ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

Е като взимаш на пост стинки от време на време, трябва да жертваш достойнство си няма как ......
Тази тема Куул или да я изтрий, да я запрати за кофата или заключи .........
 
От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

С големи букви , крещящо заглавие - и уни веднага като експерт потвърди , че всичко е вярно за Бойко. Нищо , че Лазаров го опроверга и каза , че документа е фалшив. Това няма никакво значение . Щом ReminD и Уни са написали - трябва да е истина.
 
От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

Бокоооооооооооооооооооооо, бокоооооооооооооооо, боклук. Това всички сте си промили мозъка в форума, останаха малко свестните хора.
Документа е бил изнасян от архивите, да ви питам с каква цел? Да се очерни мутрата дето тогава е бил гл. секретар, или да си оправи бакиите и пътя за крадене.
Мислите ли, че ще си кажат всичката истина от службите в медиите? И то точно когато гледат да си го върнат на власт? :lol:
Направо, уж умни хора а каквото им кажат по новбоклуктв, и боклуктв вярват безусловно. Смешни сте една доказана мутра да подкрепяте, един престъпник, и то малоумен.

Има ли нещо в главатааааааааааааааааа: Нямааааааааа. :lol:
 
От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

Уни, а да те питам единственото за взимане на документ от 2003 е фалшифицирането му ли? Нали, ако е толкова голяма работа всичко ще се направи от нашите хора и никога нямаше да пише изнесен, отворен или каквото се сещаш! Не може да си толкова голям да контролираш всичко и да имаш досие и да не го унищожиш - поне аз това бих направил ако имах тъмно минало... А да съм станал толкова голям на дали е щото съм прост и взимам ирационални действия! Мисля, че разбираш какво се опитвам ти кажа! Тук говоря за всички с такива досиета в такъв ранг, не си мисли че визирам само ББ!
 
От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

Щом ReminD и Уни са написали - трябва да е истина.
Щом присъства като справка от американското разузнаване в пресечена дипломатическа кореспонденция, то е много вероятно да е вярно. Дори да не беше американското, а разузнаването на някоя друга дръжава, това надали щеше да е нещо недостоверно, тъй като разузнаването когато си обменя вътрешно информация не се занимава със свободно клеветене.
 
От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

Братле прогледни, стига ми задавай такива въпроси. Мислиш ли, че аз ако съм главен секретар и има копрумати срещу мен няма да си избърша задника?
Явно не си много наясно как работят държавните институции в бг. Задай си пак въпроса защо точно този документ е бил изнасян от архивите? Върни се и на всичко останало и виж припомни си кой точно е тиквата.
Стига сте се заблуждавали, службите покриват всичко сега защото ги държи на каиш. Били подменени, текстовете само в частта бойко, пълен цирк, айде да не се намесвам, с експерно мнение кое е автентично и кое не.
Само ще ти кажа едно тея циркадии които твърдят, че документа е фалшив надали някога са отваряли софтуер който може да се ползва за такова нещо.
Уни, а да те питам единственото за взимане на документ от 2003 е фалшифицирането му ли? Нали, ако е толкова голяма работа всичко ще се направи от нашите хора и никога нямаше да пише изнесен, отворен или каквото се сещаш! Не може да си толкова голям да контролираш всичко и да имаш досие и да не го унищожиш - поне аз това бих направил ако имах тъмно минало... А да съм станал толкова голям на дали е щото съм прост и взимам ирационални действия! Мисля, че разбираш какво се опитвам ти кажа! Тук говоря за всички с такива досиета в такъв ранг, не си мисли че визирам само ББ!
 
От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

Един път Барека трябва да бъде съден за достъпа до класифицираната информация, след това още един за подпряване на оригинален документ. В затвора в една килия с Станишев, Волен и Бисеров.
 
От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

Аз, викам ти, боко цветанката. Не ти в една с фидоската по-добре ще да е :-o :lol:
Един път Барека трябва да бъде съден за достъпа до класифицираната информация, след това още един за подпряване на оригинален документ. В затвора в една килия с Станишев, Волен и Бисеров.
 
От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

Вие двамата (ReminD, uni-web) комедианти ли сте, голям смях пада с вас :) Направете си two-men show, за да разкажете по телевизора всички политически вицове, които разказвате тук - първата гайда казва "А", а втората веднага след първата добавя "Бойко е ..."... Допълвате се отлично, може даже да се вземете, докато смъртта ви раздели и да поканите Станишев за кум - той се измъкна по долни гащи (и всички видяхме, че се е насрал), но все една сватба в Брюксел ще ви плати, след като толкова години му служихте вярно...
 
Последно редактирано:
От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

@Уни, съвсем добронамерено седни брой от 10 до 1 вдишай и издишай няколко пъти и виж пак какво съм писал по горе. Ще ти го кажа пак, но в по-смлян вариант:
Ако човек е считан за най-големият и властен в държавата - то той така ще направи да не съществува физически някакво уличаващо го досие!

А щом досието е излязло от архива, как така не е станало да се изгубят? Или не може? Станишката как изгуби 4 секретни документа? И отново, ако нещо е излязло от архива, не означава че точно ще се променя нещо, но има още десетки също толкова вероятни възможности! А мисля, че нито ти нито аз нито някой от този форум е наясно има ли няма ли досие както и какво пише и не пише и кой с каква цел какво е правил и кой с каква власт и права какво е правил с него и какви цели! Прекалено много неща може да станат това ми е мисълта, а ако си такъв властен както дудука го вади, до сега това нещо да не същестува из архивите смятам знаеш, че може - справка по горе Станишката.

Работата е там, че има много слухове къде с доза истинност къде компоромати, капута просто прави жълти сензации! Я като толкова много си наясно с държавата, как така стана че дудука е наясно с досиета и има достъп до тях и има право се разпорежда? Той какъв е в държавата?! Официалните лица на архивите, копче не казват щото после ще им насинят гъза от съдилища, а той си ги говири както му скимне! Това е отваратителното в случаят, от Костинброд на сетне всеки на официално високо равнище може каже сестра ти е курва, а ти да нямаш и още по-лошото е че прокуратурата и съда го играят пас - това е грозното в нашата политика! Номера е да оплюеш и окалиш противника си и колкото повече лъжеш толкова по-добре, а ако някой говори истини, той говорил лъжи :D
 
Последно редактирано:
От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

Николай Бареков "Утре в 10.00 часа съм призован от българската прокуратура. Аз имам имунитет и мога да откажа, само че лично аз поисках това."

Това с имунитета за съжаление ще ни се наложи да го слушаме следващите 5 години. Иначе в началото на годината каза, че "По време на нашето управление няма да има имунитети за депутатите и партийни субсидии". Това с имунитета е ясно, че няма да стане, но аз залагам, че нищо няма да направи и за партийните субсидии, както и за десетките неща които обещава. Предполагам че наивниците още вярват, че Бареков ще дарява евродепутатската си заплата или че листата му ще е само от евромайки (две от тях Бареков и Джамбазки влязоха в ЕП), за таблети, зъболекари и т.н не ми се пише. Но какво може да се очаква от човек който иска да връща народната република, после започва да прави монархия. Първо Борисов беше най-големия държавник и му лижеше гъза, като първо му носеше цветя, после обяви, че Тодор Живков се оказал най-големият държавник.

И когато гледам такива политици разбирам защо България е толкова зле, проблема не е в тях, а в хората които им вярват.
 
Последно редактирано:
От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

В Бареков много парички се наляха , но за жалост на хората зад него - без резултат. Партията може и да не мине 5те процента на изборите.
 
От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

как се измъквате само и пропускате този пост

А мазния гей няма никакви престъпления?
причината е много проста: той НЕ е работил НИКОГА :lol: (между другото, можеш ли да кажеш какво е правил изобщо, освен "лидерстване"? :) )
неговите престъпления почнаха когато го избраха за "лидер"...

кажи ми на кого този мазен съсел предаде секретните документи!
 
От: От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

Ти се насра бе, това твоето и на оная маймуна бърню нийде го няма, баси платените драскачи, аре бегай глобарско лайно.... Толкова прост народ като вас няма....
А, що как се спря репа у пулитиката нямаш ич движение бе?
А мазния гей няма никакви престъпления?
причината е много проста: той НЕ е работил НИКОГА :lol: (между другото, можеш ли да кажеш какво е правил изобщо, освен "лидерстване"? :) )
неговите престъпления почнаха когато го избраха за "лидер"...

кажи ми на кого този мазен съсел предаде секретните документи!
 
От: От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

Ти се насра бе, това твоето и на оная маймуна бърню нийде го няма, баси платените драскачи, аре бегай глобарско лайно.... Толкова прост народ като вас няма....
А, що как се спря репа у пулитиката нямаш ич движение бе?

1910141_958869277463697_8601017541753876118_n.jpg

Прост->По Прост->Най-Прост->Уни :shock:
 
От: От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

Абе, ти когато ми стигнеш на нивото тогава може да ми говориш. Смешник платен, всички те видяха колко си It специалист, и за какво си тук. Смешник даже елементарни неща не знае, пък голям го вади.
Виж файлът 10453

Прост->По Прост->Най-Прост->Уни :shock:
 
От: От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

Абе, ти когато ми стигнеш на нивото тогава може да ми говориш. Смешник платен, всички те видяха колко си It специалист, и за какво си тук. Смешник даже елементарни неща не знае, пък голям го вади.
Помни си думите селтаче. В четвъртък летя за Дъблин , ще ти щракна един среден път от самолета да умреш в злоба.
 
От: От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

С на боко самолета бе тиквоч, и къв ша го дървиш там там на инструктаж ли ще ви събира, че да знаете какво да драскате у форумите, пък да не ви излови някой тук :lol:
Помни си думите селтаче. В четвъртък летя за Дъблин , ще ти щракна един среден път от самолета да умреш в злоба.
 

Горе