Да върнем ли червените репи в "За форума"? (анкета)

Да се върнат ли репутациите?

  • Да

    Votes: 52 58.4%
  • Не

    Votes: 33 37.1%
  • Не мога да преценя

    Votes: 4 4.5%

  • Общо гласове
    89
Връщане на репите ще донесе повече мир в темите, тъй като негативните емоции ще си намират място в една червена ряпа, а не директно в темата:)
 
Вземете направете секция за криптовалути , вместо безмислени репи.... Един приятел е наел цял скад с машини да копаят, вие се радвайте на репите...
 
Връщане на репите ще донесе повече мир в темите, тъй като негативните емоции ще си намират място в една червена ряпа, а не директно в темата:)
Тва пък каква глупост е, не е истина просто. Много кратка памет имате, бе хора. Само допреди няколко месеца гледахме кавги из целия форум за неправомерно дадена ряпа. Моят добър ''приятел'' ще трябва отново да бъде арбитър в такива спорове и то денонощно.

Абе, някой откри ли правилата, че аз така и не успях. Нека, който има достъп до тази класифицирана информация (ЦРУ, КГБ, МОСАД) пусне линк тук или на лс. Все пак трябва да знаем за какво ще ги ручаме репите. :)
 
Тва пък каква глупост е, не е истина просто. Много кратка памет имате, бе хора. Само допреди няколко месеца гледахме кавги из целия форум за неправомерно дадена ряпа. Моят добър ''приятел'' ще трябва отново да бъде арбитър в такива спорове и то денонощно.

Абе, някой откри ли правилата, че аз така и не успях. Нека, който има достъп до тази класифицирана информация (ЦРУ, КГБ, МОСАД) пусне линк тук или на лс. Все пак трябва да знаем за какво ще ги ручаме репите. :)


Ей, Богу, прочетете ги най-накрая тия правила!!!!
 
Каквото и да се пише репите са си инструмент на комплексарите, да чувстват, че все пак нещо зависи от тях в тоя живот. Хората с беден речник и тези, които ги мързи да пишат , също ще могат да се възползват от инструмента репи, защото ще могат да защитават позицията си без да влизат в смислена дискусия а просто с един замах на ръката ще набиват негативни репутации.
 
Ей, Богу, прочетете ги най-накрая тия правила!!!!
Тия ( с изключение на първите 3) си ги спазваме и без попа да ни казва.За прелюбодействието - спорна работа...
Покажи на какво основание ще даваш репички? :)
 
Тия си ги спазваме и без попа да ни казва.
Покажи на какво основание ще даваш репички? :)

Тъкмо да напиша, че сте с оперирано чувство на хумор. И ти взе, че ме разсмя с това ти изказване.

Я някоя КОМИсия сформирайте направо, която да изисква от всеки кандидат "репутатчик" клетвена декларация, има ли достойно отношение, моралното право с него ли е, има ли предни провинения, следва ли партийната (форумно-либерална) линия, мисли ли позитивно само, да си покаже...основанието :D:D:D

Ще се обяснявам аз защо правя едно или друго нещо. Хаха Ти на какво основание изказваш мнение във форума?
 
Ще се обяснявам аз защо правя едно или друго нещо. Хаха Ти на какво основание изказваш мнение във форума?

Форумите са създадени с цел изказване на мнение - това е тяхна основна функция още от древна Елада. Виж, друг е въпросът за основанието при ефективни наказния. Нали трябва да има нарушаване на правилата, за да наказваш, бе пиле? Пак сравняваш праз и круши, ама то сефте... ;)
 
Форумите са създадени с цел изказване на мнение - това е тяхна основна функция още от древна Елада. Виж, друг е въпросът за основанието при ефективни наказния. Пак сравняваш праз и круши, ама то сефте... ;)

Хубаво има цел форума, ама с какво основание пишеш в него? Ти индиректно сама си отговори на въпроса който ми зададе:
Защото можеш, имаш възможността да го направиш (чисто функционално/технически) и защото искаш да го направиш.
 
Хубаво има цел форума, ама с какво основание пишеш в него? Ти индиректно сама си отговори на въпроса който ми зададе:
Защото можеш, имаш възможността да го направиш (чисто функционално/технически) и защото искаш да го направиш.
Аре стига сте и обръщали внимание. Толкова ли не можете да се усетите, че това и целта.
Просто я игнорирайте, то е ясно, че няма и еди пост по темата на форума. Задържа с тоя форума заради свободата срещу която толкова мрънка търсейки внимание.
 
Хората с беден речник и тези, които ги мързи да пишат , също ще могат да се възползват от инструмента репи, защото ще могат да защитават позицията си без да влизат в смислена дискусия а просто с един замах на ръката ще набиват негативни репутации.

Къде сте богаташи на речници! Хахах

Боже, слез и си събери вересиите!
 
Хубаво има цел форума, ама с какво основание пишеш в него? Ти индиректно сама си отговори на въпроса който ми зададе:
Защото можеш, имаш възможността да го направиш (чисто функционално/технически) и защото искаш да го направиш.
Чисто функционално и технически имам право да се включа и пиша във всеки форум във виртуалното пространство. В останалите, обаче има правила, които всеки регистриран трябва да спазва, а тук такива липсват напълно. В темата коментираме наказания между съфорумците, без да знаем за какви нарушения ще бъдат налагани. Сега разбра ли какво се опитвам да кажа? Искат да наказват Кирчо и Ивчо - ок, но нека посочат кои точки от правилника са нарушили, щото така излиза: искам да ги ошамаря с репи, щото не ме кефят''.

п.с. Айде обърни малко внимание и на uphero-sky, че ревнува. :)
 
Аре стига сте и обръщали внимание. Толкова ли не можете да се усетите, че това и целта.
Просто я игнорирайте, то е ясно, че няма и еди пост по темата на форума. Задържа с тоя форума заради свободата срещу която толкова мрънка търсейки внимание.

Каза човекът, на когото са посветени 80% от черната тема. :)
 
Чисто функционално и технически имам право да се включа и пиша във всеки форум във виртуалното пространство. В останалите, обаче има правила, които всеки регистриран трябва да спазва, а тук такива липсват напълно. В темата коментираме наказания между съфорумците, без да знаем за какви нарушения ще бъдат налагани. Сега разбра ли какво се опитвам да кажа? Искат да наказват Кирчо и Ивчо - ок, но нека посочат кои точки от правилника са нарушили, щото така излиза: искам да ги ошамаря с репи, щото не ме кефят''.
п.с. Айде обърни малко внимание и на uphero-sky, че ревнува. :)

Aко не приемаш основанието "щото не ме кефят" то ти дискриминираш тези хора и омаловажаваш техните виждания, мисли, усещания, чувства и желания. Не е много демократично, не е много либерално. И те душа носят и те нужди имат. Ху ар ю да им забраняваш нещо просто защото не е по твоите разбирания?
 
Money, Твоят форум за финанси има ли си правила? А репи? :)
 
Регни се и провери.

Може, ама ако давате репи не ща. Вие губите в този случай, защото има много каво да научите от мен по финансовите въпроси. Може да ме ползвате като илюстрация за: ''Какво не бива да правим, за да имаме пари''. :D:D:D
 
мандито мина на втора фаза - от лют спор опитва да предизвика симпатия и да притопли отношението,
Чакаме трета фаза.
 
мандито мина на втора фаза - от лют спор опитва да предизвика симпатия и да притопли отношението,
Чакаме трета фаза.
Манди, Нанси... викайте ми Сали. :) Манди спори по същество, а това не пречи да бъде и приятелски настроена. Ти пак ли ме махна от игнора? Точиш секирата за репите, а? Чакам с нетърпение.
 

Горе