Гледате ли бокс?

Кой мач очаквате най-много?

  • Уайлдър срещу Ортиз

    Votes: 5 45.5%
  • Джошуа срещу Паркър

    Votes: 6 54.5%

  • Общо гласове
    11
И аз я търсих тая опция, ама я няма вече...май го махнаха с пускането на услугата в много допълнителни държави.

YOU'RE IN​

You are ready to explore DAZN and watch the best sports from around the world. As a new member, your one month free trial starts today. On 12/01/2021 your subscription will continue at €11.99 per month unless cancelled.
Тамън се регнах, че да не я спрат заради многото заявки :D

Иначе до колкото схванах промото е само за Германия, Австрия, Швейцария - VPN и успех.
 
  • Like
Реакции: jair
Сега се проразрових из акаунт и видях, че има реф.

2. Your friends register: Friends who are new to DAZN and who register for the first time using your referral link will receive a free month to test DAZN.
Някой, ако му се пробва да каже дали му излиза опцията за 1м фрее

Това са условията на РЕФ-а, транслейтнато с Гоогле Немски-Английски.
Invite friends who are not yet a DAZN member. As soon as your friends have paid their first DAZN membership fee, both you and you will receive one month of DAZN free!

This is how it works:

1. Forward link: Invite friends to become DAZN members by forwarding the referral link.

2. Your friends register: Friends who are new to DAZN and who register for the first time using your referral link will receive a free month to test DAZN.

3. A free month for both: If your friends become a paying DAZN member after the test month, we will give you a month of DAZN for free. And your friends can enjoy another month for free too.
 
Самооо да споделя, че МАЙ ще се изисква верификация на възрастта за да може да се гледат тупа-лупаници в ДАЗН
Това ми излиза като избера боксовия евънт...
opps.png
 
Със сигурност ще пуснат стриймове в нета,
не ми е за 3-те лева или повече да са, цялата тая простотия с регистрации много ме дразни
 
Do I need to Age verify if I watch restricted content outside Germany, Austria or Switzerland?
Currently age verification and youth protection PIN are not supported outside Germany, Austria and Switzerland. You will not be able to age verify or watch restricted content. When trying to attempt watching restricted content, you will receive an error message on your screen.

We are working on it and soon you will be able to Age verify and watch restricted content during your holiday in Europe as well!

Интересното е как пък ще го предават срещу 3 кинта в БГ, може ли скриийн от БГ варианта?
Сега се дърля със съпорта, защо не ми приема паспорта за верификация, въпреки, че пише Passport(any country) или БГ е изключение дори и при ANY :D
 
До колкото разбрай от UK и Ирландия няма да може да се гледа в тази платформа, предполагам и други страни са изключени
 
Просто довечера пийте една ракия и като се освестите събахлян ще може да се види откъде му е дошло и на коя страна се е пльоснал.
 
  • Like
Реакции: Sky
Лек ъпдейт, стана ясно, че за момента единствената възможност за верификация е като пратя снимка на паспорта по еmail. Разбрахме се да блърна квото сметна за необходимо, т.е. ще му остая само дата на раждане и възможноста да види, че това наистина е паспорт :D

Ебаси иновативна платформа.
 
Има официален стрийм, който ти гарантира безпроблемно гледане за 3лв, в HD формат на цялата гала + достъп до други мачове, ако си фен на бокса. Какво повече може да искаш? Същото, ама ако може пиратско без да си платиш?
Искам като седна пред телевизора да не ми се налага да търся още на едно място, и без това ми е като бекграунд и ще си изчакам. Не че са голямата дума, ама ще почакам. На следващия ден в тубата, а днес в профилите на хората във фейса. :)
 
Като отвориш конкретно мача иска ли ти age verification?
Не.

Вероятно защото си се регнал през фрий версията, а като платиш с дебитна карта е един вид верификация, че си над 18. :)
 
Последно редактирано:
Самооо да споделя, че МАЙ ще се изисква верификация на възрастта за да може да се гледат тупа-лупаници в ДАЗН
Това ми излиза като избера боксовия евънт...
Виж файлът 20539
За 3 лева кво правят хората...
 
Пускаш се с BG VPN и си ти...
Вариант, да. Не ми е за парите, дори и да бях си купил месеца за 12 евра, пак нямаше да мога да гледам, щото не съм доказал, че съм над 18 год. :D
На чата като му писах, а как разбра, че съм на над 18 годишен като ми искаше данните от картата или пейпал акаунта, ме пита дали може да ми помогне с нещо друго и прекъсна чата. :D
 

Горе