Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

От: От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Делото ще се води по линия излекувал ли е рак или не, а не дали имал правни или не документи. Пак казвам, ако има рак и след това няма и по негов метод ракът изчезва и не можеш да докажеш противно гориш и светиш, ако ще сместа да е плутонии и син камък в смес от светена вода и кокоши крак и сълза на девствена мома!

Мне, Блеки. Точно там е въпросът, че той няма как да докаже, че именно той, с неговия метод е излекувал пациента. Ако, обаче се окаже, че е толкова тъп, че да тръгне да го доказва, ще си вкара много кофти автогол, защото няма законовото право да го прави.
Остава и фактът, че ''лечителят'' извършва търговска дейност без да декларира доходи и да плаща данъци върху тях, а това е още едно негово нарушение, което ще го спре да води дела.

Заканите са блъф и не виждам повод за притеснение, но с помощта на по-силните медии могат не само да му се свият перките, а и да се спре шарлатанията, с която издевателства над хората в най-тежкия момент от живота им.
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Аланчо, хайде порасни малко и спри с личните нападки - мишки, глупаци и т.н може към твоя кръг на маргинали да се обръщаш.

Питай си правният ти човек - как ще докаже, шарлатания ако този човек изкара епикризи преди и след потвърдени от доктори. Питай го си човека какво представлява плацебо ефекта и каква стойност има това в съда. Питай си човека ти обясни защо се правят клиничните тестове именно да изчистят плацебо ефекта и ако не е така нещо, после фармацефтичните компании какво ги правят съда.

Пак повтарям унито ще трябва да доказва шарлатанията, а не той. Пак казвам дали има медицински сертификат няма нищо общо, ако има документи черно на бяло показваш развитие в болестта и напълно изцеление. Не казвам, че този е такъв или не, просто казвам, че ако случайно, човека притежава това, за което говоря всеки ще загуби, а най-вече ей такива препратки на правни хора с компютърни неща. В крайна сметка уни си избира сам решението, но да му говорите няма страшно всичко е ок, е някаква глупост, ако отвената страна наистина притежава, черно на бяло нещо - а на дали унито е 100% сигурен, че не е така, вероятността е много малка онзи да е такъв за какъвто говоря, но е налична и не знам защо така скачате на това, което пиша аз и ktomov.
 
От: От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Мне, Блеки. Точно там е въпросът, че той няма как да докаже, че именно той, с неговия метод е излекувал пациента. Ако, обаче се окаже, че е толкова тъп, че да тръгне да го доказва, ще си вкара много кофти автогол, защото няма законовото право да го прави.
Остава и фактът, че ''лечителят'' извършва търговска дейност без да декларира доходи и да плаща данъци върху тях, а това е още едно негово нарушение, което ще го спре да води дела.

Заканите са блъф и не виждам повод за притеснение, но с помощта на по-силните медии могат не само да му се свият перките, а и да се спре шарлатанията, с която издевателства над хората в най-тежкия момент от живота им.


Може и да може и да може - но до съда и аз не мисля, че ще се стигне именно това ще го възпре, че като цяло е нелегален. Знаеш ли може и да реши пък да търси медийна слава и да приеме глобите, но пък да докаже, че е прав - всеки луд с номера си.
Схема си е съдиш някоя голяма медия доказваш правота си и си плащаш глобите, че може и в затвора да влезеш, ако смята че в дългосрочен план ползите ще са на негова страна - защото да не го направи?
 
Аз съм учил само три семестъра право (с фокус търговско) затова НЕ мога да давам правни съвети и това е само мнение и е задължителна консултация с адвокат (в случая понеже е вероятно обвинителя да е нарушил други закони и затова да не заведе дело) или съда да го прекрати / отсъди минимална компенсация понеже другата страна.....

Ще дам по простичък пример станал публичен при дела за клевета е на опаки:

Онова момченце от биг брадър дето се прави на момиченце и каза че е спал с Валери Божинов,,

Ако Валери Божинов заведе дело за клевета НЕ Валери Божинов трябва да доказва че не е спал с него, а момченцето трябва да докаже къде, кога и как са спали иначе е клевета и ще бъде осъден

Те и затова така побързаха нова да си измият ръцете че само препредали каквото е казано а този като излезе каза че спал с друг Валери Божинов ама медиите го били подхванли и се извини ...

Та в случая въпроса е занимава ли му се на унито и стрували като приходи от статията си защото всички направени разходи ще бъдат за негова сметка докато не приключи делото по един или друг начин

и това като отчитаме факта че може да няма такова заради потенциални нарушения на обвинителя

@Uni-web ако решиш да я държиш и други медии не я препечатат или не напишат за него започваш с едни 50-70лв за адвокат (задължително) да те консултира по това което написа форума как е и по закон (да получиш професионален правен съвет) да напише професионален отговор който да го стресне този че е нарушил това което написа нанди (адвоката да го напише не ти) което да му пратиш за да го въздържиш от започване на дело ... понеже той може да не знае и взе пак да го заведе и въпреки всичко да ти загуби две години разкатава не по съдилища

а по големите медии си имат юрист консулти на щат който се занимава с общите случай така че на тях не им е проблем ама ти почваш с 50тачката... принтираи си темата и отивай или ако имаш някое приятелче завършил право отивай при него

@nandibandi въпроса е че обвинителя ако не ги знае тези неща ще вземе да го заведе въпреки всичко.... което може да загуби две години разкатаване нагоре надолу на унито + разходи за адвокати който унито ще си възстанови ако спечели до 1200 лв (който са = 4% такса от 30000) затова написах унито какво трябва да направи минимум започва от 50 -70лв за адвокат с който да се консултира и който да напише писмото за какво може да стане ако обвинителя заведе дело...

И пак казвам не съм юрист а трябва консултация с професионалист това което написах е само мнение
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

А, бре всички вещо по-въпроса .... Унито ако се стигне до съд няма да бъде съден, а автора /това първо/. Второ - nandibandi е изцяло прав - чичото е затънал до гуша и вместо да мисли себе си да спасява - заплашва. Този неграмотен образ няма да заведе дело защото автоматично ще го грабнат данъчните. Другата седмица ще го видим по Нова, как ще дава обяснения какъв аджеба му е метода на лечение .... Ха, сполайте и не се стряскайте ...
 
От: От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

А, бре всички вещо по-въпроса .... Унито ако се стигне до съд няма да бъде съден, а автора /това първо/. Второ - nandibandi е изцяло прав - чичото е затънал до гуша и вместо да мисли себе си да спасява - заплашва. Този неграмотен образ няма да заведе дело защото автоматично ще го грабнат данъчните. Другата седмица ще го видим по Нова, как ще дава обяснения какъв аджеба му е метода на лечение .... Ха, сполайте и не се стряскайте ...

Сигурен ли си, че медията не носи отговорност за неща пуснати от медията? Точно се съдят не авторите, а медиите.
 
От: Re: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

@nandibandi въпроса е че обвинителя ако не ги знае тези неща ще вземе да го заведе въпреки всичко.... което може да загуби две години разкатаване нагоре надолу на унито + разходи за адвокати който унито ще си възстанови ако спечели до 1200 лв (който са = 4% такса от 30000)

Cool, като цяло си прав - човекът явно е мега прост, а мега простите хора са много опасни. Като нищо си мисли, че наистина може да осъди Уни, но за да заведе дело трябва да се обърне към адвокат, а всеки адвокат ще му каже: Я си налягай парцалите, че си се осрал до ушите! Така е логично да се случи, което не значи, че ще се случи на 100%, разбира се.

Моята позиция е Споко, но който иска да се шашка - има това право. :)

Най-добрата ми приятелка е адвокат, но не ми се звъни да я питам, че и аз си имам работа, а със сигурност и тя.
 
От: Re: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Най-добрата ми приятелка е адвокат, но не ми се звъни да я питам, че и аз си имам работа, а със сигурност и тя.


:D


Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
От: Re: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

:D


Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.

Да, работя, задник! :) На почивките влизам да се разсея с предприемаческите драми. Проблем???
 
От: Re: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Да, работя, задник! :) На почивките влизам да се разсея с предприемаческите драми. Проблем???

За такива епитети онлайн е по-лесно да осъдиш някого(води се обида публично), отколкото за казуси като този на Уни-то. ;)
 
От: Re: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

За такива епитети онлайн е по-лесно да осъдиш някого(води се обида публично), отколкото за казуси като този на Уни-то. ;)

Да, но и по-лесно ще докаже, че е така :)
 
От: Re: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

За такива епитети онлайн е по-лесно да осъдиш някого(води се обида публично), отколкото за казуси като този на Уни-то. ;)

Да ме съди!
Държи се, като задник - как да го наричам? :)
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Не се карайте помежду ни, ние трябва да се държим заедно не да се караме, крадем и какво ли още не. Ще видим какво ще стане не сме дали назад не е свалена и статията...
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Здравейте, не съм ви колега, но почти щяхме да олекнем с едни пари срещу "лечение". Раздухайте случая, защото този измамник иска да печели от трагедиите на хората. Майка ми се разболя от рак. Претърпя 2 мозъчни операции на 6 и 17 юли тази година - вторичен аденокарценом с метастази. Втория скенер откри и разсейки в белите дробове. Докато чакаме да ни дойде реда за ПЕТ скенера във Варна, тъй като има много болни, решихме да потърсим алтернативен метод на лечение, освен, че в момента се е подложила изцяло на алкално хранене. Попаднахме на въпросния чичко. намерихме му телефона изключително лесно - навсякъде се е рекламирал с него и позвънихме. Поиска 500 лева, за да изпрати указания как да си направим сами такъв уред. След като разбра, че майка ми има разсейки, каза, че ще трябва да проведе по дълго лечение и трябва да ходи на място. На въпроса колко горе долу ще струва терапията отговорът беше " Е вие хем искате да живеете, хем се циганите за 3-4 хиляди лева".... Казвам ви шарлатанин, измамник, гнусен човек. Той трябва да си отнесе наказанието. Веднага се цъкнах, че е лъжец и измамник, само докато разговаряме. Работя в прокуратура, за жалост в друг съдебен окръг, но сигнал трябва да се подаде на всяка цена по район и да му бъде потърсена отговорност. Та в статията си е позволил дори да изтъкне, че изработил такъв уред и за деца!!! Можете ли да си представите, докъде може да стигне..да прилага метода си на деца ....... и колко отчаяни хора могат да бъдат подведени......А темата за статията Ви - не се притеснявайте няма да ви съди, толкова е нагазил, че няма къде. Излекувани хора няма. Освен своите хемороиди, нищо друго не е излекувал...
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Ако го запишат как ръси 'рептилските си речи' към бедните болни, няма да му се размине подобен лукс:

Случаят с гадателката Тотка Тотевска нашумя след излъчен телевизионен материал със скрита камера, в който се вижда, че тя иска пари за провеждане на серия от лечителски сеанси. Жалбоподател е Татяна Кръстева от Враца, на която Тотевска обещала изцеление от миома срещу сумата от 100 хил. лв. В хода на процеса беше установено, че жената е дала на гадателката 60 хил. лв.
dariknews.bg/view_article.php?article_id=600514
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

За да доведе двама които да кажат, че са излекувани ще им трябват епикризи. Официални от болнични заведения. Преди лекарството и след. Освен това всичко трябва да е правено в клинична обстановка и под наблюдение на онколози. Мислиш че може да докаже всичко това в съда? Аз не мисля. Просто си заплашва. Ако все пак има глупоста да заведе дело как точно ще го спечели... Приказки от 1001 нощ
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Изкарайте измамника на светло! Това е същото като ало измамниците!
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Изкарайте измамника на светло! Това е същото като ало измамниците!

По-лошо е, Таня! Измамниците обират тъпите хора, а шарлатаните - отчаяните.

Edit: Ако наистина искате да опитате алтернативни методи, можете да се обърнете към Васил Стоев. Той има кабинет, в който използва собствена версия на Райф генератора. Освен това човекът има завършен курс и разрешително да го използва.
Говорила съм с него и мога да кажа, че е приятен и деликатен човек. Цената му е 50лв на сеанс, като минимумът е поне 5-6 сенаса с генератора. Ако не помага, едва ли ще навреди, но поне ще знаете, че сте опитали.

Мога да ви дам телефон, ако желаете, а можете да го проверите и в нета.
Пожелавам ви успех и бързо излекуване на майка ви.
 
Последно редактирано:
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Дава, задание на колежката, че тя си е по този случай. :)
Здравейте, не съм ви колега, но почти щяхме да олекнем с едни пари срещу "лечение". Раздухайте случая, защото този измамник иска да печели от трагедиите на хората. Майка ми се разболя от рак. Претърпя 2 мозъчни операции на 6 и 17 юли тази година - вторичен аденокарценом с метастази. Втория скенер откри и разсейки в белите дробове. Докато чакаме да ни дойде реда за ПЕТ скенера във Варна, тъй като има много болни, решихме да потърсим алтернативен метод на лечение, освен, че в момента се е подложила изцяло на алкално хранене. Попаднахме на въпросния чичко. намерихме му телефона изключително лесно - навсякъде се е рекламирал с него и позвънихме. Поиска 500 лева, за да изпрати указания как да си направим сами такъв уред. След като разбра, че майка ми има разсейки, каза, че ще трябва да проведе по дълго лечение и трябва да ходи на място. На въпроса колко горе долу ще струва терапията отговорът беше " Е вие хем искате да живеете, хем се циганите за 3-4 хиляди лева".... Казвам ви шарлатанин, измамник, гнусен човек. Той трябва да си отнесе наказанието. Веднага се цъкнах, че е лъжец и измамник, само докато разговаряме. Работя в прокуратура, за жалост в друг съдебен окръг, но сигнал трябва да се подаде на всяка цена по район и да му бъде потърсена отговорност. Та в статията си е позволил дори да изтъкне, че изработил такъв уред и за деца!!! Можете ли да си представите, докъде може да стигне..да прилага метода си на деца ....... и колко отчаяни хора могат да бъдат подведени......А темата за статията Ви - не се притеснявайте няма да ви съди, толкова е нагазил, че няма къде. Излекувани хора няма. Освен своите хемороиди, нищо друго не е излекувал...
 
От: От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Прочетох за този генератор. Ще потърся контакт с този лекар. Така или иначе, ПЕТ скенера е назначен за 24 септември и има доста време, може да опитаме преди него такава терапия. Ако не ти представлява трудност, моля запиши ми телефон за връзка с него.
 

Горе