В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

• ГЕРБ-СДС

Votes: 9 8.2%
  • БСП

Votes: 2 1.8%
  • Има Такъв Народ

Votes: 29 26.4%
  • ДПС

• ВМРО

• Изправи се! Мутри вън!

Votes: 4 3.6%
  • Демократична България

Votes: 20 18.2%
  • Възраждане

• Българско Лято (Божков)

Votes: 14 12.7%
  • Марешки - НФСБ

Votes: 1 0.9%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

Votes: 9 8.2%
  • Ще маркирам "Не подкрепям никого"

Votes: 6 5.5%
  • Друго

Votes: 10 9.1%

• Общо гласове
    110

tedkata_m

Well-Known Member
А сети се?!? Аз не съм като теб, че да живея с истории от време оно. Кой ли управлява държавата като наследствен феод през последните почти 12 години?

В момента, когато тиквата потъне в небитието ще го забравя.
Е, тогава ще дойде поредният "спасител", вервай ми, както казваше един цар...

tipin

Well-Known Member
А сети се?!? Аз не съм като теб, че да живея с истории от време оно.
А трябва, за да не минават приказки, че сега се живее най-зле от 1300г.
По времето на Луканов нямаше дори сапун по магазините. А при Виденов беше щастие, ако намериш половинка хляб.

Torbalan Trolski

Well-Known Member
Е, тогава ще дойде поредният "спасител", вервай ми, както казваше един цар...
Ти си по спасителите. Аз подкрепям класика - всичките са маскари.

А трябва, за да не минават приказки, че сега се живее най-зле от 1300г.
По времето на Луканов нямаше дори сапун по магазините. А при Виденов беше щастие, ако намериш половинка хляб.
А през 12 век всички са били въшлясали ...

Какво ми пука през 2021 за Луканов или Костов. Интересува ме какво става в момента.

desoe

Well-Known Member
Aндрeй Лукaнoв кaзвa oщe 86-87-тa гoдинa, чe "aкo щe ce cтрoи кaпитaлизъм, нeкa кaпитaлиcтитe дa cмe ниe“.

Един цитат на Петър Берон, който обяснява целия преход и всичко случило се след 89-та. "Преход" в кавички, разбира се.

tipin

Well-Known Member
Ти си по спасителите. Аз подкрепям класика - всичките са маскари.

А през 12 век всички са били въшлясали ...

Какво ми пука през 2021 за Луканов или Костов. Интересува ме какво става в момента.
Няма как да разбереш, какво става в момента, ако не знаеш какво е било вчера.

Torbalan Trolski

Well-Known Member
Няма как да разбереш, какво става в момента, ако не знаеш какво е било вчера.
Той няма чак толкова голям умствен капацитет.
Специално за човека, чийто капацитет се измерва в пикофаради ще перефразирам.
Не си изграждам мнението на база емоции относно събития от преди 20+ години, а гледам сегашното положение.

Иначе стандартното поведение на една герберутка е ясно - няма какво да каже и се опитва да засегне опонента на лична основа. Хайде продължавай да си рИвеш за миналото, докато в настоящето те клатят, а ти пееш осанна :D

Последно редактирано:

DonMakaveli

Well-Known Member

Българско Лято (Божков)​

Votes: 12

Само да ви питам тия 12 човека, когато бедния ни изстрадал народ търкаше билетчета, Божков виждахте ли го по телевизията? Беше се покрил и се радваше на милиардите идващи от търкащите и не само.. Изведнъж го погнаха и стана медиийна звезда... #БъдетеСмели

Майка ти и противняк. Как остана само ти от всичките пумияри на прехода...
Господи, прибери си Божков и ни върни DMX.

nandibandi

Well-Known Member

Българско Лято (Божков)​

Само да ви питам тия 12 човека, когато бедния ни изстрадал народ търкаше билетчета, Божков виждахте ли го по телевизията? Беше се покрил и се радваше на милиардите идващи от търкащите и не само.. Изведнъж го погнаха и стана медиийна звезда... #БъдетеСмели

Ми ние и Ирена Кръстева не сме я виждали по медиите, докато трупаше капитал за Делянчо, а същевременно хората пускаха тото. Не знаем колко средства от "СПОРТНИЯ" тотализатор за отишли реално за спорт и колко в сметката на шиши.

п.с. не съм от тия 12 човека.
п.п.с. лотарийни билети има почти в целия свят, което значи, че си е легален бизнес. И аз не разбирам "търкащите", както и тия, дето цъкат на покер машинки, на рулетка, блек Джек и т.н.
п.п.п.с Бедният, изстрадал народ търкаше билетчета защото е беден и изстрадал, но това не е по вина на Божков.

Последно редактирано:

rujel

Active Member
Българско Лято (Божков)

Вероятно въпросните 12 човека следват принципа "клин клин избива", като в случая става дума за "мутра мутра избива". Та появата на Божков в политиката може така яко да насоли плановете на Боко, защото Божо не само им знае играта - практикувал я е същата с години. Иначе нали се вижда как Боко в момента направо се гаври със Славчо чрез медиите, не че последният е стока... Иначе не мисля, че Божков може да мине подкрепа от 6%-7%, но те са му достатъчни, за да се проявява "здравословно" в политиката ни. Това да се върнат билетчетата ще е очевидна тотална загуба за Боко, така че не мисля, че трябва да се страхуваме от подобно развитие. Боко така или иначе е на път твърде бавно да залезе...

tedkata_m

Well-Known Member
Специално за човека, чийто капацитет се измерва в пикофаради ще перефразирам.
Не си изграждам мнението на база емоции относно събития от преди 20+ години, а гледам сегашното положение.

Иначе стандартното поведение на една герберутка е ясно - няма какво да каже и се опитва да засегне опонента на лична основа. Хайде продължавай да си рИвеш за миналото, докато в настоящето те клатят, а ти пееш осанна :D
Ето пак, герберутка. Тоя Бойко яко ти е бръкнал в джобеца, няма какво да е.

biaaro

Well-Known Member
Вероятно въпросните 12 човека следват принципа "клин клин избива", като в случая става дума за "мутра мутра избива". Та появата на Божков в политиката може така яко да насоли плановете на Боко, защото Божо не само им знае играта - практикувал я е същата с години. Иначе нали се вижда как Боко в момента направо се гаври със Славчо чрез медиите, не че последният е стока... Иначе не мисля, че Божков може да мине подкрепа от 6%-7%, но те са му достатъчни, за да се проявява "здравословно" в политиката ни. Това да се върнат билетчетата ще е очевидна тотална загуба за Боко, така че не мисля, че трябва да се страхуваме от подобно развитие. Боко така или иначе е на път твърде бавно да залезе...

Не, моята логика е, че само той иска да мъсти истински на тиквата. Само той е толкова злобен, че да нанесе истински щети на тая корумпирана гняс. Отделно ако беше влязъл в парламента, щеше да може да говори, без да е заплашен от изгниване в ареста без съд и присъда. Както стана с другите олигарси, дето им взеха бизнесите и парите. Това е....

Радвам се за Славчо, но не вярвам, че има смелост да направи това, което трябва да се направи.

slavchev

Well-Known Member
Не, моята логика е, че само той иска да мъсти истински на тиквата. Само той е толкова злобен, че да нанесе истински щети на тая корумпирана гняс. Отделно ако беше влязъл в парламента, щеше да може да говори, без да е заплашен от изгниване в ареста без съд и присъда. Както стана с другите олигарси, дето им взеха бизнесите и парите. Това е....

Радвам се за Славчо, но не вярвам, че има смелост да направи това, което трябва да се направи.
Той Славчо е ясен, очакваше да е 3та или 4та сила и да е патерица на ГЕРБ (златен пръст). Обаче не стана и сега мишкува, защото няма идеи и капацитет. Той е от първите фенове на тиквата, има имоти в София, които чакат озаконяване, обаче има да си чака... Та затова плюеше тиквун, не че нещо...

biaaro

Well-Known Member
Той Славчо е ясен, очакваше да е 3та или 4та сила и да е патерица на ГЕРБ (златен пръст). Обаче не стана и сега мишкува, защото няма идеи и капацитет. Той е от първите фенове на тиквата, има имоти в София, които чакат озаконяване, обаче има да си чака... Та затова плюеше тиквун, не че нещо...

За съжаление и аз не вярвам особено, че ще направи нещо смислено. В интерес на истината предпочитам неизвестното, пред още от същото :) Та от тая гледна точна - по-добре да се чудим какво ще направи Славчо, вместо да знаем какво ще прави тулупа, ако беше взел процент и патериците пак бяха влезли. Бе ще видим....

Zdravko.Kapanov

Active Member
Целият спорт всъщност няма значение или стойност. България е колониална държава, почти незначително е кой ще е примиер или коя партия ще доминира. В момента може би се крадат 200, 300 милиона лева годишно по разни схеми, ако Славито или там който и да е ги спре, и к’во ? По 50 лева се падат на човек

Фактът, че искаме да сме част от ЕС или че мнозинството хора продължават да гласуват за ГЕРБ, БСП, ДПС ... и сега новите Слави, Демолратича България, тоя арменец или атака номер 2 - Възраждане

Кога ли ще има истински протести - милиони хора по улиците ?????

madgooglebot

Well-Known Member
Милиони няма как да излязат, останали сме едва 5-6 от които макс 2 могат да ходят изобщо :))) От тия два, поне 1млн ще ги уволнят ако отидат на улицата.. Абсолютният максимум за протест може да бъде около 500К, но това при положение, че им спрат тока и водата поне за месец :D
Иначе, тия 200-300млн дет си мислиш, че се крадат, всъщност са с още една нула отзад ;)

Zdravko.Kapanov

Active Member
Милиони няма как да излязат, останали сме едва 5-6 от които макс 2 могат да ходят изобщо :))) От тия два, поне 1млн ще ги уволнят ако отидат на улицата.. Абсолютният максимум за протест може да бъде около 500К, но това при положение, че им спрат тока и водата поне за месец :D
Иначе, тия 200-300млн дет си мислиш, че се крадат, всъщност са с още една нула отзад ;)и
И, къде са тия 2 милиарда където де крадат, можеш ли са ги посочиш конкретно ?

desoe

Well-Known Member
Кога ли ще има истински протести - милиони хора по улиците ?????
Като вдигнат цената на хляба или тока, българите за друго не протестират, освен за най-първичните си нужди.

Горе