В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 9 8.2%
  • БСП

    Votes: 2 1.8%
  • Има Такъв Народ

    Votes: 29 26.4%
  • ДПС

    Votes: 2 1.8%
  • ВМРО

    Votes: 2 1.8%
  • Изправи се! Мутри вън!

    Votes: 4 3.6%
  • Демократична България

    Votes: 20 18.2%
  • Възраждане

    Votes: 2 1.8%
  • Българско Лято (Божков)

    Votes: 14 12.7%
  • Марешки - НФСБ

    Votes: 1 0.9%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

    Votes: 9 8.2%
  • Ще маркирам "Не подкрепям никого"

    Votes: 6 5.5%
  • Друго

    Votes: 10 9.1%

  • Общо гласове
    110
Нека не бързаме с такива оптимистични прогнози. Държавната администрация си е все така раздута и пълнежът ще опита със зъби и нокти да си остане на хранилката. Освен това отново ще извадят пари, за да плащат на индианците, така че до 18 може и да ги докарат.

Добре де, на 15% ще са реално :)
 
Коя е тая партия ГРОБ? Да не би нещо на Радев да е проект? От всякаде чувам ще гласувам за ГРОБ, те са новите, те са вилики? Нещо новата партия на комунистите обединени ИТН и мутруте в парламента, те били да ГРОБ верни на кражбата :)

Бати и некадърния трол, викай тедката да ти покаже как се прави! :)
 
Майтапа на страна, отайката на обществото ни е на път да разкопае тънята на дъното... Злобата и недоволството до такава степен ще застигне следващите, който ще управляват, че може и скоро да няма такива... Управляващи.
 
Тоя трол лидера на ГРОБ ли е? ТИ трол ли си ? Член на ГРОБ си нали?

Сори пич, въри си намери нормална работа, лапачката свърши. Кражби, схеми, далавери, всичко си има край.
 
Закривай тая тема! Като ГРОБ спечелят я разкопай пак :)

Това да не ти е бтв, нтв или бнт и останалите мисирски медии, че да закриваш и откриваш, когато ти е кеф!? Тази ще се заключи като станат ясни участниците на изборите и ще има нова тема, в която ще продължим в същия дух.
 
Сори пич, въри си намери нормална работа, лапачката свърши. Кражби, схеми, далавери, всичко си има край.
Нещо не си разбрал :) тя тепърва почва :) и определено за мен, колкото по-голям батак аз съм по-добре. И освен да вкарвам пари в държавата не съм взел и един лев от нея :)

Даже взех пари от Слави за предната кампания и сега пак ще взема от тях основно и колкото повече избори има повече рекламни кампании и пари :)
 
Силно съм притеснена за менталното здраве на герберутките. С всеки ден извън властта изперкват все повече, а това е само началото... o_O
 
Нещо не си разбрал :) тя тепърва почва :) и определено за мен, колкото по-голям батак аз съм по-добре. И освен да вкарвам пари в държавата не съм взел и един лев от нея :)

Даже взех пари от Слави за предната кампания и сега пак ще взема от тях основно и колкото повече избори има повече рекламни кампании и пари :)

Искаш да кажеш, че досега не ни е управлявала мутра и престъпник, а светец, това ли твърдиш? Как пък взе пари от Слави ми е интересно, как? Каква кампания са правили те, че не се сещам.
 
Каква кампания са правили те, че не се сещам.
Ами такава, за каквато elflame е взел пари. ;)
 
Ами такава, за каквато elflame е взел пари. ;)

Честно казано ми писна от тея тролове, храненици, обикновени откачалки или каквито са там, ама няма да ги оставя. В отчаянието си какви глупости пишат не е истина просто.
 
Честно казано ми писна от тея тролове, храненици, обикновени откачалки или каквито са там, ама няма да ги оставя. В отчаянието си какви глупости пишат не е истина просто.
Коне с капаци много :) Ако си мислиш, че една партия е СЛАВИ или БОЙКО или ХРИСТО :) все така ще си мислиш, че живееш сред тролове но ти ще си единствения ТРОЛ :)
 
Ако си мислиш, че една партия е СЛАВИ или БОЙКО или ХРИСТО
Лидерът е не просто лицето на една партия. Неговите мотиви и характер дават облика на партията, така че ДА - партията е това, което е нейният лидер. Най-лесният начин да разбереш каква политика ще води дадена политическа сила е да вникнеш в характера на главатаря. Наивен си ако мислиш, че гроб е способна да сътвори нещо различно от реализиране на нагона на главатаря за грабежи и издевателства.
 
Коне с капаци много :) Ако си мислиш, че една партия е СЛАВИ или БОЙКО или ХРИСТО :) все така ще си мислиш, че живееш сред тролове но ти ще си единствения ТРОЛ :)

Много са ти хаотични мислите, пиши малко по смислено, че да мога да ти отговоря нещо. Не мога да ти разбера тезата.
 
Много е дълго за обяснение, но пак казвам, че хората се капсоловат в тезите си и превръщат другите в противници а реално всички искат едно и също :)
 
Много е дълго за обяснение, но пак казвам, че хората се капсоловат в тезите си и превръщат другите в противници а реално всички искат едно и също :)

Това са глупости, изслушай записа, може и да ти дойде акъла.
 
Много е дълго за обяснение, но пак казвам, че хората се капсоловат в тезите си и превръщат другите в противници а реално всички искат едно и също :)
Съгласна съм, и ти, и аз искаме държавата да върви напред, а хората да имат висок стандарт на живот. Разликата е в инструментите, които използваме, за да го постигнем. Ти залагаш на тотално куц кон. Няма как да не видиш, че се сриваме главоломно при тия и да продължаваш да очакваш изведнъж рЕзко да дръпнем нагоре.

изслушай записа
Нямам никакво време да го изслушам целия. Дай в резюме какво става? Ламбовски ли го казва това и кой беше тоя? :)
 

Горе