Гей парада в София

От: Гей парада в София

То аз не разбирам много, но съм убеден че ако аз изляза гол и викам че обичам циц@, и други женски атрибути, веднага ще ме приберат, заключат и няма да мога да имам каквито и да е права.
Обаче ако някой "различен" направи тази работа, и не дай си Боже го хванат, то целият интернет, заедно с де що има "правозащитни" организации ще тръгнат да хулят как е могло така да му ограничат правата...
Днес пък по новините казват че щели от ЕС да заведат дело срещу България, за това че не сме уредили въпроса гей дройките да сключват брак...
Абе определено света отива в тъпа посока.
Пак казвам, не ме интересува кой с кого или какво обича да си ляга и да прави любов, но защо трябва да ме правят свидетел.
Като стана въпрос за онова 13 годишно дете, интересна работа, значи няма нищо против (то и не е нужно да има де) гейовете, ама предполагам че имате доста против чичковците, дето обичат такива деца...нима те не са дискриминирани ?!
 
От: От: Гей парада в София

В сащ пропагандират едното, а в Русия другото. И в двата случая става въпрос за пропаганда, а пропагандата не се дели на "добра" и "лоша" - във всички случаи тя обслужва интересите на някой който му е през *** за гейовете. :lol:

не съм чул да има лъвове гейове, следователно е противоестествено
 
Един друг цитат от същия линк:
"И който легне с жена, която е в нечистотата си, и открие голотата й, той е открил течението й, и тя е открила течението на кръвта си; за това, да се изтребят и двамата изсред людете си."

Това е Старият завет. Заповедите в него не е задължително да се спазват, защото са отменени от Новия завет. А като цяло е безумие Библията да се приема като някакво ръководство как да се живее, защото е писана от сбирщина психопати преди около 1500 години. После други психопати са я променяли постоянно, за да стане както им изнася и това, което е достигнало до нас няма нищо общо с оригинала.
 
тази година е на 9-ти юни
Тва ще е забавно. Фенове на деветоюнския фашистки преврат, гарнирани с гендери. Арийци vs. обратни, свастика в цветовете на дъгата... А със сигурност ще има и протестиращи

Ех, Пратер, Пратер (c) ...
 
Последно редактирано:
Не съм мега набожен, но съм вярващ,
Тоест, суеверен като 90% от населението по света. ;)

Всеки е вярващ в собствената си теория за света, включително феновете на теорията за Големия взрив. Въпросът е да не налагаш собствените си предположения на останалите, казвайки им как и с кого да си лягат.
Колкото до гей парада - ненужен, но пък не е нещо, което ни касае пряко, така че не виждам смисъл да коментираме.
 
Един друг цитат от същия линк:
"И който легне с жена, която е в нечистотата си, и открие голотата й, той е открил течението й, и тя е открила течението на кръвта си; за това, да се изтребят и двамата изсред людете си."

Това е Старият завет. Заповедите в него не е задължително да се спазват, защото са отменени от Новия завет. А като цяло е безумие Библията да се приема като някакво ръководство как да се живее, защото е писана от сбирщина психопати преди около 1500 години. После други психопати са я променяли постоянно, за да стане както им изнася и това, което е достигнало до нас няма нищо общо с оригинала.

Не е вярно, заповедите не са отменени. В Новия завет Христос показа как трябва да се изпълнява Божия Закон - Десетте Заповеди и всички морални закони, които произтичат от тях.

И да... доста психопатско е да не убиваш, да не крадеш да почиташ родителите си и тн.
 
Последно редактирано:
Колкото до гей парада - ненужен, но пък не е нещо, което ни касае пряко, така че не виждам смисъл да коментираме.
ахха кое пряко не ни касае. Утре като сина ви ви доведе ''снаха'' с топки, тогава ще ви закасае пряко, а децата се извращават от тези гадости по улиците. Или като тази измет от ''развитите страни'' у прекрасния ЕС с 100-те брака, където се женят за кучетата си.
 
ахха кое пряко не ни касае. Утре като сина ви ви доведе ''снаха'' с топки, тогава ще ви закасае пряко, а децата се извращават от тези гадости по улиците. Или като тази измет от ''развитите страни'' у прекрасния ЕС с 100-те брака, където се женят за кучетата си.

Няма подобна вероятност, но и да имаше - мир и любов. Любовта си е любов, независимо от пола, топките и всичко останало. Парадирането с определена сексуалност е ненужно, както е абсолютно ненужно, ние (страничните наблюдатели) да даваме мнение кой как ще изявява своята сексуалност. И преди да сте блъвнали поредното клише - не, не одобрявам педофилията.
Дефиницията за "извратено" е ясна и категорична - всичко, което е против волята на един от участниците в акта е извратено. Нещо като религиите. ;)
 
Тази година отидохме с моята приятелка на парада за да изразим подкрепа. Беше интересно, че за да стигнеш до шествието минаваш през антишествието - 20 гологлави батки с нацистки символи, които са пияни от 10 сутринта и си търсеха да набият някой, по възможност по-слабичък и да могат да му скочат поне 5-ма (така работят битките при тези батки-патреоти-динковци, бил съм футболен фен и съм ставал свидетел на десетки подобни сцени)

На самото шествие беше страхотно, истински празник, тази година също ще съм там. Гадости по улиците? 2 хиляди човека с балони, които се разхождат и си денсят.

Странно ми е как представата на хомофобите е, че ако гей браковете се узаконят, всеки ден по улиците ще виждат правещи секс мъже и синът им ще стане гей, хахаха. Това чупи тъпомера.

Наистина ли цитираш библията, а наричаш хомосексуалистите "психически болни хора"? lol :D
 
Тази година отидохме с моята приятелка на парада за да изразим подкрепа. Беше интересно, че за да стигнеш до шествието минаваш през антишествието - 20 гологлави батки с нацистки символи, които са пияни от 10 сутринта и си търсеха да набият някой, по възможност по-слабичък и да могат да му скочат поне 5-ма (така работят битките при тези батки-патреоти-динковци, бил съм футболен фен и съм ставал свидетел на десетки подобни сцени)

На самото шествие беше страхотно, истински празник, тази година също ще съм там. Гадости по улиците? 2 хиляди човека с балони, които се разхождат и си денсят.

Странно ми е как представата на хомофобите е, че ако гей браковете се узаконят, всеки ден по улиците ще виждат правещи секс мъже и синът им ще стане гей, хахаха. Това чупи тъпомера.

Наистина ли цитираш библията, а наричаш хомосексуалистите "психически болни хора"? lol :D
Болни са и лечението е едно - смърт или работа в мините.
 
@Izvunzemen , бате, не че нещо, но как се ходи на купон на прайма, по улиците. Какво точно прави мястото купон? Деца, размахващи цветни знаменца, или хомо-ориентирани хора, които изразяват подкрепата си към еднополовите бракове и връзки....Питам от любопитство. И аз подкрепям много неща, включително всеки да е щастлив по негов си начин, но да не пречи на останалите, но толкова ли да неоправдани, че цял парад се организира.
 
Страхотен купон, няма що.... Мъже по прашки с цветни знаменца в задниците и неща, дето не се знаят какво са. Как съм лишил децата си от тая неземна красота, не знам просто!? :) Това Freak Show е пример за човешко падение, ако на това там може да се вика човеци всъщност.
 
Гейовете са хора като всички останали, та не знам защо очаквате нещо повече от тях. Всяко масово мероприятие представлява сбирщина от различни хора - готини, тъпи, фрийкове - каквото ти душа иска. Както на съборите, мачовете, политическите митинги и военните паради има всякаква паплач, така е и на прайдовете. Тъпото е, че в кръчмата приемате всякаква гад, ама по телевизора ви пречат, щото са хомо.
Лицемерни ли сте или да? ;)
 
Големият проблем на света в момента е дали да има 3те пол. Защото е решил проблема с войните, глобалното затопляне, замърсяването, безработицата, тероризма, социалните и финансови реформи, здравеопазването и т.н. :)
 

Горе