Гей парада в София

От: Гей парада в София

идеята на такива събития е да се привлече енергия, колкото повече толкова повече. А енергията е в основата на всичко и политика и пари , изобщо за каквото се сетите. Дори когато се говори против тях това пак ги зарежда, защото да си фрустриран толкова енергия точиш от себе си, че едва ли има друг начин.

свастиката също е мощен магически символ , не я свързвайте само с определен човек.
 
От: Гей парада в София

Интересното е, че в отделните медии отразяват коренно различно контрапротеста. На места пише, че е минал тихо и кротко, а на други точно обратното. Според Нюз.бг са скандирали "Смърт за педалите", „Умри, умри педераст", „Бойко Борисов педераст, педераст" и т.н.

Свастиката е символ на добри неща и щастие. Използва се много преди да се пръкнат нацистите.
 
От: Гей парада в София

идеята на такива събития е да се привлече енергия, колкото повече толкова повече. А енергията е в основата на всичко и политика и пари , изобщо за каквото се сетите. Дори когато се говори против тях това пак ги зарежда, защото да си фрустриран толкова енергия точиш от себе си, че едва ли има друг начин.

свастиката също е мощен магически символ , не я свързвайте само с определен човек.

Ква енергия бе говорим за хора, не за акумулатори.
Магически символи... простотии. Ей така става... едни са откачени на тема, други на друга. Ако не си гей, ще си шаман, религиозен фанатик, сектант, ясновидец, харе кришна и други такива.
 
От: Гей парада в София

Мисля че с този аватар е по ефективно. Свастиката е много стар символ, много преди възраждането на фашизма, но това е друга тема. Каквито и аватари да си слагаме, каквото и да си говорим по форуми - те си направиха манифестацията. Тяхното се изпълни. Имат си политическа протекция. Кучето си лае - кервана си върви.

Redrum аз се опитах да обясня на TEO че след време ще вземат надмощие във властта както е сега в развитите държави, там масово високопоставени директори и управители са гейове и лесбийки, в самия Европарламент също има такива депутати. Молете се да не стане така че ние за тях да бъдем малцинство и да започнат да ни дискриминират че не сме като тях, защото натам отива работата. По добре хетерофобия от колкото другото! Природата е създала мъжът да се сношава с жената, и жената да му бъде спътник и другар. Когато се отиде против природата, тогава се нарушава баланса, и природата отмъщава!

П.П. Извинявам се ако съм засеганал някой със свастиката. Признат грях - половин грях :)
 
От: Гей парада в София

Не е ли по-добре да измислим някаква монетаризация на този гей парад? :D

Мисля, че разнообразието е основен принцип в придродата и тя е съгласна с всякакви "аномалии"(според нас хората), щом са възможни да се случат и на практика се случват. Интересно ми е желанието на някои да налагат своите възгледи и да се противопоставят на различията. Предполагам, че го правят заради сигурността, която биха получили от липса на тези различия. Като гледам почти всички сме на едно мнение - парадирането дразни и всеки да си прави секс на закрито.

Природата е създала мъжът да се сношава с жената, и жената да му бъде спътник и другар. Когато се отиде против природата, тогава се нарушава баланса, и природата отмъщава!

Природата също е създала и изпитването на удоволствие от стимулиране на половите органи. Създала е и индивидуалното харесване и загубването на разсъдъка при влюбване. Създала е и вируси, и болести, с които ние хората всъщност се борим против нея. :)
 
Последно редактирано:
От: От: Гей парада в София

Не е ли по-добре да измислим някаква монетаризация на този гей парад? :D

Да плащат данък морал, и събраните пари да отиват за семействата и децата. :)
 
@ScanBux, добра идея. Ще ми е интересно дали няма по един или друг начин да вървят определен тип дрехи, музика, аксесоари, мазила и любовни артикули и каквото се сетим в тази насока. Една бърза идея си е просто сандвичи и водички там, и си върви заедно с парада, за да си ги обслужва. Това е вече идея. Демек подвиждна количка, но с вървящ към него хладилник. Ако се направи едно миниванче (но пък няма да го пуснат с протестиращите, ще е по-добре). Все има какво да има се продаде. ;)

Добре де, как е минало? Къде ще го отразят? Какво точно се е случило? Има ли нещо, за което ние нормалните да знаем? Ще има ли последствия от това? Какви компании или организации са спонсори и всичко. Аз нещо не виждам много активност по темата, но то пък и да го отразиш не си е работа. Това си е реално реклама за тях. ;)
 
От: Гей парада в София

Що не спретнем един парад на програмисти, девелопери и други подобни ?
Като погледнеш реално и те са с психически отклонения :) (въпреки, че и аз спадам в тази група)
Надявам се, че всички имат чувство за хумор и няма да се обидят от второто изречение.
 
От: Гей парада в София

Що не спретнем един парад на програмисти, девелопери и други подобни ?
Като погледнеш реално и те са с психически отклонения :) (въпреки, че и аз спадам в тази група)
Надявам се, че всички имат чувство за хумор и няма да се обидят от второто изречение.

Я виж това е хубава идея. :) Споко няма обидени, ( и аз спадам в тази група ) на мен доста хора ми казвали: "Абе вие програмистите сте малко странни хора, удря ви тока", а моя отгвор е че естествено че може малко да сме различни, ама какво да ме пере тока, той мен не ме е пуснал :lol: То всъщност в днешно време май на всеки малко му хлопа дъската :) ама да не ,минава някои граници. Интересно ми е само на този парад колко ли хора ще дойдат ? Те повечето колеги програмисти отдавна минаха през терминал 2 и не са се връщали с години тук...
 
От: Гей парада в София

256x207.jpg


Борец за свободии. Само к*рци са му в главата....
 
От: Гей парада в София

Абе Редрум много интересни хора сте - Преди половин година ходихте и гласувахте педал да стане президент на България - Лицето на държавата е на другия бряг вие ми ревете че 50 травестита се разходили по Витошка.

Айде стига с тия двойни стандарти значи за президент дето е всеки ден по телевизията може - ама за една шепа палячовци един ден не може.

На кои въпроси точно искаш да ти отговоря - за мен определено сексуалната ориентация е по рождение и тия приказки за обърканите младежи дето се чудели дали да ебат мадами или да си пръснат втулките щото били заблудени ги разправяйте на баба си.
Ако вие в младежките си години сте имали такива терзания предполагам че не е защото някой ватман ви е намигнал а щото си ви влече и такива дето си ги влече ако не в пубертета то на по късни години ще симулират удар в главата и ще се събудят гейове.
 
От: Гей парада в София

Между 1500 и 1800 души се включиха в "София прайд 2012"

Според съобщение на организаторите на проявата те били получили писмена подкрепа за каузата си от 134 депутати в Европейският парламент, а също и от посолствата на европейски държави у нас и от различни правозащитни организации.

А нас хетеросексуалните дали ще получим такава подкрепа ? Не - за нас дискриминация и етикет че сме задръстени и старомодни!

Шествието премина по софийските улици при засилено полицейско присъствие.

А ако отидем да протестираме срещу високите цени на тока и горивата, дали така ще ни пази родната полиция ? Неее - тя е в полза на педалите и мъжемразките дето се задоволяват с пластмасови вибратори, а обръщат гръб на истинските мъже.

Много голяма част от участващите в шествието бяха със знамена в различни цветове с надпис "Човешките права са моя гордост".

Виждате ли ги - права си имали! И то 100 пъти по големи от нашите. Правете си сметката какви години ще дойдат. След някоя друга година и няма и да ни смятат за хора ей тия палячовци там. Щом във Франция ако обидиш гей или лесбийка глобата ти е 20 000 EUR, и после у пандиза, и тука може да измислят нещо подобно. Оставам на вас сами да си обясните какви години наближават - нищо чудно да настане гонение и преследавне на хетеросексуални от хомосексуални. Ето тръбят че си имали човешки права, 134 депутати от европарламента са зад гърба им... какво повече да говоря. Господ да опази поне България от тая напаст, поне като не можа да опази Европа, то поне ние да се съхраним като морална нация с традиции и ценности...

Единствено това ми хареса:

По време на шествието при пл. "Народно събрание" на участващите в него бяха раздавани листовки с антихомосексуално съдържание, подготвени от "Форум за защита на детето и семейството" и от други организации.

На следващия парад няма да е лошо и този форум да включим...:)
 
От: Гей парада в София

За какви права се броят? - искали равенство...това е много общо.
Най-вероятно възможност за сключване на брак? но преди това трябва да се направи закон: забраняващ осиновяването на лица под 18 години от еднополови двойки!
След това - няма проблем (според мен) и дано мирясат.
 
От: Гей парада в София

spekulanti.com/analizi-mnenie/23928-10_nachina_da_vi_manipulirat

Всяка прилика и разлика с действителни събития (н)е е случайна.

Защо никой не казва, че от днес около 1500 военнослужещи от Враца остават без работа ? Ако приемем, че всеки има жена и две деца, то това са 6000 човека ! За град като Враца това е голяма цифра. А доколкото знам така е и Плевен, и в други градове.

По-важно е, че на п****те са им защитени правата (от кого са им застрашени и кои права ?).

И още нещо - какво разбрах за това събите от една голяма електронна медия ?

Някакви хора с комплекси са развяли шарени знамена в центъра на София. На събитието са присъставли американския посланик, посланика на Великобритания, една "афроамериканка", още двама обикновени ***** говорещи на английски и единственият българин беше една световно неизвестна "актриса", за която любовта е над всичко.
(Тя може би бърка любовта със секса, но аз не съм компетентен по тези въпроси).

Десетте точки в статията са изпълнени като по учебник.
 
От: Гей парада в София

Тъжната истина:
6f43b5263fbba79c5962514b85d34738_ea9397bed742deded70098df08ccae9a.jpg
 
От: Гей парада в София

вижте тази новина

Нудисти превземат и общинските плажове

Гражданка: Срамота е да си развяват карантиите на пясъка на “Трифон Зарезан” , където ходят и деца

аз пък не виждам къде е проблема...
кое би по-навредило на децата:
да видят гол човек или да видят двама мъже да се целуват?

:lol:
 
От: Гей парада в София

Бате, като имаш деца, тогава ще разбереш :) Нудистите да ходят да си пекат прелестите на съответните места, не съм длъжен аз да гледам ветреещите се дебели космати филии на някоя сбабичосана лелка или да се чудя как да прикрия ерекцията си, ако някоя харна кака се наведе да си вземе хавлията.
 
От: Гей парада в София

хаха, верно, съпоставката не беше много на място :D
 
От: Гей парада в София

Педалите са си педали, но от това може да се правят пари, поради естеството на темата.
Ей, глей на*, дори в този специализиран форум настоящата тема стана дълга и широка, значи има търсене:mrgreen:
Щом има търсене, значи можем да предложим и адекватно предлагане - онлине магазини с такива продукти - прай си оборота, пък те нека си се помпат помежду си.
Според мен, особено подходящ е ФБ за рекламиране на техните си аксесоари по простата причина, че въпросната социална мрежа е посещавана предимно от социофоби, безделници и педали!.
Може да се направи некой лев от това, още повече, че все още ФБ ваучерите/акаунтите са на аванта.
 
От: От: Гей парада в София

вижте тази новина

Нудисти превземат и общинските плажове



аз пък не виждам къде е проблема...
кое би по-навредило на децата:
да видят гол човек или да видят двама мъже да се целуват?

:lol:

И двете неща са проблем, и не трябва да се допуска нито едното, нито другото! Морала все пак си има някакви граници. За голите нудисти: има евини плажове за издуханите лелки и бабички дето си показват висналите торби, а за издуханите чичковци дето искат да им се веят атрибутите - адамови плажове. Трябва да има глоби за такива. Глоби и за целуване на гейове и лесбийки на публично място.

П.П. вече е 4. VII. 2012 г. сменям си стария аватар, че сигурно кой знае колко гейове и лесбийки са ме псували, и проклинали заради тоя аватар, особено като имам напредвид че темите от този форум много бързо се индексират от GOOGLE... То само мен ли, сигурно всички дето сме коментирали в темата сме изяли псувни и ругатни че и клетви от хомота дето не са регистрирани тука, а четат темата като гости... :) Да не ви пука колеги, важното е че ние сме си нормални и хубавото е че все още има хора като нас... Връщам се в стрийт-рейсингите на GTA-UNDERGROUND VICE CITY със стария аватар. :)
 

Горе