Гласувайте за лого на форума

Кое да бъде логото на форума

  • Предложение номер 8

    Votes: 0 0.0%
  • Предложение номер 9

    Votes: 0 0.0%
  • Предложение номер 11

    Votes: 0 0.0%
  • Предложение номер 12

    Votes: 0 0.0%
  • Предложение номер 13

    Votes: 0 0.0%
  • Предложение номер 14

    Votes: 0 0.0%
  • Предложение номер 15

    Votes: 0 0.0%
  • Предложение номер 17

    Votes: 0 0.0%
  • Предложение номер 19

    Votes: 0 0.0%
  • Предложение номер 20

    Votes: 0 0.0%
  • Предложение номер 24

    Votes: 0 0.0%
  • Предложение номер 26

    Votes: 0 0.0%
  • Предложение номер 29

    Votes: 0 0.0%
  • Предложение номер 30

    Votes: 0 0.0%
  • Предложение номер 32

    Votes: 0 0.0%
  • Предложение номер 33

    Votes: 0 0.0%
  • Предложение номер 34

    Votes: 0 0.0%
  • Предложение номер 35

    Votes: 0 0.0%
  • Предложение номер 37

    Votes: 0 0.0%
  • Предложение номер 42

    Votes: 0 0.0%
  • Предложение номер 43

    Votes: 0 0.0%
  • Предложение номер 44

    Votes: 0 0.0%
  • Предложение номер 45

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    106
  • Poll closed .
От: От: Гласувайте за лого на форума

И аз бих посъветвал да се помисли добре преди да се гласува, защото ще ни краси форума оттук нататък. И ще е символ на общността ни. Звучи сектанско, но няма как да се изразя по-правилно. :)
 
От: От: Гласувайте за лого на форума

И аз бих посъветвал да се помисли добре преди да се гласува, защото ще ни краси форума оттук нататък. И ще е символ на общността ни. Звучи сектанско, но няма как да се изразя по-правилно. :)

Да, подкрепям напълно Blinky, защото логото е нещо, което ще представя форума навсякъде... Но също така предлагам да играем балотажа по правилата и ако някое от логата събере над 50 % от гласовете да си спечели още на първи тур! :) (въпреки, че при 46 предложения ми изглежда невъзможно...)
 
От: Гласувайте за лого на форума

И аз - твърдо за електронно гласуване. Все пак ако е право на избор ще е по-добре.
 
Re: От: От: Гласувайте за лого на форума

Да, подкрепям напълно Blinky, защото логото е нещо, което ще представя форума навсякъде... Но също така предлагам да играем балотажа по правилата и ако някое от логата събере над 50 % от гласовете да си спечели още на първи тур! :) (въпреки, че при 46 предложения ми изглежда невъзможно...)

В нашият случай ми се струва малко неприложимо това, а причините са доста, ще изброя само основните:
1. При 46 предложения, от които близо половината са доста качествено изпълнени, е напълно нормално и да има различни гледни точки, което значи, че е невъзможно да се достигнат 50%
2. При отворено гласуване, т.е. когато се вижда, кое предложение, колко вота има, съществува възможността в края на гласуването, някой да гласува за предложение, което не му допада чак толкова много, но пък да го направи само за да се стигнат заветните 50%.

Най-правилно в случая, поне според мен е да се отделят 5те предложения с най-висок рейтинг и да се изправят едно срещу друго във финално гласуване, като по този начин, дори и някой който е гласувал за предложение, което не е влязло в топ5, ще може да гласува за второто (според него) като качество изпълнение.
 
От: От: От: Гласувайте за лого на форума

Да, подкрепям напълно Blinky, защото логото е нещо, което ще представя форума навсякъде... Но също така предлагам да играем балотажа по правилата и ако някое от логата събере над 50 % от гласовете да си спечели още на първи тур! :) (въпреки, че при 46 предложения ми изглежда невъзможно...)
Ще има такова нещо, което спомена ктомов, тъй като е най-правилно (така поне мисля, но той е водача тук, той казва) и мерси за подкрепата. За разлика от миналите избори, тук всичко е ясно, точно и честно. :)

Както претендираме за демократично водене на форума, то това ще е така във всеки един негов аспект.
 
От: Гласувайте за лого на форума

Това не го ли обещаха? Аз до колкото разбрах ще има балотаж. Така или иначе аз гласувам за едно, но това не значи, че не харесвам другите.
При всички случаи форума (а и ние) печели.

EDIT:
Отговора ми бе към ktomov (пост #25)
 
Последно редактирано:
Re: От: Гласувайте за лого на форума

Това не го ли обещаха? Аз до колкото разбрах ще има балотаж. Така или иначе аз гласувам за едно, но това не значи, че не харесвам другите.
При всички случаи форума (а и ние) печели.

EDIT:
Отговора ми бе към ktomov (пост #25)

Балотаж е, когато нито едно предложение не постигне 50%, т.е. да доминира над останалите.
Това тук е един вид втори рунд за избор.
 
От: Re: От: Гласувайте за лого на форума

Добре, съгласявам се.
Това което разбрах е, че 5-те водещи ще бъдат пуснати на втори тур.
 
Именно! Това е идеята :)
 
От: Гласувайте за лого на форума

Победителя ще бъде принуден да ми даде пейпал или банкова сметка в която да му преведа наградата от 50 лева.
Това е невероятно предложение, звучи много добре, аз бих искал да бъда заплашван и принуждаван постоянно с такива изречения :))))
 
От: Гласувайте за лого на форума

Да си даде и paypal, epay, .... може пък да има и дарения ;)
Идеята е хубава, тези които гласуват (и го избират) може да покажат и по друг начин своята благодарност.
 
От: Гласувайте за лого на форума

Аз гласувах за номер 3 ма то и номер 46 е същото ама в множествено число предприемачи :)
 
От: Гласувайте за лого на форума

Аз гласувах за номер 3 ма то и номер 46 е същото ама в множествено число предприемачи :)

Не внимаваш в картинката ;)
Да скролнеш до края си заслужава определено.
За мен беше удоволствие да разгледам всички представени лога. Не обичам да хваля, но този път си заслужава. Браво на дизайнерите!
 
От: Гласувайте за лого на форума

Купуването и продаването на гласове е престъпление! :D
А по темата - аз избрах номер 23, най-много ми грабна очите.
 
От: Гласувайте за лого на форума

Не внимаваш в картинката ;)
Да скролнеш до края си заслужава определено.
За мен беше удоволствие да разгледам всички представени лога. Не обичам да хваля, но този път си заслужава. Браво на дизайнерите!


да аз скролнах разгледах ги браво на всички................ всеки даде най доброто от себе си за любимият ни форум .....:D
 
Последно редактирано:

Горе