ГДБОП удари онлайн библиотека-chitanka.info

От: ГДБОП удари онлайн библиотека-chitanka.info

Ако искате да прочетете най-некадърната статия по темата можете да го направите отново в "24 часа": http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=561021
Автор е същият некадърник Стефан Ташев, който писа приказки от 1001 нощ за Читанка. И това ми било българска журналистика. Хрантутници и некадърници, а тръгнали медии да ми правят. Не тиражите им да падат, а направо да изчезнат трябва.
Българска журналистика няма, само да сме наясно. От соца насам е Copy -> Paste, каквото им дадат от съответната организация. Не че ги мърси, ама нали е по-лесно пък и колко да се различава от истината щом идва я от МВР, я от НАП, я от Народното събрание. Абе голям виц е. А този Стефчо ( Стефан Ташев ), да ми яде ... пантофите. Не оспях да разбера от това видео нищо, махат кутия, голяма работа. Ако това е акция, аз съм трамвай. Просто не знам за какво е репортажа. А 24 часа, като медия е пълна скръб. Даже се чудя как още съществува и кой я чете. :)

И що за малоумщина е да хостваш торенти в БГ? Това още преди 3-4 години стана ясно, че не е редно и не е практика по принцип. Не знам даже какво махат тия, дали е HD на тези тракери или симулират нещо си. Не би трябвало да са тук на БГ сървъри. Това направо ме разби като го гледах. Едно е ясно не вярвайте ба блудкави медии за толкова специализирани неща. Например че се е разбил самолет и има еди колко си спасени да, ама репортажи и т.н. от сорта на този...даже се чудя как са го слобили така смотан.
 
От: ГДБОП удари онлайн библиотека-chitanka.info

И що за малоумщина е да хостваш торенти в БГ? Това още преди 3-4 години стана ясно, че не е редно и не е практика по принцип.

Еми какво очакваш от ИТ специалиста на СИК? Него сигурно са го набедили за ИТ специалист щото от цялата СИК той единствен е знаел за какво служи бутона enter :lol:
 
От: ГДБОП удари онлайн библиотека-chitanka.info

Еми какво очакваш от ИТ специалиста на СИК? Него сигурно са го набедили за ИТ специалист щото от цялата СИК той единствен е знаел за какво служи бутона enter :lol:
Мда. Там са малко неграмотнички от към IT. Но поне пари имат и е възможно да са наели някой специалист на добри пари, но явно и той не е бил много запознат с идеята за торент тракерите. Абе имам чувството, че "IT" хората, които търсят популярност са гола вода. Като започнем от тези в държавната администраниця в "борбата с интернет престъпността" до некви жалки журналисти, които се чудят какво е PTC сайт. Всичките са за стената на срама. :)
 
От: ГДБОП удари онлайн библиотека-chitanka.info

Някои от сървърите на сайтовете били маскирани като изнесени в Холандия, САЩ и скандинавски държави, но антимафиотите успели да ги засекат и ударят.

Хахаха и как са ги маскирали, залепили са им стикер с Холандското знаме ли?:lol:
 
От: От: ГДБОП удари онлайн библиотека-chitanka.info

Хахаха и как са ги маскирали, залепили са им стикер с Холандското знаме ли?:lol:

Реруут на Ip адреси. Бях гледал някъде за 1 C клас цената беше около 500$ годишно, което реално погледнато не е толкова много, предвид разликата в цената на колокация тук и в Холандия.
А може и да са имали предвид факта, че rapidadd.com е с Холандско IP, а s1.rapidadd.com, s2.rapidadd.com и т.н. са с български, дефакто само интерфейса им е в Холандия, а дата сървърите - тук в България. (Не съм сигурен какви им бяха събдомейните, от доста време не съм ползвал услугите на въпросния сайт).
 
От: ГДБОП удари онлайн библиотека-chitanka.info

Знам, просто се опитах смешка да направя ама явно не ми се получи. :wink:
 
От: От: ГДБОП удари онлайн библиотека-chitanka.info

Знам, просто се опитах смешка да направя ама явно не ми се получи. :wink:

Абе, че схванах смешната част, схванах я :) Просто се опитах да доизясня това което са написали, защото съм повече от сигурен, че щеше да се намерят трима-четерима във форума да изкоментират това, както им е удобно на тях, а и да кажат 3-4 глупости :) Нищо лично :D
 
От: ГДБОП удари онлайн библиотека-chitanka.info

Ако Бойко в блога критикувам
и не ща под строй да марширувам,
дорде Стенли от закона пази,
народната милиция ме гази.

Ако качвам книги във „Читанка“,
без да плащам долари,евра,
истината днес е тази -
народната милиция ме гази.

Ако някой снема акции във поза,
а Веско му закичи бяла роза,
ако всеки бивш министър лази,
народната милиция ме гази.

Припев: Хора,дайте двайсетак от раз,
на старшината ,скрит зад оня храст,
Далавера е да служиш в редовете
на народната милиция и Ме -ве -ре-то.
 

Горе