Дава ли малкия град предимство

От: Дава ли малкия град предимство

:lol:



Кой е почнал да пие преди другарчетата? :D

Амона понякога има нужда от преводач.

ФБ е мястото да се прави бизнес, а не е от значение дали си от малък или голям град.
За самия бизнес пък зависи за какво ти е бизнеса все пак.


Наздраве, ама що да ограничавам рекламата по градове, Амуна не го разбрах
 
От: Дава ли малкия град предимство

Обърках темата.. те се сляха 4 теми в една последните часове, исках да кажа че фейсбук е мястото за рекламиране на заведение...
дории на квартална бакалия
няка ка да се устои на апетитна снимка на топъл тутманик и и потна чаша студен айрян.

Ха-ха ти ме разбиваш! Как пък от снимка ще разбереш нещо за топлината на тутманика :lol: ох спирам- извинявам се на автора... няма да спамя повече- но честно ми е много смешно! :-o
 
От: Дава ли малкия град предимство

Обърках темата.. те се сляха 4 теми в една последните часове, исках да кажа че фейсбук е мястото за рекламиране на заведение...
дории на квартална бакалия
няка ка да се устои на апетитна снимка на топъл тутманик и и потна чаша студен айрян.

Сега вече ми се изясни, но автора на темата може да има прииитенции
 
От: Дава ли малкия град предимство

Наздраве, ама що да ограничавам рекламата по градове, Амуна не го разбрах

Наздраве!

Той ти е уточнил по-надолу,а моята идея беше, че всеки си го интерпретира както реши, дори да не е мнение по темата и да е объркана темата
 
От: Дава ли малкия град предимство

Кебапчетата сплотяват, ще си направим кебап парти и готово.
 
От: Дава ли малкия град предимство

И мен топлината от климатика не ме топли, а хладината му ме разболява даже. Два пъти съм се разболявала жестоко през лятото, от климатик в автобус. Много е неприятно!

Чудно ми е как топлината от климатик може да не ви топли. Нали си избирате градуси, ако искате можете и 30 да ги направите в стаята. Аз го държа на 21 градуса и съм по тениска, не ми е студено.

Колкото за лятото, тук съм съгласен донякъде. Наистина човек може да се разболее, ако климатика духа директно в него. За това трябва да се монтира на подходящо място и да се регулира правилно накъде да духа.
 
От: Дава ли малкия град предимство

Чудно ми е как топлината от климатик може да не ви топли. Нали си избирате градуси, ако искате можете и 30 да ги направите в стаята. Аз го държа на 21 градуса и съм по тениска, не ми е студено.

Колкото за лятото, тук съм съгласен донякъде. Наистина човек може да се разболее, ако климатика духа директно в него. За това трябва да се монтира на подходящо място и да се регулира правилно накъде да духа.

Аз на 23-24 го включвам, иначе си ми е студено.
 
От: Дава ли малкия град предимство

Аз на 23-24 го включвам, иначе си ми е студено.

Пак е въпрос на личен избор. Аз имам един познат, който има печка на дърва и парно. Пали печката, пуска радиаторите и ми се хвали, че поддържа над 30 градуса :)
 
От: Дава ли малкия град предимство

Пак е въпрос на личен избор. Аз имам един познат, който има печка на дърва и парно. Пали печката, пуска радиаторите и ми се хвали, че поддържа над 30 градуса :)

Е, чак толкова ми е много на мен. На 30 градуса бих го пуснала да охлажда.
 
От: Дава ли малкия град предимство

Пак е въпрос на личен избор. Аз имам един познат, който има печка на дърва и парно. Пали печката, пуска радиаторите и ми се хвали, че поддържа над 30 градуса :)

Аз пък се чудя как ще слагаш равенство на климатик и парно, парното си е парно, ама като личен твой избор моОоже
 
От: Дава ли малкия град предимство

Хайде сега всеки да си признае, колко е живял в малък град, аз за мен негативите ги казах, но пък позитивите са много (изключвам лапетата дето вчера ми дигнаха нервата с плющене на пиратки).
 
От: Дава ли малкия град предимство

Хайде сега всеки да си признае, колко е живял в малък град, аз за мен негативите ги казах, но пък позитивите са много (изключвам лапетата дето вчера ми дигнаха нервата с плющене на пиратки).

Е! Аз си признах вече. До 18-годишна. Което реално е нищо, а и не съм се издържала аз, а мама и тате са ме гледали. Определено е по-евтино от битова гледна точка и някак като стандарт на живота, но за всеки човек и темперамент е различно. Като свикна тук- в София- и вече са много повече години съзнателен живот и да се грижа сама и да се издържам. Имах един-два момента като се замислих да се прибирам да си живея пак там, но само за седмица отивам и бързо ми се изпарява желанието, та се прибирам бегом насам. Как да кажа- дори хората са ми по-скучни. Мили са ми, близки, но няма за какво да си говорим сякаш ... Иначе много ми се иска да живея във Варна. Варна изключително ми харесва като град!
 
От: Дава ли малкия град предимство

Аз май съм селинджър по душа, искам да живея на село с интернет

И аз споделям това мнение :D

опитах се да кача снимка с изглед от терасата ми, ама не стана :(
 
От: Дава ли малкия град предимство

Завърших средното си образование в София - в ужасно неелитно училище. Преди това съм живяла в провинцията. И след това също, за известно време.
 
От: Дава ли малкия град предимство

А, това е супер яка идея, някой ако има як изглед от тераса да качи да видим
 
От: Дава ли малкия град предимство

Баси якото, къде е това? (на Sabir)... а това над мен ... без коментар.

По темата - вече искам да съм на някое по-спокойно място, но с бърз достъп до по-голям град... демек някое село на макс 40-50 км от голям град.
 
От: Дава ли малкия град предимство

То зависи къде точно живееш, ако говорим за спокойствие. При майка ми в провинцията, има до блока 2 хотела със заведения, че и още 1 заведение. Тя си е свикнала петъците и съботите, дограмата оправя работата, обаче си е шумно. Аз живея сега на някакво доста умряло място, направо селска идилия, ама в София.
 

Горе