Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

И 1 кило вече са на 7 лева... е мерси... Взеха се много на сериозно всичките...
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

Я кажете как са ви цените днес? При мен май са леко надолу даже, ебаси оборотния ли съм или при всички е така?
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

Днес е 1ви, явно са понижили процента гориво...
Цял ден си оправят ценоразписа в сайта, нищо не се вижда...
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

И 1 кило вече са на 7 лева... е мерси... Взеха се много на сериозно всичките...

За пратки 1 кг

Ескпресната + 0.63 лв.
Икономичната + 0.54 лв.
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

За пратки 1 кг

Ескпресната + 0.63 лв.
Икономичната + 0.54 лв.

Официално почвам да работя с тях от понеделник така, че ще съм напълно наясно до края на следващата седмица точно как стоят нещата.
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

За пратки 1 кг

Ескпресната + 0.63 лв.
Икономичната + 0.54 лв.

Не знам... виж им калкулатора (цените в момента са скрити)..
 

Прикачени файлове

  • speedy.jpg
    speedy.jpg
    91.4 KB · Преглеждания: 36
От: От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

Не знам... виж им калкулатора (цените в момента са скрити)..

Е в калкулатора са без отстъпки, както е и на сайта на еконт с техния.
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

Я кажете как са ви цените днес? При мен май са леко надолу даже, ебаси оборотния ли съм или при всички е така?

Днес нямах достъп до Мрежата и пуснах колет с товарителница от куриера (никога вече!) - врата-офис, 10 лв НП, 6,54 лева бе.
 
От: От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

Е в калкулатора са без отстъпки, както е и на сайта на еконт с техния.
Аз имам 10% отстъпка..., какво ще ми повлияе това?
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

Много бе, Чиче, ама то май и преди 1-ви беше толкова... Аз врата-офис не съм пращал, ама офис-врата, без намаленията към толкова беше май и преди това.

Днес нямах достъп до Мрежата и пуснах колет с товарителница от куриера (никога вече!) - врата-офис, 10 лв НП, 6,54 лева бе.
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

Мен ми намирисва на картел работата тука, ама да видим...
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

Абе, хора, вие никога ли не преговаряте с доставчиците на услуги? Бахти цените...
 
От: От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

Аз имам 10% отстъпка..., какво ще ми повлияе това?


Нямам идея. На мен Спиди ми дадоха 30 % без да се пазраим за количества. При Еконт в момента също съм с 30%, след това ще видим до 20 мисля, е ги избутам. Но каот цяло искам да сменя еконт не само заради отстъпките. напоследък почнаха с някакви безумни правила и опити за изнудване.
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

Доставка със Спиди до малките населени места(без офиси на еконт) е без конкуренция. При еконт си е жив пладнешки обир дори с отстъпка 30% . Същото важи и за съботните доставки на Еконт в населени места с офис на Еконт с таксата им от 2.40лв. за час приоритет, който почти никога не спазват.
офис-офис със Спиди ползвам услугата им 3-5-8 и на клиента доставката му е от 2.80-2.90 лв. с отстъпките които ползвам.
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

Доставка със Спиди до малките населени места(без офиси на еконт) е без конкуренция. При еконт си е жив пладнешки обир дори с отстъпка 30% . Същото важи и за съботните доставки на Еконт в населени места с офис на Еконт с таксата им от 2.40лв. за час приоритет, който почти никога не спазват.
офис-офис със Спиди ползвам услугата им 3-5-8 и на клиента доставката му е от 2.80-2.90 лв. с отстъпките които ползвам.

Основното което не ми харесва на Спиди в момента е разделението на експресна и икономична пратка. Еконт доставят за 1 ден без разлика в цените. При Спиди по-ниска цена за доставка 2-3дни
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

Като сключва договора не уточнихте ли това?
При мен цените за експресна и икономична и градски куриер са еднакви. Бяхме пропусналиградски куриер и ми излизаше скъпо, но после с анекс към договора коригирахме.
Единственото което не ми харесва при Спиди е таксата им за паричен превод от * % минимум 0.50 лв. , което за малки пратки си качва цената на доставка.
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

Привет, рядко се включвам да пиша, но по темата искам да предложа на желаещите да се включат в моята група в еконт. В момента съм договорила от преди месец 30% отстъпка, макар и да съм доста далеч от прага и. Все още не съм получила първите фактури на фирмите. В групата са 4 фирми. Моля пишете ми на лично при желание от ваша страна. Рядко влизам във форума, така че имайте търпение. Ще отговоря. Надявам се с обща помощ да успеем да запазим договорката с еконт.
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

Привет, рядко се включвам да пиша, но по темата искам да предложа на желаещите да се включат в моята група в еконт. В момента съм договорила от преди месец 30% отстъпка, макар и да съм доста далеч от прага и. Все още не съм получила първите фактури на фирмите. В групата са 4 фирми. Моля пишете ми на лично при желание от ваша страна. Рядко влизам във форума, така че имайте търпение. Ще отговоря. Надявам се с обща помощ да успеем да запазим договорката с еконт.

И тук сме се събрали няколко човека/фирми. Виж си ЛС :)




Ако има още навити за ткзс да пишат на лс или тук.

П.С. Вече офишъл може да се групират ЮЛ и ФЗ заедно. Включвам инфото в първия пост.
 
Последно редактирано:

Горе