Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Хора стига сте се карали заради тоя фейсбук трафик. На всички ни е ясно, че тия сайтове, които имат колегите ( включително и аз ) бълват фалшиви новини и т.н само за да правят трафик и пари. Няма какво да спорим сайтовете са боклуци и това, че има уникално съдържание и, че някои си плащат за да има такова съдържание не променя нещата. Вместо да хленчите по форумите и да правите циркове, вземете инвестирайте част от тия пари в някаква друга дейност докато имате някакви доходи, не разчитайте само на това, защото е до време и не се знае кога от ФБ или от гугъл ще ни спрат кранчето. Моля да не ме намесвате в спорове аз не критикувам никой давам реална оценка на ситуацията, пари се правят от такива спам сайтове това е факт, но до там тези сайтове си остават просто СПАМ сайтове, ако си мислите, че ще стане нещо сериозно просто се лъжете. Карайте си така докато има кяр и инвестирайте в нещо по сигурно някакъв бизнес си развийте и така .. няма нужда да се караме. С риск да ме нападнете пускам този коментар и се надявам да приемете мнението ми градивно, защото това е истината, колкото и да се лъжем.
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

я сметнете колко процената са отрязаните пари от общите пари и дали съвпада процента при различните профили
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Глупостта на димукрацията доведе България до малоумноразрошително унищожение, а хората които уж трябва да следят какво се случва в тази димукрация блеят пак.

Блинки, викаше репортвйте, аз от де да знам. Ами то май и репортите не си четете.

Тема отворена за адсенс, се превърна в завист, мъка и терзание на няколко пиклеша които нищо никога не са постигали и няма и да постигнат.

Имаше една група в фейса Даебафорума :(
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Аз съм само с един.
я сметнете колко процената са отрязаните пари от общите пари и дали съвпада процента при различните профили
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

При мен 5%.
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Не ми казвай какво да правя бе калъф, знаеш ли че този "велик предприемач" година и половина изнудва колежка да му плаща пари за тоя дето духа.

Вероятно пак нещо не си дочул и не знаеш подробности, ама да се намираш на приказка. ;)

Хора стига сте се карали заради тоя фейсбук трафик. На всички ни е ясно, че тия сайтове, които имат колегите ( включително и аз ) бълват фалшиви новини и т.н само за да правят трафик и пари. Няма какво да спорим сайтовете са боклуци и това, че има уникално съдържание и, че някои си плащат за да има такова съдържание не променя нещата. Вместо да хленчите по форумите и да правите циркове, вземете инвестирайте част от тия пари в някаква друга дейност докато имате някакви доходи, не разчитайте само на това, защото е до време и не се знае кога от ФБ или от гугъл ще ни спрат кранчето. Моля да не ме намесвате в спорове аз не критикувам никой давам реална оценка на ситуацията, пари се правят от такива спам сайтове това е факт, но до там тези сайтове си остават просто СПАМ сайтове, ако си мислите, че ще стане нещо сериозно просто се лъжете. Карайте си така докато има кяр и инвестирайте в нещо по сигурно някакъв бизнес си развийте и така .. няма нужда да се караме. С риск да ме нападнете пускам този коментар и се надявам да приемете мнението ми градивно, защото това е истината, колкото и да се лъжем.

Petko Voivoda - Съвета ти е много хубав и е на място, винаги това съм казвал и правил, но някой хора вземат подобни съвети за подигравка, хейтърство, обиди. Истината е, че ако вложат част от сумата в други проекти, могат да изкарат много повече, отколкото от подобен спам трафик във фейса.
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Уни, ти като си с един профил в колко групи те пуска да публикуваш, без да те блокне? Питам, щото мен ме предупреди веднъж като леко прекалих. Линковете ги пусках ръчно.
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

От 2013 насам - около 2 евро, или под 0.5 % невалидни.
Трафик - 99 % гугълски.

И за да влезна в духа на темата:

Уни адсенс виждат, че плюеш по мръсните капиталисти и те наказват. :)

Намери си руския еквивалент, слагай го и си ставай милиардер в рубли :).
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Абе жена с пълшок трудно някой може да ме нарече, но, ако искаш ще помоля някоя убавица ей сега ще дойде да ти докаже кой кой е.

Ок, слагай един сутиен и тампона и идвай.
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Ааааа, аз за адсенса мислех, че питаш, във фейса съм със три, но по групите ме блокват и мен постоянно дори и сега съм с наказания навсякъде и си пускам само по страниците.
Уни, ти като си с един профил в колко групи те пуска да публикуваш, без да те блокне? Питам, щото мен ме предупреди веднъж като леко прекалих. Линковете ги пусках ръчно.
 
От: От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Жалко, не си падам по мъже, а и дори да врътна резбата надали ще дойда до теб...
Ок, слагай един сутиен и тампона и идвай.
 
Re: От: От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

И отново, в форума няма админи!!!!

Админи има, но не виждам някой да е обиждал. Малко повече сарказъм има. А рипорта си е от мнение, което не намираме (поне аз) нещо нередно, освен може би присмешката.
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Uni-web ако искаше сериозна тема и сериозна дискусия, щеше да напишеш такава, а не да правиш форума на "мрънкач.ком".

Толкова ли беше сложно да напишеш:

Фактическа обстановка:
1. За последните 6 месеца има такъв и такъв трафик , с тенденция за (покачване|намаляване|постояннство).
2. Структурата на трафика е ..... с източник предимно ........
3. Понеже по-голямата част от трафика е от FB имам такива и такива наблюдения върху reach-а и bounce-rate-а

Проблем:
1. За последния месец имам еди какъв си процент сконтиране на дохода от AdSence с причниа "невалиден трафик"
2. За последните няколко месеца намаляването варира от един колко си процента до едиколко си процента, но никога над еди колко си процента.
3. При другите колеги с FB трафик има ли подобен проблем за последния месец или да започвам да се притеснявам за ръчна модерация на база репорти ?

НО не, на тебе все форума или Бойко са ти виновни. Плесна проедната душевна диария в стил "Аз съм най-големия и Google ме отрязаха, защото не могат да ми изплатят месечния доход". Нито redrum се е размрънкал, нито PetkoVoivoda.... а там твоята аудитория е като плюнка в морето.
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Uni, братле много лошо влизаш винаги :D. Разбирам, че си афектиран, но като ти кипи кръвта не е добра идея да псуваш целият свят, просто съвет :). Не е леко да изгубиш 500лв, но има и по тежки случаи, важното е да анализираш ситуацията, а ти си създаваш повече проблеми, като се дразниш с рандом хора без причина..
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

При мен напоследък евтини кликове от началото на годината и започнаха да режат с около 5-7% за невалиден трафик.
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Някой ще обясни ли какво е това "невалиден трафик" и как се дефинира??
 
От: От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Uni-web ако искаше сериозна тема и сериозна дискусия, щеше да напишеш такава, а не да правиш форума на "мрънкач.ком".

Толкова ли беше сложно да напишеш:

Фактическа обстановка:
1. За последните 6 месеца има такъв и такъв трафик , с тенденция за (покачване|намаляване|постояннство).
2. Структурата на трафика е ..... с източник предимно ........
3. Понеже по-голямата част от трафика е от FB имам такива и такива наблюдения върху reach-а и bounce-rate-а

Проблем:
1. За последния месец имам еди какъв си процент сконтиране на дохода от AdSence с причниа "невалиден трафик"
2. За последните няколко месеца намаляването варира от един колко си процента до едиколко си процента, но никога над еди колко си процента.
3. При другите колеги с FB трафик има ли подобен проблем за последния месец или да започвам да се притеснявам за ръчна модерация на база репорти ?

НО не, на тебе все форума или Бойко са ти виновни. Плесна проедната душевна диария в стил "Аз съм най-големия и Google ме отрязаха, защото не могат да ми изплатят месечния доход". Нито redrum се е размрънкал, нито PetkoVoivoda.... а там твоята аудитория е като плюнка в морето.

Още заглавието предвещава сеир.
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

@uni-web нито се правя на велик, нито го вадя във форума. Това което казвам са факти. Единственият хейтър тук си ти, но все другите ти виновни.
Мисленето не е вредно, опитай го някой път.

@s1yf0x кандидатирай се за нова позиция във форума - преводач на хейтърски теми :)
 

Горе