Гей парада в София

От: Гей парада в София

Радвам се, че не живея в София.
 
От: Гей парада в София

Абе какво толкова им обръщате внимание!?Аз нямам нищо против педалите ,само да не ми го навират в лицето това ,че са сбъркани.Хората сме част от животинския свят и ако сте запознати ще знаете ,че в доста видове от животните има хомосексуални наклонности ,може да погледнете в нета за шимпанзетата "бонобо" на тях им е постоянна практика.Като ги премахнем какво ще стане:
а)Световен мир
б)Ще нахраним гладните
в)Ще преборим ракът
г)Най-накрая ще си хвана гадже
Много лесно е да се хейтва нещо ,което не се разбира и аз не го разбирам ама ми е през кура.Имаме много по-важни проблеми от педалите, а тях винаги ще ги има.
 
От: Гей парада в София

Даммм, аз за тов се ядосах и написах публикацията и я поразпространих колкото сила имам.
Баси извратеното, смятай кво лоби имат и пари за реклама и охрана пидерасите
 
От: Гей парада в София

Малко ретроспекция:

11170361_844602535618570_5169931919365187045_n.jpg

11659344_844602808951876_6458590232846926383_n.jpg

11412289_844602925618531_8594589339392132620_n.jpg

%D0%93%D0%B5%D0%B9%20%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%B4%20_1435415218490.jpg


п.с. А сега сериозно.

Не лягай с мъж като с жена: това е мръсотия. [Левит 18:22]
 
Re: От: Гей парада в София

Имам доста познати, които си оцветиха профилните снимки във Фейксбук - предполагал сте го видяли...да живее толеранса, както се вика. :) Хахаха...

Как е минал парада? Съжалявам за въпроса, но как е минал парада? Някой да има разкази, материали. Имало ли скин хед афтер парти? :)

Освен, че приключи доооста рано, много весело си мина. :) Преди, по време и след обикалянето, аз поне никакви хейтъри не видях, пък и то беше пълно с полиция.
 
От: Re: От: Гей парада в София

Освен, че приключи доооста рано, много весело си мина. :) Преди, по време и след обикалянето, аз поне никакви хейтъри не видях, пък и то беше пълно с полиция.

Ти от болните ли си?
 
От: Re: От: Re: От: Гей парада в София

Не мисля, че съм болна.
Не мислиш или не си? Аргументирай присъствието си на това събитие, ако искаш да защитиш позицията, която си заел/заела/заело.

Абе какво толкова им обръщате внимание!?Аз нямам нищо против педалите ,само да не ми го навират в лицето това ,че са сбъркани.Хората сме част от животинския свят и ако сте запознати ще знаете ,че в доста видове от животните има хомосексуални наклонности ,може да погледнете в нета за шимпанзетата "бонобо" на тях им е постоянна практика.Като ги премахнем какво ще стане:
Те животните упражняват и доста други практики, които ние сме отхвърлили. Внимание не им обръщаме, те сами го провокират с действията си и политическите си искания. Никой не желае да ги премахва, не съм видял или чул подобни искания.
 
От: Гей парада в София

Не знам за друго, но едно е сигурно: гейски парад може да има само в София. Както на протестите, така и на парада, много хора отиват защото няма какво да правят... това е някакъв вид много тъп начин за социално-овче групово правене на "нещо" (няма значение какво е, важното да е "нещо").

Прочетох, че е имало и анти-парад който е скандирал нещо против Фъндъкова. Много по-голям ефект щеше да има ако бяха отишли пред общината в нейна подкрепа (за това, че не е оглавила гейския парад както правят чужди кметове). Все още в България да подкрепяш гейщината не ти печели достатъчно големи (политически) дивиденти и това е хубаво :)
 
От: От: Гей парада в София

Не знам за друго, но едно е сигурно: гейски парад може да има само в София.
Добре, че са стотиците зомбирани либерали, чуждестранни педерасти и прочее, че да направят масовката. Тази година организаторите казват, че били 1500 човека, което значи максимум 500. Родните педерасти са били не повече от 100 човека, което за двумилионен град ясно показва абсурдността на мита, че 10% от хората били хомосексуалисти (прощавайте, хомосексуални).
 
От: Гей парада в София

Хем са ви малко, хем ревете, че стават все повече и заразяват децата с лошия си пример, хем не ви пречат, ама ги мразите.

И що за просташко поведение да нападате момичето така? Предполагам, че е момиче - съдейки по аватара. :)

И вие сте не по-малко болни с гадното си отношение към хомосексуалистите. Не говоря за парада - и за мен е напълно излишна тази показност, а за тъпите въпроси от сорта ''болно ли си?''. Браво на момичето за смелостта да се покаже в тема и форум в, които хомофобията е символ на престиж.
 
От: Гей парада в София

Какъв е този шум, Джеймс?
- Гей парад, милорд!
- И какво искат?
- Еднополова любов, милорд!
- Някой забранява ли им?
- ...Не, милорд!
- Е, тогава защо вдигат този шум?
- Еми, педали, милорд!
 
Re: От: Гей парада в София

Хем са ви малко, хем ревете, че стават все повече и заразяват децата с лошия си пример, хем не ви пречат, ама ги мразите.

И що за просташко поведение да нападате момичето така? Предполагам, че е момиче - съдейки по аватара. :)

И вие сте не по-малко болни с гадното си отношение към хомосексуалистите. Не говоря за парада - и за мен е напълно излишна тази показност, а за тъпите въпроси от сорта ''болно ли си?''. Браво на момичето за смелостта да се покаже в тема и форум в, които хомофобията е символ на престиж.

Момиче съм, да. :)

И все още не се смятам за болна. Но пък и нямам намерение да хвърлям нападки като вас, не знам от къде имате енергията. Няма и да се аргументирам какво съм правила на парада, исках само да отговоря на Блинки.
 
От: Гей парада в София

Хем са ви малко, хем ревете, че стават все повече и заразяват децата с лошия си пример, хем не ви пречат, ама ги мразите.

И що за просташко поведение да нападате момичето така? Предполагам, че е момиче - съдейки по аватара. :)

И вие сте не по-малко болни с гадното си отношение към хомосексуалистите. Не говоря за парада - и за мен е напълно излишна тази показност, а за тъпите въпроси от сорта ''болно ли си?''. Браво на момичето за смелостта да се покаже в тема и форум в, които хомофобията е символ на престиж.

Признай си, че и ти си от третия пол и да приключим спора.
 
От: Re: От: Гей парада в София

Момиче съм, да. :)

И все още не се смятам за болна. Но пък и нямам намерение да хвърлям нападки като вас, не знам от къде имате енергията. Няма и да се аргументирам какво съм правила на парада, исках само да отговоря на Блинки.
Форумите са за дискусии, но ти явно нямаш умствения потенциал да защитиш тезите си аргументирано.

@Нанди - най-малкото което ме притеснява от тяхното движение е желанието им да се разхождат един път в годината полуголи по улицата. Всъщност ми е все тая, защото те сами превръщат парадирането си в едно мини фрийк шоу. Виж обаче, политическите им искания са нещо съвсем различно. А колкото до "браво на момичето", ако аз отива в гей форум и защитавам антитяхната теза, сигурен съм, че ще получа бан. Това всъщност показва колко толерантни сме ние, нормалните.
 
От: Гей парада в София

Утре и ромите може да излязат на Джипси прайд, вдругиден наркозависимите на Дръгс прайд, после некрофили, зоофили и т.н... В което не виждам никаква логика. Никой не им забранява нищо на обратните, никой не ги преследва, никой не им пречи! Защо трябва да парадират с това? Голяма част от момченцата искат като пораснат да станат мутри, сводници, политици и тем подобна сволоч, а от момиченцата- миски и фолкпевици. Просто една объркана душа да излъжат да обърне резбата, е достатъчен повод лично за мен да съм твърдо против тези демонстрации. В заключение, бих се обърнал гъм лесбо/гей общността така:
"Бъркайте си по дупките с който и каквото искате, колкото и където искате, както искате, никой не ви спира. Само не занимавайте обществото с това!"
 
От: Гей парада в София

Първо да отговоря на моя любим приятел Тъпиро, щото ми е най-мил - Не, не съм от третия пол и никога не съм се изкушавала да мина под дъгата, но това не ми пречи да ги защитавам, когато ги нападат безпричинно.
Това с парадите, разбира се е глупаво и е излишна демонстрация на нещо, което обществото ще-не ще е приело. Виж, ако имаха искания за регламентирани законни отношения съм ''за''. Тези хора нямат полза от това да ни показват, че ги има, че могат да се целуват и да се ''обичат'', защото никой не им го забранява. Не броя шепата хейтъри, групирани под формата на главорези, наричащи се патриоти, които си мислят, че те решават кой как ще живее.
Хомосексуалните у нас имат нужда да регламентират законово своите отношения, като придобият статут на семейни двойки, за да могат да ползват облагите, които хетеро двойките ползват. Как ще го постигнат не знам, но определено няма да го постигнат с розови финтифлюшки и кълчотене. Ако искат да ги приемат сериозно - трябва самите те да бъдат сериозни.

Ред, именно политическите им искания се губеха вчера. Колкото до форума - този тук е за предприемачи, без значение каква е тяхната сексуална ориентация. Ако отидеш в техен форум, за да ги питаш ''Болно ли си?'' си просиш бана и ще си го получиш.

На момичето Sixth Sense отговарям - ооо, енергия имам, особено, когато смятам, че защитавам справедлива кауза. :)
 
От: Гей парада в София

deos.bg /деос-кани-г-н-местан-на-прайд-2015/

жалко, че феса не е отишъл.. току виж убедил циганите да станат гейове и по този начин да им се намали популацията :lol:
 
От: Гей парада в София

Хомосексуалните у нас имат нужда да регламентират законово своите отношения, като придобият статут на семейни двойки, за да могат да ползват облагите, които хетеро двойките ползват. Как ще го постигнат не знам, но определено няма да го постигнат с розови финтифлюшки и кълчотене. Ако искат да ги приемат сериозно - трябва самите те да бъдат сериозни.
Семейството може да бъде единствено от мъж и жена, така че няма как да бъде постигнато нещо, което е невъзможно. Отглеждането на деца трябва да е от мъж и жена, а не от двама мъже, две жени или още по-разкрепостени форми на съжителство. Аз съм женен, ще ме светнеш ли какви облаги ползвам? Знаеш ли примерно, че не мога да взимам документи свързани с детето ми без майка му? Има документи, които не могат да бъдат взети от бащата, в никакъв случай. Та, ще ме светнеш ли какви са тия облаги, че не мога да се сетя за тях. Или поне не съм ги усетил.

Ред, именно политическите им искания се губеха вчера. Колкото до форума - този тук е за предприемачи, без значение каква е тяхната сексуална ориентация. Ако отидеш в техен форум, за да ги питаш ''Болно ли си?'' си просиш бана и ще си го получиш.
Напротив, не се губеха. Политическите им искания са абсурдни, както винаги. Около самия педерастки фест се чу достатъчно за тях по медиите.
 

Горе