Да върнем ли червените репи в "За форума"? (анкета)

Да се върнат ли репутациите?

  • Да

    Votes: 52 58.4%
  • Не

    Votes: 33 37.1%
  • Не мога да преценя

    Votes: 4 4.5%

  • Общо гласове
    89
Казвай на какво? :) Технически не е проблем. Времето малко ни е на никъде. Но гаранция, че ще загубиш. ;)
Обзалагам се, че нито ти нито Кулайс може да се справи.
 
Такива генерални заключения винаги са ме забавлявали адски много. Ае ходи спори че земята е кръгла...
 
Честит имен ден на автора на темата. :)
Поредният прогонен от шепа лумпени, които държат да бъдат дерибеите на форума. Няма да спорим кой е по-полезен - именникът или ''ТЕ'', но е факт, че той никога не се включи неадекватно в чужда тема, никого не нагруби и като цяло, не е нарушил дори една точка от неграмотно написания правилник. Не можем да кажем същото за желаещите да изпълняват функцията на форумна жандармерия, обаче. Нищо, да са живи и здрави и те... Честит празник на славянската писменост и ''култура''. ;)
 
Честит имен ден на автора на темата. :)
Поредният прогонен от шепа лумпени, които държат да бъдат дерибеите на форума. Няма да спорим кой е по-полезен - именникът или ''ТЕ'', но е факт, че той никога не се включи неадекватно в чужда тема, никого не нагруби и като цяло, не е нарушил дори една точка от неграмотно написания правилник. Не можем да кажем същото за желаещите да изпълняват функцията на форумна жандармерия, обаче. Нищо, да са живи и здрави и те... Честит празник на славянската писменост и ''култура''. ;)

Ох лелее пророних сълза. Как свърза всичко и накрая извъртя пак в посока синдрома "жертва", "агресори" и т.н.

Имаш истински талант за мелодраматичното. Провери дали в БХК или др подобно място не търсят хора.
 
Ох лелее пророних сълза. Как свърза всичко и накрая извъртя пак в посока синдрома "жертва", "агресори" и т.н.

Имаш истински талант за мелодраматичното. Провери дали в БХК или др подобно място не търсят хора.

Ох леле, ама верно ли го извъртях или това са безспорните факти?
Ти пък можеш да провериш дали в Гуантанамо не търсят надзиратели - с тая коравосърдечност и пълна липса на емпатия покриваш основните критерии.
 
Синдромът на "жертвата" ми е любим. Само мрънкачи, оправдачи, оплаквачи. Нечии чувства наранени, някой обиден, недоволен, "несправедливост"... Накъде отива света се питам от известно време. Меки Марии, вместо Крали Марковци.
 
Накъде отива света се питам от известно време. Меки Марии, вместо Крали Марковци.

И вместо Крали Марковци - бай Ганьовци, тцъ, тцъ, тцъ. Крали Марко, така или иначе липсва в картинката. ;)
 
И вместо Крали Марковци - бай Ганьовци, тцъ, тцъ, тцъ. Крали Марко, така или иначе липсва в картинката. ;)


За една жена може да е странно, но а съм учен още от прадядо ми (Бог да го прости) "Дори да ти се влачат червата, казваш, че ти се разпасал колана". Ако бях на мястото на Кирил (междудругото - ЧИД) щеше да ме досрамее да ме "защитават" по този начин... с търсене на съжаление, драми и тем подобни.
 
За една жена може да е странно, но а съм учен още от прадядо ми (Бог да го прости) "Дори да ти се влачат червата, казваш, че ти се разпасал колана". Ако бях на мястото на Кирил (междудругото - ЧИД) щеше да ме досрамее да ме "защитават" по този начин... с търсене на съжаление, драми и тем подобни.

Кирчо не ме е молил и съм сигурна, че не би желал да го защитавам, затова не го и правя. Просто споделям впечатление, в качеството си на страничен наблюдател.

Факт е, обаче, че дори на мен Кирето ми е прекалено Дзен. За момче от пиринския край, той е твърде деликатен и възпитан. Аз, досега да съм ви запсувала като каруцар...
 
Кога ще има вече репи знае ли се ? Че да си отделя време да ги подпуквам един по един.. :D

Ей тук се крие отговорът, ако успееш да си го преведеш, обаче. Аз разбрах само, че покойните трябва да си пазят пръста.

Явно ще имаме. Сега дано някои смятат покойни и да си пазят пръста, че голямо раздаване ще има като гледам. :)
 
Ей тук се крие отговорът, ако успееш да си го преведеш, обаче. Аз разбрах само, че покойните трябва да си пазят пръста.
Тия покойни , нещо като зомбитата в Живите Мъртви ли са , само че форумни версии ?
 
Ей тук се крие отговорът, ако успееш да си го преведеш, обаче. Аз разбрах само, че покойните трябва да си пазят пръста.
Предполагам края на седмицата. ;) Дано всичко мине по план. ;) Не искам да съм скептичен, но май има вероятност да не се пренесат твоите от старата система. Но това не е сигурно още. ;)
 
@Blinky - Защо не ми дадеш администраторски права? Първото нещо, което ще направя, е да банна за седмица собствениците на форума: за това, че имат един от най-добрите форуми, но са допуснали "шепа потребители" да си играят и да гонят новодошлите, а и другите форумни членове.
После ще банна тези потребители също за една седмица - да ходят си почиват и да се заредят с нови сили.
След това ще банна за една седмица всички останали - както новите членове, така и старите, защото само се оплакват, реват, свикнали винаги да ядат на хляба мекото, трябва да се научат, че животът е жесток и опасности дебнат отвсякъде.
Накрая ще останат половин дузина свестни потребители, но те сами какво ще правят? - няма да има истории, драми как незаслужено обидили някой и той взел, че се фръцнал... и за да не се мъчат, и тях ще банна за седмица.
Накрая ще банна и себе си, за да отида да се видя с приятели.

Впрочем, нещо много на сериозно вземате форума: Трябва да си спечелите име, за да ви уважават и да може да правите бизнес. За оплакващите се - тук само ви дават негативна репутация, но в реалния живот негативната репутация е ритник в гъза. Ако не можете да понесете това, тогава не ставате за предприемачи.
 
@Blinky - Защо не ми дадеш администраторски права? Първото нещо, което ще направя, е да банна за седмица собствениците на форума: за това, че имат един от най-добрите форуми, но са допуснали "шепа потребители" да си играят и да гонят новодошлите, а и другите форумни членове.
После ще банна тези потребители също за една седмица - да ходят си почиват и да се заредят с нови сили.
След това ще банна за една седмица всички останали - както новите членове, така и старите, защото само се оплакват, реват, свикнали винаги да ядат на хляба мекото, трябва да се научат, че животът е жесток и опасности дебнат отвсякъде.
Накрая ще останат половин дузина свестни потребители, но те сами какво ще правят? - няма да има истории, драми как незаслужено обидили някой и той взел, че се фръцнал... и за да не се мъчат, и тях ще банна за седмица.
Накрая ще банна и себе си, за да отида да се видя с приятели.

Впрочем, нещо много на сериозно вземате форума: Трябва да си спечелите име, за да ви уважават и да може да правите бизнес.

Ban them (us) all!!!
 
Не искам да съм скептичен, но май има вероятност да не се пренесат твоите от старата система. Но това не е сигурно още. ;)

Кои ''мои'' има вероятност да не се пренесат? Негативните репи ли? Нищо, аз ще си събера нови. ;)
 

Горе