ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО..."

От: От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА Б

Икономедия примерно (Дневник и Капитал) почти всяка втора статия им е анти-ГЕРБ пропаганда. Та ако има нещо такова те първи ще го захапат.
Там толкова пари им се наливат за да плюят по ГЕРБ, че просто не е истина.
За да ги плюеш пари не ти трябват. Просто трябва да помниш.
 
От: От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА Б

За да ги плюеш пари не ти трябват. Просто трябва да помниш.

Бе ако им следиш по-често сайтовете, ще видиш че определено има нещо, не е само помнене :)

Като бяха изборите и пуснали една скрита камера от избирателна секция как уж ГЕРБ не зачитали люлетините на БСП.
И аз пускам видео пак със скрита камера как един купува гласове в Кюстендилско за Калфин - и ги питам що не отразяват и другата страна на монетата.

Няколко мин. по-късно коментара ми изтрит (съдържал рекламни съобщения ?!?) и аз с бан до след изборите :D (Обикновено дават 1 ден, тогава ми лепнаха 6 дена).
Има и мно други такива примери, ама тоя беше най-очевиден.
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Темата не е за избирателните измами по избори, а за терористичното поведение на 6-то Управление на ДС.
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

[video=youtube;hWFudQP7ee0]http://www.youtube.com/watch?v=hWFudQP7ee0[/video]

Лудница!
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Партията е всичко!
Ако си против Партията-майка, ти си против и самата Държава, против и самия народ!
Да живее Партията!

Както едно време, да се смея ли, да плача ли . . .
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

нахлули около 30 полицаи – с маски, кучета, барети и ГДБОП

Трагикомедия по български.
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Видеото вече го няма.
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Видеото вече го няма.

Еееехехехе стига бе.... На ББ лапите му стигнаха и до youtube - хакна сайта и направи видеото private....... батенце.... тия у какви филми се вкарват
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

хехе ще ме убиете от Афера-та ли?! Дайте някой друг малко по стойностен и не жълт сайт.

Иначе си е е*бати и тшака ако е верно, твърдо против.


Не изключвам и да има нещо друго, от 1 година всячески се опитва се свали правителстово, лошото е че още по-лощо ще става. Аз съм за смяна, разбира се ако ще доведе до по-добри неща, но като знам ква е номенклатурата и.....
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Да си кажа честно май по ми допадаха предишните правителства (които били виновни за всияко :)) без значение дали сини или червени. По тяхно време нямаше такива безнаказани масови милиционерски инвазии с бонус публично оклеветяване. Който и да се яви на следващите избори е по-вероятно да гласувам за него отколкото да гласувам да ме бият и/или самоубиват в милицията.
Кофтито в случая е, че е малко вероятно някой да помогне на пострадалите. По-вероянто е да се опитат да им увеличат страданието.
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Еееехехехе стига бе.... На ББ лапите му стигнаха и до youtube - хакна сайта и направи видеото private....... батенце.... тия у какви филми се вкарват


Човек да си ме чул да ти говоря за Б.Б или за политика не, че не мога, но го правя само в мои си кръгове. Споделям това което видях и не съм казал защо и как е махнато видеото.

Еееехехехе стига бе.... На ББ лапите му стигнаха и до youtube - хакна сайта и направи видеото private....... батенце.... тия у какви филми се вкарват


novini.dir.bg/news.php?id=10364195


news.pernik24.bg/322323.html


вече предполагам има и още много не съм търсил.
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Да си кажа честно май по ми допадаха предишните правителства (които били виновни за всияко :)) без значение дали сини или червени. По тяхно време нямаше такива безнаказани масови милиционерски инвазии с бонус публично оклеветяване. Който и да се яви на следващите избори е по-вероятно да гласувам за него отколкото за да ме бият и самоубиват в милицията.
Кофтито в случая е, че е малко вероятно някой да помогне на пострадалите. По-вероянто е да се опитат да им увеличат страданието.

еееех тая къса памет начи :) Я да си припомним какво се случваше 2009та, когато някой посмееше да протестира

[video=youtube;Xu4y3VFzsFs]http://www.youtube.com/watch?v=Xu4y3VFzsFs[/video]

На площада имало бомба - и айде всички по домовете. Който остане - това го чака и арест после.
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Човек да си ме чул да ти говоря за Б.Б или за политика не, че не мога, но го правя само в мои си кръгове. Споделям това което видях и не съм казал защо и как е махнато видеото.

Нямах нещо към тебе предвид, ми че тоя дето качил клипчето много странно как го прави private после. Нещо драма търси ми се струва :)
Щото едва ли ББ го е свалил от youtube :)
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Не е частен клипа, просто искат да си логнат в тубата за да видят после кой го е гледал.

Нарича се профилиране и се използва за контролиране на онлайн стадото чрез социал-милиционерски мрежи като фейсбук, туитър и прочие

Роднина, милиционер, роднина, милиционер......
 
От: От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА Б

Не е частен клипа, просто искат да си логнат в тубата за да видят после кой го е гледал.

Нарича се профилиране и се използва за контролиране на онлайн стадото чрез социал-милиционерски мрежи като фейсбук, туитър и прочие

Роднина, милиционер, роднина, милиционер......

А ти опита ли да го отвориш логнат щото при мен лично и логнат и не логнат е същата работа. :)
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Да и да си логнат пак не става.
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

еееех тая къса памет начи :) Я да си припомним какво се случваше 2009та, когато някой посмееше да протестира

На площада имало бомба - и айде всички по домовете. Който остане - това го чака и арест после.

Сега протестите се използват за саботаж, а не за нещо полезно за протестиращите. Иначе аз помня протестите през 1997-ма. Не присъствах, но си беше голямо меле, след което Виденов сдаде багажа.
Тук в случая не говорим за протести, а за елементарен тормоз - налълтват ти маскирани вкъщи с насочено срещу теб тежко оръжие, следват викове, задигат каквото им хареса от къщата ти. Ако не се ориентираш бързо и се развикаш, следва бой. После може да се гледаш по телевизията как си обявен за по-опасен от Осама. Такова чудо не е имало или ако се е случвало е било рядкост. Само дето сега е масово. Тормозят се старци, деца и болни/инвалиди. Тормозят се единици лица, които няма как да са организирана престъпност.
 
От: От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА Б

А ти опита ли да го отвориш логнат щото при мен лично и логнат и не логнат е същата работа. :)

Не съм пробвал, аз имах регистрация в тубата преди 4-5 години но е зае.ах някъде

Вече не се регистрирам никъде или ако се регистрирам то е само с фак данни
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Сега протестите се използват за саботаж, а не за нещо полезно за протестиращите. Иначе аз помня протестите през 1997-ма. Не присъствах, но си беше голямо меле, след което Виденов сдаде багажа.
Тук в случая не говорим за протести, а за елементарен тормоз - налълтват ти маскирани вкъщи с насочено срещу теб тежко оръжие, следват викове, задигат каквото им хареса от къщата ти. Ако не се ориентираш бързо и се развикаш, следва бой. После може да се гледаш по телевизията как си обявен за по-опасен от Осама. Такова чудо не е имало или ако се е случвало е било рядкост. Само дето сега е масово. Тормозят се старци, деца и болни/инвалиди. Тормозят се единици лица, които няма как да са организирана престъпност.

Може, не отричам :)
Мен ми е интересно да чуем куките какво ще кажат. Ако наистина са нахълтали там заради ФБ група - лошо.
Ама аз ще поизчакам още малко да видим.... Би било много много тъпо от страна на ББ да го направи, щото значи да потвърди всичко, което опозицията се опитва да втълпи на хората.... И сам да си нарита рейтинга... Знам ли
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Е, то е ясно какво ще кажат. Работили по сигнал. Ако попиташ за подробности, ще кажат, че било следствена тайна и така докато обществото позадреме и забрави. После следва друга акция срещу неудобни, а след нея следваща. Делата по принцип не стигат до съд, но съсипани физически и юридически лица (фирми) колкото щеш. После Прокуратурата се тупа в гърдите как имали 96% осъдителни присъди на фона на вкараните дела в съда като не отчитат нанесените щети от досъдебни производства недостигнали до съд.
Е, може и да решат да се изхвърлят милиционерите и да кажат, че семейството е специална организирана престъпна група създадена с цел внасяне в страната на 2-3 кутии цигари без ясен произход.
 

Горе