В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 9 8.2%
  • БСП

    Votes: 2 1.8%
  • Има Такъв Народ

    Votes: 29 26.4%
  • ДПС

    Votes: 2 1.8%
  • ВМРО

    Votes: 2 1.8%
  • Изправи се! Мутри вън!

    Votes: 4 3.6%
  • Демократична България

    Votes: 20 18.2%
  • Възраждане

    Votes: 2 1.8%
  • Българско Лято (Божков)

    Votes: 14 12.7%
  • Марешки - НФСБ

    Votes: 1 0.9%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

    Votes: 9 8.2%
  • Ще маркирам "Не подкрепям никого"

    Votes: 6 5.5%
  • Друго

    Votes: 10 9.1%

  • Общо гласове
    110
Ти наистина ли вярваш, че ако не беше Джипко никой нямаше да построи пътища с европейските пари? Хайде бе признай си, нали си голям отворко?
Да, нямаше, видяхме ги как строят предишните. Но за съжаление пътищата не са всичко. Ама ти понеже мразиш вожда, по-добре пътувай 7 часа до морето.
 
Да, нямаше, видяхме ги как строят предишните. Но за съжаление пътищата не са всичко. Ама ти понеже мразиш вожда, по-добре пътувай 7 часа до морето.
Ти си безнадежден случай.

Иначе дори и през 90-те взимах София-Бургас за 3.5 часа.
 
Значи си и джигит освен комунист! Чудесен човек!
Точно пък джипковата бибитчица дето бие пенсионерите по аптеките, защото не са му угодили с времето за пазар да се обажда ...
 
Точно пък джипковата бибитчица дето бие пенсионерите по аптеките, защото не са му угодили с времето за пазар да се обажда ...
Ето, освен джигит си и лъжец. Ама какво чудно, нали си от типа на "Има такъв народ".
 
Ето, освен джигит си и лъжец. Ама какво чудно, нали си от типа на "Има такъв народ".
Последно според болния ти мозък - комунист ли съм, итнист ли съм? За теб поне няма какво да си чудим, герберска душичка си.
 
Ти наистина ли вярваш, че ако не беше Джипко никой нямаше да построи пътища с европейските пари? Хайде бе признай си, нали си голям отворко?
Май забрави:
 
Последно редактирано:
Последно според болния ти мозък - комунист ли съм, итнист ли съм? За теб поне няма какво да си чудим, герберска душичка си.
Че те са едно и също бе. Не сме рекли, не сме ги измели още утре. А днес БСП подкрепи Радев. Толкова са зле, че не могат да предложат собствен кандидат. Заради теб ако има нови избори задължително пускам за ГЕРБ, обещавам ти. Само заради теб, ей така, както Биарката подкрепи трите процента.
А и вече ставате за смях. Викате против ГЕРБ, ок, ама нищо не предлагате за България. От първия ден лъсна жаждата за власт на всяка цена. Много сте жалки.
 
Аууу, ковидите станали и политолози. Явно ваксинацията с АЗ води до интелектуална прогресия....
 
Какъв му е случая на Иво Сиромахов, че нещо ми се губят моменти от връзката им със Слави? Виждам втори негов пост във фейсбук, който е доста ироничен към ИТН.

Виж Любчо Дилов е ясен. Пльосна се на софрата, ама чак когато я опоскаха. Доста иронично-саркастичен и той към бившия си... :)

 
С тоя фейс толкова сте се зомбирали, че ако ви го спрът, гаранция ще се капичнете, ще има токови удари, сърцебиене, инфаркти, разводи, двойни убийства, кастрации...
 
А Нанди се смее, гласувала за ДБ. Ами то си е за смях. Време е да й върнат щаба, начело със Симидчиев.
 
А Нанди се смее, гласувала за ДБ. Ами то си е за смях. Време е да й върнат щаба, начело със Симидчиев.
Толкова неща в поста ти бяха смешни, че Кевин Харт може само да ти диша прахта. И тоя пост ти е добър, спор няма. :)

Един от добрите ти скечове е "защо БСП подкрепя Радев, а не си издигне свой кандидат?" - Ми той си е техен кандидат. Единствената им изборна победа от десет години. И единствената напълно сигурна наесен.

Относно вота ми, все още нямам солидни причини да съжалявам за избора си. Като ти предложат само чушки и домати, няма как да избереш грозде, ако ме разбираш. От наличното на пазара, това ми се стори най-приемливо.

Ето един интересен сценарий за сряда, когато мишката Фончо отново няма да отиде в парламента:

 
Толкова неща в поста ти бяха смешни, че Кевин Харт може само да ти диша прахта. И тоя пост ти е добър, спор няма. :)

Един от добрите ти скечове е "защо БСП подкрепя Радев, а не си издигне свой кандидат?" - Ми той си е техен кандидат. Единствената им изборна победа от десет години. И единствената напълно сигурна наесен.

Относно вота ми, все още нямам солидни причини да съжалявам за избора си. Като ти предложат само чушки и домати, няма как да избереш грозде, ако ме разбираш. От наличното на пазара, това ми се стори най-приемливо.

Ето един интересен сценарий за сряда, когато мишката Фончо отново няма да отиде в парламента:

Ама след като ГЕРБ очевидно си заминаха, защо никой не предлага нищо, а иницира само скандали? Нали всички се клеха, че не искали властта, а искали да помогнат на България? Явно и това са поредните спасители, които ще напълнят джобчетата си за наша сметка. Нанди, пак те преметнаха, чадо мое.Нищо, другия път може и да е по-добре.
 
Ама след като ГЕРБ очевидно си заминаха, защо никой не предлага нищо, а иницира само скандали? Нали всички се клеха, че не искали властта, а искали да помогнат на България? Явно и това са поредните спасители, които ще напълнят джобчетата си за наша сметка. Нанди, пак те преметнаха, чадо мое.Нищо, другия път може и да е по-добре.
Чадо, не следиш парламента внимателно.
Има доста внесени конструктивни предложения от широката коалиция "опозиция-мнозинство". Предложенията касаят подпомагане на бизнеса чрез плана за възстановяване от ЕС, предложена е актуализация на бюджета, ще се внасят следващите дни и промени, касаещи правосъдната система. БСП искат преизчисляване на пенсиите... не помня всичко, което се внесе само за два дни.


Не е вярно, че не се предлага нищо - предлагат се много неща и все конструктивни. И всичко това, при положение, че все още няма кабинет. Работи се ударно и без разтакаване, така че, теб са те преметнали боковите калинки, чадо мое. Тяхна е мантрата, че опозицията иска само реваншизъм. Не иска само това, но това тях най-много ги мъчи и виждат само него.
 
Толкова неща в поста ти бяха смешни, че Кевин Харт може само да ти диша прахта. И тоя пост ти е добър, спор няма. :)

Един от добрите ти скечове е "защо БСП подкрепя Радев, а не си издигне свой кандидат?" - Ми той си е техен кандидат. Единствената им изборна победа от десет години. И единствената напълно сигурна наесен.

Относно вота ми, все още нямам солидни причини да съжалявам за избора си. Като ти предложат само чушки и домати, няма как да избереш грозде, ако ме разбираш. От наличното на пазара, това ми се стори най-приемливо.

Ето един интересен сценарий за сряда, когато мишката Фончо отново няма да отиде в парламента:

Репертоара го знаем, даже в точния ред:

1. Магистрали
2. Спортни зали
3. Пречиствателни станции

За 11 години белким го беше увеличил малко, че се изтърка.
 
Не е вярно, че не се предлага нищо - предлагат се много неща и все конструктивни. И всичко това, при положение, че все още няма кабинет.
На кого го предлагат, като няма кабинет :)
 

Горе