В обръщението на Плевнелиев имало кадри от САЩ

mvmrik

Well-Known Member
В обръщението на Росен Плевнелиев на 31 декември на фона на думите му за неповторимата българска природа бяха показани снимки на Скалистите планини в САЩ

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5407991

Какво мислите, случайна грешка и недоглеждане или направено нарочно?
 
То няма да сме българи ако не се осерем. Кой знае кой е правил презентацията, едва ли е нарочно. Въпреки това е недопустимо... поне химна да не бяха забравили, но уви...
 
От: В обръщението на Плевнелиев имало кадри от САЩ

Няма химн, говори седнал от някакво помещение приличащо на килер, направо без думи. По-лош президент не сме имали.
 
От: Re: В обръщението на Плевнелиев имало кадри от САЩ

Кой знае кой е правил презентацията, едва ли е нарочно.

Как кой? Някой който е взел ХХХХХ лева държавни пари, отворил е гуглето и... я ква готина картинка ще я свия и ще я плесна. :)
 
От: В обръщението на Плевнелиев имало кадри от САЩ

Човека е написал "снимки Пампорово" в гугъл и то тая излиза на втория ред...
 
От: В обръщението на Плевнелиев имало кадри от САЩ

а същата тая снимка се ползва масово от бг сайтове като "Пампорово" :)

... което ме кара да се замисля да не би да имаме едни и същи пейзажи? :)
 
От: В обръщението на Плевнелиев имало кадри от САЩ

Няма химн, говори седнал от някакво помещение приличащо на килер, направо без думи. По-лош президент не сме имали.

А само аз ли забелязах как си клатеше главата непрекъснато :) Ами как преливаше изречения и думи без капка мисъл... се едно рецитираше стихотворение :) Ами тая усмиФчица тънка не слезна и за миг от устата му...
 
От: В обръщението на Плевнелиев имало кадри от САЩ

[video=youtube;yNzw5Z8LS50]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yNzw5Z8LS50[/video]

Пълен цирк...

Поне си личи откъде идва сценария на българския политически живот :lol:
 
От: В обръщението на Плевнелиев имало кадри от САЩ

Добре бе тези ПР-и, маркетолози, политически съветници и т.н никви ги няма. Добре, че добрата стара школа по демагогия и популизъм я има да им отмива срама. Нямам търпение и там се пропука и вече само с говна ще се замерват, най-накрая ще заприлича на цирк.
 
От: В обръщението на Плевнелиев имало кадри от САЩ

524808_10200440820450089_996723449_n.jpg


Ни съ прай Хюсеинович, дай повече!
 
От: В обръщението на Плевнелиев имало кадри от САЩ

В стремежа си да са различни от ГРОБ се осраха тоя път. Мисля, че се опитаха нашето плахо президентче да заприлича на американски президент - подобно на неговите обръщения от Овалния кабинет, но при него поне се вижда американското знаме, а при нашия обстановката в тази тъмна стаичка изглеждаше все едно ще разказва истории от "Студио Х". Първия президент, който с речта си ме накара да не искам да почва тая година... Никаква мотивация - мисля, че и оператора заспа по едно време.
 
От: В обръщението на Плевнелиев имало кадри от САЩ

Нямам думи. Тая излагация едва ли е направена нарочно, направена е от глупост и незнание. Истината е, че хората не познават родината си. Аз познавам повечето планини в България, макар че само 3 пъти :evil: съм изкачвала Мусала и смятам, че е много е важно да се възпита любовта към родината от рано, а това става с опознаване на място :|.
 
От: В обръщението на Плевнелиев имало кадри от САЩ

На всичкото отгоре за първи път държавен глава си позволява седнал да говори, голям простак и мижитурка.
 
От: В обръщението на Плевнелиев имало кадри от САЩ

В обръщението на Росен Плевнелиев на 31 декември на фона на думите му за неповторимата българска природа бяха показани снимки на Скалистите планини в САЩ

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5407991

Какво мислите, случайна грешка и недоглеждане или направено нарочно?

Аз бях толкова шокиран от абсолютно некадърния клип, че това съм го пропуснал.
В кой да е квартален видеоклуб ще направят нещо по-добро!
Даже мислех веднага да пусна тук тема, но реших да не развалям настроенията толкова рано...

Де да беше само грешката с пейзажа... С мед да го намажеш, ако бе само това!

Такъв клип на някой кастинг за видео умения биха го отсяли още на първия кръг.
 
От: В обръщението на Плевнелиев имало кадри от САЩ

На всичкото отгоре за първи път държавен глава си позволява седнал да говори, голям простак и мижитурка.

Опитаха се да го направят доста интерактивно с кадри, но не се получи добре. Не, че не е хубава гледката на Скалистите планини в САЩ. :)

Той човека го е направил така, за колкото са му платили. Мисля, че там е грешката в системата. Това човек с опит и култура няма да си позволи да го направи. Най-малкото щеше да мине през редакция от някой адекватен.
 
От: В обръщението на Плевнелиев имало кадри от САЩ

Следващият път когато Плевнелиев кани пак президента на Чехословакия може да го заведе в българския курорт Аспен, който се намира у десно от Пампорово. :lol:
 
От: В обръщението на Плевнелиев имало кадри от САЩ

„При изготвянето на клипа, подбора на снимковия материал е извършен съвместно от екипите на БНТ и пресцентъра на президентството. Използвани са кадри от фонда на БНТ, снимки от интернет сайта на администрацията на президента и снимки от свободни от авторски права български туристически сайтове, избрани след съгласуване с Дирекция “Връзки с обществеността” на президентството, се посочва още в съобщението.

Бля бля бля....бля бля бля. НЕКАДЪРНИЦИ! Море от некадърници. Океан от некадърници - това посочвам аз в моето съобщение.

Тази снимка се открива за 15 секунди!

Това, че стотици сайтове са я забили, като Пампорово, а Г. я вади като резултат свързан с Пампорово, идва да припомни за "качеството" на резултатите МУ.
 
От: От: В обръщението на Плевнелиев имало кадри от САЩ

Следващият път когато Плевнелиев кани пак президента на Чехословакия може да го заведе в българския курорт Аспен, който се намира у десно от Пампорово. :lol:

Това е защото хората се изнесоха към Аспен, Алпите и други планини, където картата им за ски е много по ма далавера.

Има го и момента, в който говорейки за БГ икономиката се виждат кадки от стоковата борса в Ню Йорк. Резилът е идея по-голям. :)

Ще се молим догодина да видим и други "наши" забележителности в речта на президента. От сега аз давам заявка за Айфеловата кула в Пловдив, Свинксът до Созополските дюни, Великата стена в Карнобат, Биг Бен във Варна, Статуята на свободата в Мездра и други такива. :D
 
От: От: В обръщението на Плевнелиев имало кадри от САЩ

Има го и момента, в който говорейки за БГ икономиката се виждат кадки от стоковата борса в Ню Йорк.
Уж сте предприемачи, а нищо не разбирате!
Символа е, че българската икономика е яко внедрена в Уолстрийт. ;)
Истината е, че турските тирове не карат турска стока на запад, а българска. Причината е елементарна - след срещата във Вашингтон, българския експорт нарасна яко и нашите тирове не стигат.
 

Горе