В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 9 8.2%
  • БСП

    Votes: 2 1.8%
  • Има Такъв Народ

    Votes: 29 26.4%
  • ДПС

    Votes: 2 1.8%
  • ВМРО

    Votes: 2 1.8%
  • Изправи се! Мутри вън!

    Votes: 4 3.6%
  • Демократична България

    Votes: 20 18.2%
  • Възраждане

    Votes: 2 1.8%
  • Българско Лято (Божков)

    Votes: 14 12.7%
  • Марешки - НФСБ

    Votes: 1 0.9%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

    Votes: 9 8.2%
  • Ще маркирам "Не подкрепям никого"

    Votes: 6 5.5%
  • Друго

    Votes: 10 9.1%

  • Общо гласове
    110
Това да биеш 15 пъти подред на избори си рекорд.... Колко партии, колко коалиции - всички се борят за 2рото място. Лош Бойко лош....
Така е, не случайно тиквата подаряваше скъпи часовници на Цветанов. Последният успя да изгради направо съвършена схема за печелене на избори - гласуваща под строй администрация, масов корпоративен вот и всичкото гласове, дето може да се купи цигани и т.н. Голяма работа е тоя Цветанов. Отделно от това, българинът по принцип си е прост, което също е фактор.
 
Последно редактирано:
Какво излиза сега? Не може да се състави правителство, ако не се обединят най-малко 4 партии?
И 4 може да не стигнат. Пълна блокада е положението.
 
И 4 може да не стигнат. Пълна блокада е положението.
Да, написах "най-малко". Първите 4 май правят %-та. :) Ама трудна работа. Сега какво излиза, че трудното дойде с коалирането, не толкова с влизането в парламента. Преди време беше лесно - 3те, които си играят винаги си правеха нещата. :)
 
Пак ще ходим на избори. Тамън да ударим още един шут на Тиквун-мен и наци-патриотите :)
 
Пак ще ходим на избори. Тамън да ударим още един шут на Тиквун-мен и наци-патриотите :)
Да, ще има още едни избори и според мен. Стига да не се извъртят нещо играчите, че някои са с биполярно разстройство.
Обаче много ме притеснява, ме винаги на втори избори (балотаж) активността е значително по-слаба, а това е благоприятно за който купува мангали или натиска корпоративния вот.
 
Това да биеш 15 пъти подред на избори си рекорд.... Колко партии, колко коалиции - всички се борят за 2рото място. Лош Бойко лош....
Още 15 пъти има шанс, ама без държавната машина зад гърба си. Пък и пачки от Жипката няма да има за Фърляне.
А честито
 
Истината е, че има прекалено много партии, които размиват вота. Има и много "мъртви души", които си седят от десетилетия. А лично според мен, избори, които имат под 50% гласували, трябва да се обявяват за невалидни. Защото нали така е с референдума, нещо двоен стандарт...
Само с уточнението, че под "мъртви души" се разбира живеещите извън страната, но не са заличени от списъците.
 
Нали не си въобразяваш, че ще има повторение на белия автобус? Няма как да стане....

Пак ще ходим на избори. Тамън да ударим още един шут на Тиквун-мен и наци-патриотите :)
Ти явно си много тъпо парче, извиняваи че те убиждам но това, че си признаваш само резултата на твоите избранници а да мислиш другите за купени или неграмотни е меко казано смешно! Така би било и аз да заявя, че като си гласувал за Да България , Слави или се там за който и да е си платен, купен или неграмотен! Първо Герб не е Бойко поне се надявам лично на това а са партия с доста хора зад гърба си поне в големите градове където и промените са доста и втора като завършиш първи то си ПЪРВИ... демек другите са по-зле не по-добре. Сещай се сам ако ГЕРБ кажат ще сме вече само опозиция и няма с никои само ще си критикуваме??? След 4 години ще са 40% сигурно...

Имаш 10 години на власт, ковид криза и пак са с 25% поне аз не виждам правителство стабилно без Слави и ГЕРБ да са заедно, най-вероятно без Бойко за премиер можеби това ще е те имат еднакви програми като ги сравниш са на 90%!

Само ГЕРБ припознават референдума всички въпроси. Но по-полека без злаба няма полза от нея споко малко няма драма! Тука вечни хора няма надявам се правилния ход за мен на ГЕРБ е да се откажат от Бойко и са готови имат си толкова успешни кметове из България! Томислав Дончев си чака там що той да не е премиер?
 
Тоя път "билият" яде големия бой. Най-тъжната от всички победи е пировата победа. Боко е чао, Бърни. Моите съболезнования.

п.с. въпреки манипулациите, гласуването на администрацията под заплаха и купения цигански вот, Фончо е 10% долу от миналия път.
На всички избори все е по-надолу , все е по-зле от преди и пак печели с голяма преднина :D Сигурно като гледаш поредната изразителна победа скърцаш със зъби от яд, ама фактите са си факти. Хубавото е и факта че БСП е изместена надолу , пък макар и от чалгар без много мисъл.
 
Ти явно си много тъпо парче, извиняваи че те убиждам но това, че си признаваш само резултата на твоите избранници а да мислиш другите за купени или неграмотни е меко казано смешно! Така би било и аз да заявя, че като си гласувал за Да България , Слави или се там за който и да е си платен, купен или неграмотен! Първо Герб не е Бойко поне се надявам лично на това а са партия с доста хора зад гърба си поне в големите градове където и промените са доста и втора като завършиш първи то си ПЪРВИ... демек другите са по-зле не по-добре. Сещай се сам ако ГЕРБ кажат ще сме вече само опозиция и няма с никои само ще си критикуваме??? След 4 години ще са 40% сигурно...

Имаш 10 години на власт, ковид криза и пак са с 25% поне аз не виждам правителство стабилно без Слави и ГЕРБ да са заедно, най-вероятно без Бойко за премиер можеби това ще е те имат еднакви програми като ги сравниш са на 90%!

Само ГЕРБ припознават референдума всички въпроси. Но по-полека без злаба няма полза от нея споко малко няма драма! Тука вечни хора няма надявам се правилния ход за мен на ГЕРБ е да се откажат от Бойко и са готови имат си толкова успешни кметове из България! Томислав Дончев си чака там що той да не е премиер?
Направи си профил в HelpKarma, че да ти съберем пари за един буквар поне. Ти от малцинствата ли си, че си толкова зле?
 
На всички избори все е по-надолу , все е по-зле от преди и пак печели с голяма преднина :D Сигурно като гледаш поредната изразителна победа скърцаш със зъби от яд, ама фактите са си факти. Хубавото е и факта че БСП е изместена надолу , пък макар и от чалгар без много мисъл.
За да се спре със спекулациите относно моя вот, гласувах за ДБ. Тук в анкетата посочих "отрови се" - тва за протокола. ;)

Относно скърцането със зъби - да имам бруксизъм, но по отношение на вота съм много доволна.

Бърни, даже Фончо разбраа, че е аут, само ти не можеш да го схванеш.

Но, има и по-големи трагедии:

169441784_10159200890224637_2832749081007025350_n.jpg
 
Ти явно си много тъпо парче, извиняваи че те убиждам но това, че си признаваш само резултата на твоите избранници а да мислиш другите за купени или неграмотни е меко казано смешно! Така би било и аз да заявя, че като си гласувал за Да България , Слави или се там за който и да е си платен, купен или неграмотен! Първо Герб не е Бойко поне се надявам лично на това а са партия с доста хора зад гърба си поне в големите градове където и промените са доста и втора като завършиш първи то си ПЪРВИ... демек другите са по-зле не по-добре. Сещай се сам ако ГЕРБ кажат ще сме вече само опозиция и няма с никои само ще си критикуваме??? След 4 години ще са 40% сигурно...

Имаш 10 години на власт, ковид криза и пак са с 25% поне аз не виждам правителство стабилно без Слави и ГЕРБ да са заедно, най-вероятно без Бойко за премиер можеби това ще е те имат еднакви програми като ги сравниш са на 90%!

Само ГЕРБ припознават референдума всички въпроси. Но по-полека без злаба няма полза от нея споко малко няма драма! Тука вечни хора няма надявам се правилния ход за мен на ГЕРБ е да се откажат от Бойко и са готови имат си толкова успешни кметове из България! Томислав Дончев си чака там що той да не е премиер?

На кого говориш, че цитата никак не отговаря на написаното от теб!

ГРОБ без Тиквун няма, никаква партия не е това. Това е организирана престъпна група с главатар. Махаш главатаря и групата се разпад същия ден.
 
Направи си профил в HelpKarma, че да ти съберем пари за един буквар поне. Ти от малцинствата ли си, че си толкова зле?
Ти разбра ли го на кого какво говори тоя?
 
Аз имам съвсем сериозен въпрос. Какво ще правим без лидери на нацията като ПКП? Тази жена успя да ме възхити през последните четири години, изпълвайки ме с дълбоко уважение. Историята ще я помни!

nz5a7x.jpg
Ти сега гледай твоите хора да оправдаят доверието ти. Щото и аз ще ги гледам внимателно. Ако ми допаднат, на другите избори може би ще ги подкрепя.
 
За да се спре със спекулациите относно моя вот, гласувах за ДБ. Тук в анкетата посочих "отрови се" - тва за протокола. ;)
Ама нали знаеш, че не отричат мерките и ще морят ковида с ваксинация. Точно обратно на принципите ти...
 
Мне, не събират нужния %. :) А и само този сценарии не сме го играли,хахахаха. :)
Събират го, как да не го събират, гледай мандатите, предостатъчно, ама Корни няма да иска, иначе няма да е нещо ново, просто новата тройна коалиция!
 
В тая връзка, само на мен ли ми направи впечатление, че Кови го нямаше вчера и днес :) Поне аз не забелязах присъствието му.... :)
 

Горе