В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 9 8.2%
  • БСП

    Votes: 2 1.8%
  • Има Такъв Народ

    Votes: 29 26.4%
  • ДПС

    Votes: 2 1.8%
  • ВМРО

    Votes: 2 1.8%
  • Изправи се! Мутри вън!

    Votes: 4 3.6%
  • Демократична България

    Votes: 20 18.2%
  • Възраждане

    Votes: 2 1.8%
  • Българско Лято (Божков)

    Votes: 14 12.7%
  • Марешки - НФСБ

    Votes: 1 0.9%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

    Votes: 9 8.2%
  • Ще маркирам "Не подкрепям никого"

    Votes: 6 5.5%
  • Друго

    Votes: 10 9.1%

  • Общо гласове
    110
С Нандито ви затапиха лошо тоя път
Би ли цитирал изречението, с което са ни затапили, та да имаме стимул да си прережем вените? Пропуснали сме.

Колкото до затапването - от теб такова нещо не сме видели до момента. Може да пуснеш клипче как си поставяш Butt plug, за да признаем, че веднъж и ти си извършил това действие. ;)
 
Би ли посочил кой и къде ме е затапил? Съвсем откачи, верно си станал форумния клоун, спри се малко.
ХАХАХАХАХ, затапен си жестоко. То ти сам се затапваш, вечно правия варенец. "Уебстил" много точно се изказа, при това е съвсем безпристрастен, както го оприличихте вие. Но тая тема вече взе и на мен да ми писва, мисля да разваля шоуто на Павката, теб и Нандиту и да не троля вече. Аз вече си взех паричките от централката и сега малко на почивка.
 
Не, за тва са виновни всичките дето ни управляват последните 25-30 години. Иначе не съм чул, нито от новите, нито от старите някой да говори за този проблем и как ще го решим.

Пък вие си спорете и се радвайте, че махат хората на Боко и слагат 3-то поколение БСП-ари навсякъде, където могат, тва общо взето е все тая и с нищо няма да промени живота ни.

По-скоро НДСВ. Само царя липсва. :)
 
Вие трябва да си направите WhatsAPP Или Viber групичка и да си чатите там :)
А как мъдрите ни постове ще достигнат до широката уеб публика? Не се излагай. :)
 
Новият стар зам-шеф на Митниците :)
' Уволнението бе коментирано от премиера Пламен Орешарски с думите, че до него е достигнала "неприятна информация" за Данев. ' :D
По достоверен източник може ли?
 
Смазаха те тоя път, Нанди, даваш заето. Легни на релсите, за да защитиш своя любим президент!
Наричан те идиот, защото виж се как се държиш с всички.
Просто си супер зле. Тази вечер въм доста изморен и не искам да ме забавляваш. Утре да си на линия, обаче.
Хубава вечер на всички!
 
Ще се гласува ли на 11ти по другия месец? Според мен да. :)
Въпросът не ти дава да спиш, а? :)

Аз категорично ще гласувам. Винаги съм го правила, откакто имам такова право/привилегия. Колкото и да няма за кого, все ще изберем нещо от сергията. Категорично обаче вотът ми няма да отиде при соросоидите от ДБ - такава грешка втори път няма да направя. ;)
 
Да. Не ми дава. Защото хората малко или много се обезвериха и това гласуване за някои от тях е пълно губене на време и нерви, гледайки какво доведе предишното. :) И се надявам да не мислят така. :) Все някой ще си избереш. Повечето не са политически представени, и то не е само на тези избори. :)
 
Ще се гласува ли на 11ти по другия месец? Според мен да. :)

Въпросът не ти дава да спиш, а? :)

Аз категорично ще гласувам. Винаги съм го правила, откакто имам такова право/привилегия. Колкото и да няма за кого, все ще изберем нещо от сергията. Категорично обаче вотът ми няма да отиде при соросоидите от ДБ - такава грешка втори път няма да направя. ;)
Поне сега може да я поправиш и да избереш правилно :)

Трябват поне 30% на ГЕРБ така, че си знаеш :)
 
Поне сега може да я поправиш и да избереш правилно :)

Трябват поне 30% на ГЕРБ така, че си знаеш :)
Ама разбира се, че ще гласувам за ГРОБ, че кЪк? Ще гласувам до откат, докато стигнат тия важни 30%. :)
 
Не ме разбра :) не за гроб а за ГЕРБ :)
Ама аз нямам близки, които работят в държавната администрация, нито пък фирма, която да папка от еврофоновете. Като цяло не покривам нито едно условие за гласоподавател на мафиотската структура. Не съм от Кърджали и не съм много тъпа... Не се възбуждам от дебели и арогантни мутри... Никакъв стимул, бе. :)
 
А ха ха ха.... Гроб 30% ха ха ха.... Вярваш ли го това наистина? Ти се моли на 10 да вземете :)
 
А ха ха ха.... Гроб 30% ха ха ха.... Вярваш ли го това наистина? Ти се моли на 10 да вземете :)
Нека не бързаме с такива оптимистични прогнози. Държавната администрация си е все така раздута и пълнежът ще опита със зъби и нокти да си остане на хранилката. Освен това отново ще извадят пари, за да плащат на индианците, така че до 18 може и да ги докарат.
 
Нека не бързаме с такива оптимистични прогнози. Държавната администрация си е все така раздута и пълнежът ще опита със зъби и нокти да си остане на хранилката. Освен това отново ще извадят пари, за да плащат на индианците, така че до 18 може и да ги докарат.
Коя е тая партия ГРОБ? Да не би нещо на Радев да е проект? От всякаде чувам ще гласувам за ГРОБ, те са новите, те са вилики? Нещо новата партия на комунистите обединени ИТН и мутруте в парламента, те били да ГРОБ верни на кражбата :)
 

Горе