ДА върнем Българските букмарк сайтове за линк билдинг

Привет. Да попитам, тази идея валидна ли е още, че реших да тествам с един нов сайт? :)
Като цяло липсват подобни и е добра идея да ги има, но Блинки е прав, че са само за слава и затова бяха зарязани.
 
Последно редактирано:
Да, давай да го видим сайта!
Може да съм се изразил грешно. Да ползвам въпросните директории за линк билдинг на нов сайт.
 
Последно редактирано:
Може да съм се изразил грешно. Да ползвам въпросните директории за линк билдинг на нов сайт.
Ясно, аз помислих, че и ти си направил собствен сайт за тези цели! :)
 
Привет. Да попитам, тази идея валидна ли е още, че реших да тествам с един нов сайт? :)
Като цяло липсват подобни и е добра идея да ги има, но Блинки е прав, че са само за слава и затова бяха зарязани.
Да, не знам в кой момент се превърнаха в някакви спам линк фарми също. :)
 
И чисто от любопитство, какво се случва например със Svejo в момента? Работи явно, ама ми изглежда голям мазаляк. Някой ползва ли го, или е оставено на доизживяване?
 
Вие сериозно ли през 2021 искате да правите линкбилдинг в такива обществени кенефи?
 
Момчета, на Iskam.net му сменихме логото, ако някой, нещо не му харесва, да вземе да направи едно! А да, и ползвайте сайта, защото става все по-тежък, а се следи за СПАМ и простотии.... Хайде лека вечер!
 
И чисто от любопитство, какво се случва например със Svejo в момента? Работи явно, ама ми изглежда голям мазаляк. Някой ползва ли го, или е оставено на доизживяване?
аз го позлвам свежото, честно казано имам положителни резултати от там.
Да, не знам в кой момент се превърнаха в някакви спам линк фарми също. :)
Има минзухари дето влизат и спамят, на тях нито им пука за останалите колеги, нито им пука за самите тях си. Важното е че е отчетено действието, а ква работа ще свърши все тая.


Хубаво щеше да може да се докладват и проверяват линковете Не малко от собствениците на сайтовете нямат време да се занимават да ги администритат и ги зарязват на самотек. А ако можеше и повече колеги да се включват в поддръжката на такива вериги супер... ИМа само един минус, винаги ще има една черна овца, дето ще гледа да прецака другия. Ако е помага в администрацията, я ще изтрие нечии линк на колега, я ще му блокне профил, я ще го наспами или нещо друго...... и заради такива айде пак в първи клас. Ни така ни така.....
 
Момчета, на Iskam.net му сменихме логото, ако някой, нещо не му харесва, да вземе да направи едно! А да, и ползвайте сайта, защото става все по-тежък, а се следи за СПАМ и простотии.... Хайде лека вечер!
Много е брутална удивителната с триъгълничето :) Създава ми някакво безпокойство
 
Нали се разбрахме, дай идея с какво да го заменя! То беше нужно, че имаше бъг и другите раздели не работеха, ама сега е ОКЕЙ :)
Много е брутална удивителната с триъгълничето :) Създава ми някакво безпокойство
 
Нали се разбрахме, дай идея с какво да го заменя! То беше нужно, че имаше бъг и другите раздели не работеха, ама сега е ОКЕЙ :)
проблема с триъгълничето не е ли от редиректите. Ако е от платформата виж къде има стари линкове в кода с http ама не би трябвало, при мен няма проблеми с SSL. Ако не ти се занимава, мини го през cloudflare би трябвало да оправи нещата, защото ще зарежда кеширани ресурси от cloudflare със ssl
 
проблема с триъгълничето не е ли от редиректите. Ако е от платформата виж къде има стари линкове в кода с http ама не би трябвало, при мен няма проблеми с SSL. Ако не ти се занимава, мини го през cloudflare би трябвало да оправи нещата, защото ще зарежда кеширани ресурси от cloudflare със ssl
А, сега си работи, триъгълничето ще го махна, въпросът е някой, ако има налични шаболни, да му сменим визията! Целта е този ресурс да се ползва от колеги... затова да го изпипаме...
Ама както дойде, де! Дал съм на един колега да пипне някои други неща по него, но като остане време, че е некъв екшън!
 
А, сега си работи, триъгълничето ще го махна, въпросът е някой, ако има налични шаболни, да му сменим визията! Целта е този ресурс да се ползва от колеги... затова да го изпипаме...
Ама както дойде, де! Дал съм на един колега да пипне някои други неща по него, но като остане време, че е некъв екшън!
за тази платформа няма. до колкото виждам, всеки си е модифицирал по нещо и не ще да го дава на друг. Питах едни колеги със един от сайтовете, ако помниш ме беше питал за същия сайт, изобщо не ме отразиха човек.....
 
Мен малко ме е бъз да си сложа линка в тези сайтове :D, за мен това умря преди доста години, споделете ако има някакъв резултат. До колкото съм запознат и в щатите умряха тези уеб дорки, останаха само локал дирки, като йелп, хоме адвайсер, йелоу пейджъс и т.н, дирки даващи реална съойност на бизнеса :)
 
Нали се разбрахме, дай идея с какво да го заменя! То беше нужно, че имаше бъг и другите раздели не работеха, ама сега е ОКЕЙ :)
Лично мен би ме изкефило да е примерно малка зелена точка или червена - в 9gag е така и е приятно, както е вдясно на тъмния фон горе.

Едит: .new:after{content:" ";display:block;position:absolute;top:12px;right:6px;width:8px;height:8px;border-radius:4px;background-color:#4cd964}
(директно от там:))
Явно не мога да атачвам файлове във форума, обаче ето линк:
 
Последно редактирано:
Мен малко ме е бъз да си сложа линка в тези сайтове :D, за мен това умря преди доста години, споделете ако има някакъв резултат. До колкото съм запознат и в щатите умряха тези уеб дорки, останаха само локал дирки, като йелп, хоме адвайсер, йелоу пейджъс и т.н, дирки даващи реална съойност на бизнеса :)
Все още в БГ върши работата за старт. Такива сайтове умират, защото никой не прави описанията на линковете уникални, а в САЩ като цяло индийците ги наспамиха и те ги унищожиха, не кой да е друг :) Същото се случи и по европейските директории и повечето които оцеляха ги направиха платени директно и изискват вече качествено / уникално описание на линковете.
 
Последно редактирано:
Понеже е споменат predpriemach.net мисля да го преправим на класическа директория (1 линк на сайт) но ЕТА няма (или ще е през пролетта да не давам)

Работим по няколко други проекта освен еждневните ни задачи
 
Момчета, на Iskam.net му сменихме логото, ако някой, нещо не му харесва, да вземе да направи едно! А да, и ползвайте сайта, защото става все по-тежък, а се следи за СПАМ и простотии.... Хайде лека вечер!
Въвели сте твърде лесна парола! Моля опитайте, като сложите поне една главна буква!
 

Горе