В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 9 8.2%
  • БСП

    Votes: 2 1.8%
  • Има Такъв Народ

    Votes: 29 26.4%
  • ДПС

    Votes: 2 1.8%
  • ВМРО

    Votes: 2 1.8%
  • Изправи се! Мутри вън!

    Votes: 4 3.6%
  • Демократична България

    Votes: 20 18.2%
  • Възраждане

    Votes: 2 1.8%
  • Българско Лято (Божков)

    Votes: 14 12.7%
  • Марешки - НФСБ

    Votes: 1 0.9%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

    Votes: 9 8.2%
  • Ще маркирам "Не подкрепям никого"

    Votes: 6 5.5%
  • Друго

    Votes: 10 9.1%

  • Общо гласове
    110
Слави ковидясал, а партията му се оказва селска. В София взема 1% от всичките си гласове, а в селата близо 50...
 
Да, пишката ми става още повече, ужас!
Тва е страничен ефект на ковид. От ваксината може да ти умре :D
 
Тва е страничен ефект на ковид. От ваксината може да ти умре :D
Аз мога да потвърдя, че засега не е умряла :)
Славчев ще те следи изкъсо. Той е от хората, които мислят, че от ваксината на хората им става нещо след 20 години...
 
Гледахте ли лайфа от Банкя? На мен ми се видя яко притеснен...

Севда не се научи и тя да суфлира като хората, пак се чуваше как млещи зад камерата....
 
Гледахте ли лайфа от Банкя? На мен ми се видя яко притеснен...

Севда не се научи и тя да суфлира като хората, пак се чуваше как млещи зад камерата....
Както някой каза в реддит, изглеждаше като Тодор Живков на пленума. Дай Боже скоро и затвор :)
 
Както някой каза в реддит, изглеждаше като Тодор Живков на пленума. Дай Боже скоро и затвор :)

Верно бе, точно така изглеждаше. Айде дай боже, бай ставри го чака отдавна :)
 
@tedkata_m почваш да изглеждаш по-зле и от @nandibandi
О-май-год! Павката Андреев ме тагнал, за да ми каже, че не му харесвам, или пък, че съм му се издигнала в очите с един пункт. Не знам, объркващо е. :)

Павка, за седемте години тук съм показала, ако не друго, то поне, че не ми пука дали някой ме харесва. За мен е важно да изглеждам добре в собствените си очи, и вярвай ми, не съм възхитена, ама аз съм много самокритична. :)
Дава ми утеха единствено фактът, че имам мнение и го отстоявам. А, да - и фактът, че за разлика от теб, аз не съм безлична. На мен не ми се налага да тагвам хора, за да им кажа, че не ми изглеждат ок, та белким обера малко симпатии от противниците. Аз влизам в директен сблъсък на идеи и мнения и си позволям да храня, само когато отсрещната страна ми влезе остро с бутонките.

Надявам се, че се радваш на своите две минутки слава. Няма проблем, скачай на гърба ми. Репутациите ни във форума (на нас двамата) показват, че мога да понося някой анонимник, за да се почувства поне една идея по-добре. Винаги съм била състрадателна към по-слабите, които не могат да изпъкнат с лични качества и характер. ;)

п.с. В тоя ред на мисли, ти изглеждаш по-зле от Тетката. Той поне се конфронтира с хората на база лична позиция, а не за да блесне в очите на хората от личния ми хейт-клуб. Бъди жив и здрав, Павка. :)

Хубав и ползотворен ден на всички. :)
 
Последно редактирано:
Даже не ги дочитам тия повърни дългите. Получаваш тиквен медал за поста си, за който на никой не му дреме. ;)

По същество - много добре се наредиха %-тите. Доволен съм и чакам с нетърпение изявленията на партиите. Стискам палци за нови избори. Буци пак се изложи, народа цял живот е живял без Зелената сделка и в какви ли не кризи, дреме му на шмайзера за отговорното поведение към което приканва. Още един хубав наказателен вот трябва да има! Няма значение за кого ще гласувате - герб,бсп,дпс в ъгъла. Каквито и да са другите, пак са по-добре. :)
 
След тези избори никой повече няма право да се оплаква. Чалга, мутри, вдигане на данъци - нормалните неща за България. Рекети, изнудвания - абсолютно нормално. Радвам се, че не взех участие в тази пародия!
 
Даже не ги дочитам тия повърни дългите. Получаваш тиквен медал за поста си, за който на никой не му дреме.

Ама, разбира се, разбира се :)

tenor.gif
 
След тези избори никой повече няма право да се оплаква. Чалга, мутри, вдигане на данъци - нормалните неща за България. Рекети, изнудвания - абсолютно нормално. Радвам се, че не взех участие в тази пародия!
Добре, дай да говорим по същество. Ще ти задам няколко въпроса с уточнение, че не се заяждам и не искам да си на моето мнение. Уточнявам, защото си много чувствителен и си мислиш, че сме против теб. Спокойно, по принцип ни е все тая на всички за твоето състояние.

Срещам често такива като теб, които казват същите думи - чалга, мутри, данъци, рекет - това ни бил сега парламента. Нямало да гласуват, защото било пародия.
ОКЕЙ
Обаче, това е положението. Това са кандидатите - хубави, лоши, тва е. Нещата стоят така - сега е гадно, обаче няма да гласувам за никой, защото пак е гадно. Е, какво трябва да стане, за да стане хубаво? Защото освен с вот, аз не виждам друг начин. Ти какво очакваш да стане на изборите, за да не е чалга, мутри,данъци,рекет и да излезеш и да гласуваш? Очакваш някой от Европа да дойде, да направи партия и да гласуваш за него ли? Да ни "оправи"? Щото един цар така ни оправи преди години. (само вметвам) Само ще ти кажа, че има и разни супер малки партийки, които може и да ти харесат? Само че ти не си им разгледал програмите, защото "те са там, за да обират наказателния вот и да разбиват вота". Само да ти кажа, обаче, че такива акто теб ако излязат и избирателната активност стане от 50 на 85% и гласуват дори и за такива малки партийки, картината ще стане ОЩЕ по-различната от днешната.
Замисли се малко ;)
 
Добре, дай да говорим по същество. Ще ти задам няколко въпроса с уточнение, че не се заяждам и не искам да си на моето мнение. Уточнявам, защото си много чувствителен и си мислиш, че сме против теб. Спокойно, по принцип ни е все тая на всички за твоето състояние.

Срещам често такива като теб, които казват същите думи - чалга, мутри, данъци, рекет - това ни бил сега парламента. Нямало да гласуват, защото било пародия.
ОКЕЙ
Обаче, това е положението. Това са кандидатите - хубави, лоши, тва е. Нещата стоят така - сега е гадно, обаче няма да гласувам за никой, защото пак е гадно. Е, какво трябва да стане, за да стане хубаво? Защото освен с вот, аз не виждам друг начин. Ти какво очакваш да стане на изборите, за да не е чалга, мутри,данъци,рекет и да излезеш и да гласуваш? Очакваш някой от Европа да дойде, да направи партия и да гласуваш за него ли? Да ни "оправи"? Щото един цар така ни оправи преди години. (само вметвам) Само ще ти кажа, че има и разни супер малки партийки, които може и да ти харесат? Само че ти не си им разгледал програмите, защото "те са там, за да обират наказателния вот и да разбиват вота". Само да ти кажа, обаче, че такива акто теб ако излязат и избирателната активност стане от 50 на 85% и гласуват дори и за такива малки партийки, картината ще стане ОЩЕ по-различната от днешната.
Замисли се малко ;)

Тези мантри нямат спиране. И като стане 85 % какво? Няма ли читави кандидати както и да го въртиш и сучеш, е все едно. При по-висока избирателна активност най-много да лапне още някоя сателитна партия субсидия, което ще стане по-трудно, защото квотата на Хеър ще е по-висока. Негласувалите са отвратени от политиката на прехода, а не глупави.

 
И решението е?
Решение няма, защото българите доказаха, че са малък и изключително ПРОСТ народ. Когато се появи някой, който действително ми вдъхне доверие ще изляза да гласувам за него. И между другото, никога не съм гласувал за Царя. Тогава си гласувах за Костов - 2 пъти. Единственото супер яко е, че комунистите са трети, това ми дава някаква надежда за далечното бъдеще.
 
И решението е?

Решението е утопия на този етап. Да има читава партия, в която хората да повярват и тя да ни води към по-добро. С горния коментар казвам, че няма да има голяма промяна в първите партии, дори да са 85 %.
 

Горе