Дава ли малкия град предимство

От: Дава ли малкия град предимство

По-евтино е да ти кажа. Може и да не ти се вярва, но е така. Преди време спорех с един, който си беше изградил локално парно на дърва и се хвалеше, че му е евтино. Сега го махна и си сложи 3 климатика, но хубави - инверторни. Последния път като се видяхме ми каза, че му харчат по около 30-40 лева месечно. Аз също се отоплявам с климатици от години и съм се убедил в това. Трябва само да имаш добра изолация и дограма, а климатиците да не се спират през цялата зима, защото така харчат най-малко и винаги е топло. Говорил съм с хора в къщи, които имат изградена вентилация и отопляват по 2-3 етажа с климатик.
Обаче топлината от климатиците ми се струва някак си друга, не е като парно
 
От: Дава ли малкия град предимство

Бърз нет, перфектно си е , ако приходите ти са онлайн. ;)

То не е точно село, при последното преброяване общината, е 28 000 мисля, а града знам, ли в момента точно колко е, но пък Първомайска лютеничка може да си хапваш по всяко едно време и то от сигурно оригинал. :)

Еми те това е, ако приходите са ти онлайн, локацията няма значение
 
От: Дава ли малкия град предимство

Обаче топлината от климатиците ми се струва някак си друга, не е като парно

Въпрос на личен избор, на мен пък тази от парното не ми харесва :)
 
От: Дава ли малкия град предимство

В повечето случай, но не винаги. А що да се мъчиш да разбираш посланията на човек, когато той не иска да разбере твоите и си знае неговото?
Амуна радва щото е тоталния непукист и си казва всичко така както си иска ;) и в повечето случаи е истина.
То за да разбереш посладнието в думите не трябва да се обиждаш, а да се замислиш какво е провокирало човека да се изрази така ;)
Да си споделя - чалгата създава доста малоумни същества -.- жив пример са съгражданите мангусти, не са много интелигентни повечето от тях :D
 
От: Дава ли малкия град предимство

Еми те това е, ако приходите са ти онлайн, локацията няма значение

От тази гледна точка да. Ама ако ти потрябва нещо посред нощите? Лекарство, процедура. Тук в Котел през деня ги няма повечето неща не искам да ми се налага нещо да ми е спешно. За едни очила ходя на 80 км...
 
От: Дава ли малкия град предимство

И мен топлината от климатика не ме топли, а хладината му ме разболява даже. Два пъти съм се разболявала жестоко през лятото, от климатик в автобус. Много е неприятно!
 
От: Дава ли малкия град предимство

Мда, пуснах тема излязох да се разходя, пих някоя бира, връщам се и гледам тоталните глупости в темата. Единици са коментирали по същество.
 
От: Дава ли малкия град предимство

От тази гледна точка да. Ама ако ти потрябва нещо посред нощите? Лекарство, процедура. Тук в Котел през деня ги няма повечето неща не искам да ми се налага нещо да ми е спешно. За едни очила ходя на 80 км...

А в Шабла да им видиш работното време на повечето магазини и аптеката. Аптеката не знам даже дали има и основни лекарства при спешни случаи. На една приятелка ... оф дълго е, мързи ме да пиша.
 
От: Дава ли малкия град предимство

Мда, пуснах тема излязох да се разходя, пих някоя бира, връщам се и гледам тоталните глупости в темата. Единици са коментирали по същество.

Не така с лошо де :(

Кажи какво искаш да прочетеш, веднага ти го пиша! съществото!
 
От: Дава ли малкия град предимство

Аз аз съм писал в началото на темата за какво се отнася. Всеки случай не е AMOUN да ти пуска фитили и ти да му се връзваш :).
 
От: Дава ли малкия град предимство

Мда, пуснах тема излязох да се разходя, пих някоя бира, връщам се и гледам тоталните глупости в темата. Единици са коментирали по същество.

Честно да си кажа и аз не можах да разбера твойто мнение по въпроса, ама си трая
 
От: Дава ли малкия град предимство

Мнението ми го пише в началото на темата.
 
От: Дава ли малкия град предимство

Мнението ми го пише в началото на темата.

И аз мисля, че добро мнение съм ти спретнала.
Амон какво ми пуска просто прескачаш и коментираш мненията, които са ти харесали или напротив.
Мислиш ли, че ме интересува къде си ходил и какво си пил?
А ако за първи път пускаш тема и очакванията ти са били различни за мненията в нея, не се коркай. Приеми, че хората са те удостоили с внимание и едно "благодаря" е достатъчно.
 
От: Дава ли малкия град предимство

Можеше да отвориш анкета с Да или Не и да видиш извода си, че е на почти 100% за Да, що се отнася изцяло за онлайн бизнес и да не пишем глупости.
В заглавието на самата тема не се включва съчетанието, що се касае до "онлайн бизнес", затова се подкара по принцип.
 
От: Дава ли малкия град предимство

Мнението ми го пише в началото на темата.

Много е кратко, дай си малко зор, ний почнахме да смятаме отопление и п*тки ма*ни, ти пак си недоволен, що тъй
 
От: Дава ли малкия град предимство

По темата - фейсбук е мястото :) може да се ограничи дори и района на реклама.
 
От: Дава ли малкия град предимство

:lol:

фейсбук е мястото за... анкета ли

Кой е почнал да пие преди другарчетата? :D

Амона понякога има нужда от преводач.

ФБ е мястото да се прави бизнес, а не е от значение дали си от малък или голям град.
За самия бизнес пък зависи за какво ти е бизнеса все пак.
 
От: Дава ли малкия град предимство

По темата - фейсбук е мястото :) може да се ограничи дори и района на реклама.

Обърках темата.. те се сляха 4 теми в една последните часове, исках да кажа че фейсбук е мястото за рекламиране на заведение...
дории на квартална бакалия
няка ка да се устои на апетитна снимка на топъл тутманик и и потна чаша студен айрян.
 

Горе