В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 9 8.2%
  • БСП

    Votes: 2 1.8%
  • Има Такъв Народ

    Votes: 29 26.4%
  • ДПС

    Votes: 2 1.8%
  • ВМРО

    Votes: 2 1.8%
  • Изправи се! Мутри вън!

    Votes: 4 3.6%
  • Демократична България

    Votes: 20 18.2%
  • Възраждане

    Votes: 2 1.8%
  • Българско Лято (Божков)

    Votes: 14 12.7%
  • Марешки - НФСБ

    Votes: 1 0.9%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

    Votes: 9 8.2%
  • Ще маркирам "Не подкрепям никого"

    Votes: 6 5.5%
  • Друго

    Votes: 10 9.1%

  • Общо гласове
    110
Само ГЕРБ! Много грешиш, много.
Прав си, греши. Тъпанарите изобщо не са свършили. Няма свършване, но поне вече сте малцинство.
 

О да, ама аз имам куче и папагал, обичам животинки и това да дереш живи животни за пари не го приемам. Това е, което истински ме шокира. То се знаеше, ама не съм допускал, че става въпрос за такива мащаби. 400 000 животни одрани живи, само си го представи....
 
Ако съм на мястото на ГРАДУС АД, такива дела ще заведа, че годишните печалби ще ми се видят джобни :)

Прави ми впечатление, че фирмените спорови почват да се ползват за политически цели, което ще доведе до огромен отлив на инвестиции. А това, че пича на градус е неподготвен да говори е видно и от луната. Но хората покрай холдинга, ще си свършат работата и като нищо и държавата да осъдят, освен ако казаното в тая комисия не се потвърди от съд. Където е мястото на спора! А другото е за прокуратурата.

Но извода е само един трагедия и разпад на морал и съвест от всички :) Такаче няма да има оправия...
 
О да, ама аз имам куче и папагал, обичам животинки и това да дереш живи животни за пари не го приемам. Това е, което истински ме шокира. То се знаеше, ама не съм допускал, че става въпрос за такива мащаби. 400 000 животни одрани живи, само си го представи....
Не искам да си го представям. Надявам се кармата да си свърши работата. Аз по принцип осъждам убийството на животни, включително за натъпкване на търбуха.
 
което ще доведе до огромен отлив на инвестиции
Ко речи, ко??? Кви инвестиции, бе мен? Направи една проста справка още през първия мандат на тиквун колко чужди фирми се ометоха. То сега един наплив, та направо ни заливат с пачки... Смешни хора.
 
Ако съм на мястото на ГРАДУС АД, такива дела ще заведа, че годишните печалби ще ми се видят джобни :)

Прави ми впечатление, че фирмените спорови почват да се ползват за политически цели, което ще доведе до огромен отлив на инвестиции. А това, че пича на градус е неподготвен да говори е видно и от луната. Но хората покрай холдинга, ще си свършат работата и като нищо и държавата да осъдят, освен ако казаното в тая комисия не се потвърди от съд. Където е мястото на спора! А другото е за прокуратурата.

Но извода е само един трагедия и разпад на морал и съвест от всички :) Такаче няма да има оправия...

Айде да се хванем на бас, че дела няма да има. Причината е същата, като при всички подобни случаи, където дела няма. При едно дело, обвиняемия вземе да докаже, че не лъже, което не е желателно. Припомням, че тези дела се гледат от нормален съд, не от специализирания, което е голям проблем, ако ме разбираш :)
 
Ко речи, ко??? Кви инвестиции, бе мен? Направи една проста справка още през първия мандат на тиквун колко чужди фирми се ометоха. То сега един наплив, та направо ни заливат с пачки... Смешни хора.
Няма да коментирам подобен род изказвания...
 
Айде да се хванем на бас, че дела няма да има. Причината е същата, като при всички подобни случаи, където дела няма. При едно дело, обвиняемия вземе да докаже, че не лъже, което не е желателно. Припомням, че тези дела се гледат от нормален съд, не от специализирания, което е голям проблем, ако ме разбираш :)
Днес излезе, от управата на Градус АД прес съобщение, че са почнали процедурата, за съдебни дела...

Проблема е голям понеже, повечето дела за клевета се минават с 10 000 лв. санкция и това, че си съден. Но за хора с милиони печалби не е проблем това, стига да нанесе вреда на опонента си, ако ме разбираш...
 
Няма да коментирам подобен род изказвания...
Не коментирай изказването - отречи с факти и цифри твърдението.
 
Днес излезе, от управата на Градус АД прес съобщение, че са почнали процедурата, за съдебни дела...

Проблема е голям понеже, повечето дела за клевета се минават с 10 000 лв. санкция и това, че си съден. Но за хора с милиони печалби не е проблем това, стига да нанесе вреда на опонента си, ако ме разбираш...

Да, видях изявлението. Това нищо не значи естествено. Обвиненията са много лесно доказуеми, това са транзакции за милиони, които няма как да се скрият. И фиктивния оборот, и продажбата на цени под пазарната. Вече излязоха данни, че почти всички пенсионни фондове са си напазарили яко от акциите на Градус, От тренда също се вижда, че цената пада драматично веднага след листването. Дела няма да има, ще видиш.
 
Не коментирай изказването - отречи с факти и цифри твърдението.
Нямаш, време да провяряваш или...
 
Да, видях изявлението. Това нищо не значи естествено. Обвиненията са много лесно доказуеми, това са транзакции за милиони, които няма как да се скрият. И фиктивния оборот, и продажбата на цени под пазарната. Вече излязоха данни, че почти всички пенсионни фондове са си напазарили яко от акциите на Градус, От тренда също се вижда, че цената пада драматично веднага след листването. Дела няма да има, ще видиш.
Не са само пенсионни фондове а и редица големи фондове (ЧАСТНИ)...
 
Те па градус понеже една продукция имат... лайна с горчица :) Това кучето бега, ква фирма е тая, тия са 100% схемаджии!
 
Нямаш, време да провяряваш или...

Има и ТР в крайна сметка, където цифрите говорят красноречиво. Освен това, знаем как тиквун и сие манипулират фактите. Точно преди два дни го хванаха в нагла лъжа за държавния резерв.
 
Не са само пенсионни фондове а и редица големи фондове (ЧАСТНИ)...

Това няма голямо значение. Човек, аз се интересувам от акции от години, купувам, продавам... Знаеш ли какво щеше да стане, ако бяхме на пазар като щатския или английския? В момента всички по веригата щяха да са в ареста, всички, никой нямаше да търси доказателства. Защото и в двата случая има хора за затвора. Ако е вярно, шефа на градус на топло, ако не е вярно, Илчовски на топло, защото е повлиял на пазара с неверни твърдения. По всички телевизии това щеше да е централна новина, с това щяха да почват, с това щяха да свършват, щеше да има извънредни включвания, безброй коментатори. Както стана с геймстоп на скоро. Така хората си пазят икономиката. Тук какво се случи пак.... Ще извършим проверка.... Така работи държавата на тиквите.
 
Прав си, тогава се избиваха по улиците директно.
Е, ама така кажи де. Ние не знаехме че са ти толкова мили мутрите, че така тъжиш като са се трепели едни друг...
 
Ако съм на мястото на ГРАДУС АД, такива дела ще заведа, че годишните печалби ще ми се видят джобни :)
Това е, ако ти си на тяхното място, т. е. ако добре знаеш, че всичко казано за фирмата ти е лъжа. Но тук пропускаш нещо. Може изводът ти да е напълно грешен, защото ако прокуратурата е под чужд контрол, тогава и колкото нищо неправилно да си направил, то вместо огромни печалби се готви за предизвестен фалит!
Тъй като обаче не си на тяхно място, то вече трябва да разгледаме и вариантът въпросната фирма да е наистина корумпирана на максимум. Това отново не означава, че тя не може да спечели големи пари от осъждането, ако същевременно и съдът е под неин контрол.

А я сега кажи какво би направил, ако си на мястото на Илчовски.
 
Това е, ако ти си на тяхното място, т. е. ако добре знаеш, че всичко казано за фирмата ти е лъжа. Но тук пропускаш нещо. Може изводът ти да е напълно грешен, защото ако прокуратурата е под чужд контрол, тогава и колкото нищо неправилно да си направил, то вместо огромни печалби се готви за предизвестен фалит!
Тъй като обаче не си на тяхно място, то вече трябва да разгледаме и вариантът въпросната фирма да е наистина корумпирана на максимум. Това отново не означава, че тя не може да спечели големи пари от осъждането, ако същевременно и съдът е под неин контрол.

А я сега кажи какво би направил, ако си на мястото на Илчовски.
Сам може да си отговориш на хипотезата, че всичко в държавата ни е корупция и кражби - организирана от над 50% от населението ни :)

Разгледай този вариянт, поръчваме плакати, билборди и плащаме медиини публикации, че ти си (обратен) със снимки с колажи разбира се всичко е фейк, ти ни съдиш плаща ме си там санкцията но целия град ще знае, че си...

Политиците ни са извадка от народа! :)
 

Горе