само за един говориш?

Torbalan Trolski

Well-Known Member
Еми като не харесваш никого, защо постоянно само за един говориш?
А сети се?!? Аз не съм като теб, че да живея с истории от време оно. Кой ли управлява държавата като наследствен феод през последните почти 12 години?

В момента, когато тиквата потъне в небитието ще го забравя.

Горе