Да върнем ли червените репи в "За форума"? (анкета)

Да се върнат ли репутациите?

  • Да

    Votes: 52 58.4%
  • Не

    Votes: 33 37.1%
  • Не мога да преценя

    Votes: 4 4.5%

  • Общо гласове
    89
Бате, няма угодия, а? Оправено е. Мислях, че ни интересува резултата. :)
Е само питам, малко ти нямам вяра. Да не вземеш да чийтнеш нещо резултата хах
 
Е само питам, малко ти нямам вяра. Да не вземеш да чийтнеш нещо резултата хах
Абе ти май първата ряпа трябва да я дадеш сам на себе си ...
 
Е само питам, малко ти нямам вяра. Да не вземеш да чийтнеш нещо резултата хах
Повярвай ми, това е последното нещо, което бих манипулирал. На мен лично ми е все едно също дали ще има или няма да има, то едни и същи хора ще се шарят. :)
 
Едните искат репи, защото да слагат на "незаслужени" потребители, други не искат, защото не се чувстват достатъчно хейтъри, за да го ползват. Авторът не сложи никаква анкета. Ще сложа по късно аз. Защото само си коментираме, без дори да знаем общата картинка. Не е идеята да сме мега социалния портал, но някак ми се искаше малко да се наблегне повече на помощта и добронамереността, ни явно не се получава в нашата родна родина. Тук ако не си хейтърите, не си жив някак. :)
Допускам, че съм ти в игнора и затова не вземаш отношение по въпроса, който задавам. Не отговаряй лично на мен - отговори на всички. На основание кое нарушение ще се дават репи, при положение, че няма правила.
Анкетата се породи от рева на хейтърите за връщане на репите - бОли ги момичетата, че не могат да зачервят Кирчо. Хубаво де, ама нека кажат коя точка от правилника е нарушил, че да ги предизвика да го наказват.
Първо правила! Ако трябва и е възможно, върнете тези от старата версия на форума, но сложете правила и след това мислете за наказания за тяхното неспазване. Не слагайте каруцата пред коня.
 
@Blinky малко тъпо така, 3ма души писнаха за репите и анкета дали да има или да няма, като от няколко месеца в темата "Как ви се вижда новата версия" се обещават репутациите. Единия го е страх да не му замине новия акаунт, другата потребителка освен във офтопик теми не може да влезе с адекватно мнение, а третият пък има 80 мнения от 10 години и му е все тая.
 
аз гласувах с не.

според мен в един форум на 'предприемачи' трябва да има позитивен дух.

другото, което трябва да го има обаче е: правила и солидна модерация. всичко, което не е по правилата или ако някои пише нещо, дето е питано 100 пъти, без да търси, да се трие. същото и с хейта (не говоря за конструктивна критика).

а и хора дето само хейтят без да дават нищо към дискусията, трябва да се банват.

това разбира се са мои лични размишления :)
 
аз гласувах с не.

според мен в един форум на 'предприемачи' трябва да има позитивен дух.

другото, което трябва да го има обаче е: правила и солидна модерация. всичко, което не е по правилата или ако някои пише нещо, дето е питано 100 пъти, без да търси, да се трие. същото и с хейта (не говоря за конструктивна критика).

а и хора дето само хейтят без да дават нищо към дискусията, трябва да се банват.

това разбира се са мои лични размишления :)
Модерация никога не е имала такава, каквато има в други форуми и това е супер, нещата се регулираха чрез репутациите общо взето.
Само да ви кажа, че по този начин форума си върви от 2006 мисля, и не се е заталачил според вас с тези репутации, които едва ли не ще ви сринат целия форум.
 
форума си върви от 2006 мисля
е да, ама сме 2017. а и в момета е пълно с откровен спам, който пречи да се намери полезното съдържание. това и като имаше репи, пак си беше така. примеро имаше един горски ли беше не се сещам, който генерираше спам като за 5 човека и си беше с много прилична репутация.
 
  • Like
Реакции: KA7
@Blinky малко тъпо така, 3ма души писнаха за репите и анкета дали да има или да няма, като от няколко месеца в темата "Как ви се вижда новата версия" се обещават репутациите. Единия го е страх да не му замине новия акаунт, другата потребителка освен във офтопик теми не може да влезе с адекватно мнение, а третият пък има 80 мнения от 10 години и му е все тая.
Нека видим какво ще е настроението. Тъпо, нетъпо - нали трябва да се и гласува все пак. Щото после ще има, ама вие сложихме, ама не сме го говорили. :) Нали знаеш, все ще има някой с мнение. Нормално за тук.
Има правила, не знам какво точно се иска? Да дефинираме какво е спам, какво е тролене и замърсяване на тема? Мисля, че всички знаем. Обиди знаем какво е. Нанси, май не си минавал през правилата, за да видиш, че има такива от много време. :)

Евалата на георги. ;( Така е брат, линкедина, фейса, туитъра и др. Такива нямат негативни репутации...хората се срещат да правят бизнес и отношения, ни други много ги влече да шарят, ни какво да се прави, всеки си има собствен свят. :)
 
@Blinky малко тъпо така, 3ма души писнаха за репите и анкета дали да има или да няма, като от няколко месеца в темата "Как ви се вижда новата версия" се обещават репутациите. Единия го е страх да не му замине новия акаунт, другата потребителка освен във офтопик теми не може да влезе с адекватно мнение, а третият пък има 80 мнения от 10 години и му е все тая.

Е, ся па за кво ревеш, бе? Баси ревльото си, честно. Даже и ти не знаеш защо ти е крив света.

Ти къде пишеш, бе пиле шарено? Аз ли пусках 20 теми на ден, за да информирам аудиторията къде крос си е продал покемон акаунта? Айде да не се обиждаме на оф-топик, ако обичаш, защото не си по-добър от мен. Аз поне нямам претенциите да съм мега полезния форумен член. И в темите на Киро си оф-топик, за което наистина заслужаваш ряпа. Правило във всеки форум е да се спазва добрият тон и да не се накърнява достойнството на останалите - ти перманентно правиш обратното.
 
Нанси, май не си минавал през правилата, за да видиш, че има такива от много време. :)

Блейки, къде са правилата? Моля, покажи нещо различно от това, което постнах - ще се извиня, обещавам. Това, което постнах НЕ са правила, които при нарушение ще бъдат наказвани със санкции.
 
Спокойно блинки, тя така си говори, още в предната тема влезе с обидите, после искаше да не сме я обиждали, после пък взе че се сети какво е писала, абе като цяло има някакви проблеми с нервите отвреме навреме, нали е жена.
Къде видя 30 теми за покемон акаунта?
https://www.predpriemach.com/search/488302/


Правилата са ясни, за друго - си имаше репутации, и така беше откакто е създаден форума, та чак до обновяването му преди няколко месеца. И форума си се развива, не вменявай мнение, че като се върнат репите, форума едва ли не че загине, щото много хора щели да бъдат зачервени. Който не е полезен, ще се черви, пък който иска да си дава репутации, пак ще си дава, дори и по лична прецента, за репутации няма нужда да има правила дали е редно да се даде репутация на някой или не, всеки сам си преценява. Ей сега ти като не ме изкефи поста ти => , ще ти бодна една репутация с удоволствие. Същото се отнася и за теб спрямо моите публикации.
Сиреч ако имаше репутации както пискаш, че съм спамер => в момента в който вдигнеш обичайната си драма врява и започнеш да обиждаш истерично, ще ми лепнат няколко червени репутации и приключваме.
 
Спокойно блинки, тя така си говори, още в предната тема влезе с обидите, после искаше да не сме я обиждали, после пък взе че се сети какво е писала, абе като цяло има някакви проблеми с нервите отвреме навреме, нали е жена.
Къде видя 30 теми за покемон акаунта?
https://www.predpriemach.com/search/488302/

Знаеш ли по какво можеш да оцениш що за човек е един човек? По това кого си избира за враг. Ти се хващаш за малодушните, като Ивайло и Кирчо, защото знаеш, че няма да те заврат на кучето в .... Аз съм си намеркала шефа - и той е малодушен, но има цялата власт и действа подмолно. ;) Освен това е безпринципен и ми дава повод. Твоите врагове не са ти дали никакъв повод. Просто са слаби и, нападайки ги, можеш да минеш за по-силен. Елементарен си ми, Ремка. ;)
 
И @Blinky замисли се, като се сложат репутации, ако се резетнат ( едва ли пазите старите ) , всеки ще се втурне да пуска добър контент и за известно време ще се увеличи супер много полезния контент с цел да се вдигнат репутациите :) . А банди като се замисля, ти бая офтопик теми ще трябва да пускаш :D , ще видиш зор.
 
Блейки, къде са правилата? Моля, покажи нещо различно от това, което постнах - ще се извиня, обещавам. Това, което постнах НЕ са правила, които при нарушение ще бъдат наказвани със санкции.
В дискусиите за пазара мисля, че са достъпни и достатъчно за целите на форума. Ако нещо липсва, има начин да се направи тема там и да се развие, с цел да се направят нови, но само ако има нужда. ;)

Според мен връщането на репутациите е ниво надолу, а не е някакъв велик ъпдейт за форума.
 
И @Blinky замисли се, като се сложат репутации, ако се резетнат ( едва ли пазите старите ) , всеки ще се втурне да пуска добър контент и за известно време ще се увеличи супер много полезния контент с цел да се вдигнат репутациите :) . А банди като се замисля, ти бая офтопик теми ще трябва да пускаш :D , ще видиш зор.
Никога не са били мотиватор тия репутации за качество съдържание. По скоро който иска да прави бизнес и да гради авторитет, това е. Друго не ги интересува. Това бате наблюдавам през годините. Виж тук... мога да ти препоръчам във всяка област някой, защото просто съм го виждал какво споделя и какво прави тук. И това е...едните са експерти, другите плънка...това не може и Господ да го промени, ти мислиш че репите ще могат. :)
 
На мен би ми била интересна такава промяна, особено първите дни ще е много интересно, очаквам десетки теми хора като нандидо оплакващи се и драматизирайки, като цяло ще има някакво раздвижване, сега единствено което виждам е фейсбуук страници, профили, малко офтопикче, спам щото да ни е весело, и като цяло е това.
 
В дискусиите за пазара мисля, че са достъпни и достатъчно за целите на форума.

Не, това не е опция. При положение, че въз основа на тяхното нарушаване ще има наказания от потребителите, всеки новорегистриран трябва да ги е видял, за да знае какво не е позволено да се прави. Изнесете ги на първа страница и с достатъчно големи букви, за да се знае, че това са правилата, валидни за целия форум, а не нещо, което сте си коментирали в пазара.

очаквам десетки теми хора като нандидо оплакващи се и драматизирайки
Не разбрах какво очакваш от мен, но точно ти да говориш за оплакване и драми е леко смешно. :)
 
сега единствено което виждам е фейсбуук страници, профили, малко офтопикче, спам щото да ни е весело, и като цяло е това.

Имам същите набюдения последно време.
 

Горе