Да върнем ли червените репи в "За форума"? (анкета)

Да се върнат ли репутациите?

  • Да

    Votes: 52 58.4%
  • Не

    Votes: 33 37.1%
  • Не мога да преценя

    Votes: 4 4.5%

  • Общо гласове
    89
Репутациите са против свободното мнение и реалната оценка за моменета. Още повече, ако се върнат стари репутации. Аз гласувах против зада може да не зависим от хейтари и да лежим на стари слави.
Гугал махна PR на домейните зареди подобни причини, нека се учим от грешките на най-големите и не ги повтаряме.
По-обективно би било ако се гласува за всяка тема или мнение по отделно, без гласовете да се отразяват на репутацията в форума за акаунта.
 
Последно редактирано:
Репутациите са против свободното мнение и реалната оценка за моменета. Още повече, ако се върнат стари репутации. Аз гласувах против зада може да не зависим от хейтари и да лежим на стари слави.
Гугал махна PR на домейните зареди подобни причини, нека се учим от грешките на най-големите и не ги повтаряме.
По-обективно би било ако се гласува за всяка тема или мнение по отделно, без гласовете да се отразяват на репутацията в форума за акаунта.

Че то това си е готин feature

foreach post в темата - събира плюсове и минуси, нещо отиде ли на повече от -5 : скрива се и се минимилизира. Вмомента си правя един clone на reddit и бачкам върху почти същото нещо.
Всеки акаунт има публикации, всяка публикация има points, накрая акаунта има count от points, които са спрямо коментари и спрямо теми. Това е идеално като вариант.


Анкетата си върви 50/ 50 - това ще е оптимално компромисен вариант, който ще отсява постове, било то хейтърски или пълен булшит.

Е това е супер, но нека да има нещо, което да каунтва подобни неща.

И защо да не се отразява това в акаунта? Значин някой ще дойде ще пусне 30 мнения, и след седмица като пусне някаква тема, да не се вижда какво е творил?
 
Последно редактирано:
1953_1.jpg
VS
safe_space_classic_round_sticker-rc922e6beac5c49b69890c1f6c25fca85_v9waf_8byvr_324.jpg
 
Нанди, идват тия линкове в първия поздравителен пост от мен, автоматично от системата. Няма как да се изпуснат, ако човека е точен и наистина му пука за тук. Но в нашия случай един огромен попъп или онази дразнеща лента с ай агрии, това ще да е решението. Казвам ти, който иска да прочете правилата, ще намери начин. Но май няма да е лошо да има в топ менюто едно линкче. Това може да се направи, защото и аз мисля, че трябва да е по видимо.
 
Че то това си е готин feature



И защо да не се отразява това в акаунта? Значин някой ще дойде ще пусне 30 мнения, и след седмица като пусне някаква тема, да не се вижда какво е творил?
Да, точно така, защото повечето новорегистрирани потребители идват с цел на форума. В началото е нормално да се правят грешки и да се пускат такива теми. Ако ти за една тема си получил купчина негативни гласове в началото , то после може и да не продължиш въобще да пишеш на форума. Много хора ще си го отнесат без да са заслужили също, само защото са конкуренти на някой от старите кучета. Форумът ще се раздели на наши и ваши, хората получили негативна оценка ще се озлобят, обидят, ще спрат да пишат.
 
Гласувах със "ЗА", защото светът не е само цветя и рози, бизнеса не е цветя и рози, сблъскваш се със трудности, пречки, понякога целенасочени, понякога случайни.

В този свръх динамичен свят изпълнен с хейт, недоброжелатели, конкуренция и тем подобни е важно да се сблъскваш с тях и да се научиш как да се справяш с това.

Който гради стени около себе си, иска да вижда само позитивни неща, еднорози и дъги, ще живее в заблуда до момента в който реалността не му плесне звучен шамар! И не, това няма да е от лек коментар във форум...
 
Да, точно така, защото повечето новорегистрирани потребители идват с цел на форума. В началото е нормално да се правят грешки и да се пускат такива теми. Ако ти за една тема си получил купчина негативни гласове в началото , то после може и да не продължиш въобще да пишеш на форума. Много хора ще си го отнесат без да са заслужили също, само защото са конкуренти на някой от старите кучета. Форумът ще се раздели на наши и ваши, хората получили негативна оценка ще се озлобят, обидят, ще спрат да пишат.
Как ти личи, че си отскоро тук.
Аман от теоритици в тоя форум. като кажеш някъде че четеш предприемач форума и ти се смеят.
 
И още нещо. Че помоля хората, които гласуват или са гласували и имат желание, да драснат защо са за или против. Примерно на георги обосновката много ми хареса. ;)
Пак е анонимна анкетата?
 
Как ти личи, че си отскоро тук.
Аман от теоритици в тоя форум. като кажеш някъде че четеш предприемач форума и ти се смеят.
Е ще ти кажа тогава как виждам нещата на практика. Някой си отива на курс по уебдизайн, има амбиции, прави си сайтче и мечтае да го развие, почва да търси информация в интернет и намира форума. Разбира се, като всеки новобранец завишава мнението за въможностите си. Откривайки форума започва да дава "компетентни" мнения, отваря теми, хвали се с "бизнеса" и го рекламира. И точно за няколко дни набира камара негативни репа, които или му смачкват самучуствието или го отказват въобще да се занимава с форума. В началото всички имат завишено усещане за нещата, които могат да правят. Първият сайт които прави един обучаващ се уебмастер е със заглавие " как се прави сайт?".
 
Е ще ти кажа тогава как виждам нещата на практика. Някой си отива на курс по уебдизайн, има амбиции, прави си сайтче и мечтае да го развие, почва да търси информация в интернет и намира форума. Разбира се, като всеки новобранец завишава мнението за въможностите си. Откривайки форума започва да дава "компетентни" мнения, отваря теми, хвали се с "бизнеса" и го рекламира. И точно за няколко дни набира камара негативни репа, които или му смачкват самучуствието или го отказват въобще да се занимава с форума. В началото всички имат завишено усещане за нещата, които могат да правят. Първият сайт които прави един обучаващ се уебмастер е със заглавие " как се прави сайт?".
Мерси, след тоя пост си допълвам игнор листа.
 
Е ще ти кажа тогава как виждам нещата на практика. Някой си отива на курс по уебдизайн, има амбиции, прави си сайтче и мечтае да го развие, почва да търси информация в интернет и намира форума. Разбира се, като всеки новобранец завишава мнението за въможностите си. Откривайки форума започва да дава "компетентни" мнения, отваря теми, хвали се с "бизнеса" и го рекламира. И точно за няколко дни набира камара негативни репа, които или му смачкват самучуствието или го отказват въобще да се занимава с форума. В началото всички имат завишено усещане за нещата, които могат да правят. Първият сайт които прави един обучаващ се уебмастер е със заглавие " как се прави сайт?".

Прочети ми горното мнение. Хайде сега щото всеки нов във нещо дето се мисли за Бог, да не му нараним чувствата като му покажем истината. Мале какви "меки" са станали всички последно време не е истина.
 
  • Like
Реакции: Sky
Нанди, идват тия линкове в първия поздравителен пост от мен, автоматично от системата. Няма как да се изпуснат, ако човека е точен и наистина му пука за тук. Но в нашия случай един огромен попъп или онази дразнеща лента с ай агрии, това ще да е решението. Казвам ти, който иска да прочете правилата, ще намери начин. Но май няма да е лошо да има в топ менюто едно линкче. Това може да се направи, защото и аз мисля, че трябва да е по видимо.

В топ менюто е хубаво да има връзка към правилата. Между другото, може ли и на мен линк, защото така и не ги открих, пък искам да видя коя точка е нарушил младият г-н Йовев, та толкова рев за връщане на репите породи завалията.
 
Прочети ми горното мнение. Хайде сега щото всеки нов във нещо дето се мисли за Бог, да не му нараним чувствата като му покажем истината. Мале какви "меки" са станали всички последно време не е истина.
Добре де, но това е моята позиция,, да четох ти поста, съжалявам аз не мисля като тебе.
 
Последно редактирано:
Е ще ти кажа тогава как виждам нещата на практика. Някой си отива на курс по уебдизайн, има амбиции, прави си сайтче и мечтае да го развие, почва да търси информация в интернет и намира форума. Разбира се, като всеки новобранец завишава мнението за въможностите си. Откривайки форума започва да дава "компетентни" мнения, отваря теми, хвали се с "бизнеса" и го рекламира. И точно за няколко дни набира камара негативни репа, които или му смачкват самучуствието или го отказват въобще да се занимава с форума. В началото всички имат завишено усещане за нещата, които могат да правят. Първият сайт които прави един обучаващ се уебмастер е със заглавие " как се прави сайт?".

Що за булшит? Който е дойдал и питал като човек винаги му е отговаряно.
 
Що за булшит? Който е дойдал и питал като човек винаги му е отговаряно.
Понятието "като човек", е доста субективно обаче... Особено за конкурентините теми.
 
Последните месеци не се сещам някой да е попитал въпрос и да не му е отговорено, то не бяха някакви мадами за онлайн магазина им, то не бяха хора за биткоини, за разни други SEO, маркетинг, оптимизиране на сайта им, проблеми с хоста, и прочие.
 
Последните месеци не се сещам някой да е попитал въпрос и да не му е отговорено, то не бяха някакви мадами за онлайн магазина им, то не бяха хора за биткоини, за разни други SEO, маркетинг и прочие???
То последният месец и репи нямаше...
 
Като гледам си регистриран от 2016 и си оцелял, не са те убили с камъни? Стига глупости и тъпотии, с репутации нещата много добре се регулират. А зачервени е нямало, освен някой нов, впрочем и аз светих в началото бая, после взех че се оправих, нищо няма да стане ако някой стане червен като е нов, освен ако не е някоя драма кралица като бандито да плачка после в темите, защо някой и е дал ряпа, ама като гледам и тя се е оправила, щото по нейната и твоята тъпа логика, тя + ти да сте зачервени отдавна и да ви няма във форума, щото сте много меки и сте щели да се обидите?
 

Горе