Да върнем ли червените репи в "За форума"? (анкета)

Да се върнат ли репутациите?

  • Да

    Votes: 52 58.4%
  • Не

    Votes: 33 37.1%
  • Не мога да преценя

    Votes: 4 4.5%

  • Общо гласове
    89
Мисля че форумът се ръководи доста добре. Може да се постигне и още, разбира се. Админите имат добро ниво на толеранс. Могат да станат с една идея по безпристрастни, но и така изпреварват доста от колегите си по други форуми. Facebook си е сериозна конкуренция, но тук си има противопоставянето. Пускайте интересни теми, нека има спорове и дискусии.
 
Да, това беше много тъпо. На мен материалът ми беше много интересен, а предполагам и на всички останали. Така и не се разбра Блинки на какво основание изтри видеото за Вискяр.

Това не съм го разбрала, понеже там я няма комплексарщината, която се вихри тук. В твоя форум успях веднага да пусна тема, при това в грешен раздел, без да ме ошамарят всички ''титуловани особи''. Знаеш, че тук всеки нов започва ''на червено'', защото е влязъл в частната собственост на старите форумни кучета. :) Репите са напълно ненужни - има си модерация, която Блинки следва както му е угодно. :D На мои репорти никога - никога!!! не е реагирал. ;)
Нормално е интeлигeнтен човек да не реагира на плитките Ви мисли :)
 
Последно редактирано:
Нанди, реагираме на реорти, които са против правилата на форума, а не според гледната точка на някой. :) И съм ти уважавал някои от репортите, естествено ако наистина са против правилата, а не е просто да се вземе отношение по някаква създала се драма между теб и друг потребител, което поправи ме, но често се случва. :) Модерацията е изцяло на база правилата на форума и дали конкретното съдържание отговаря на тях. Никога не се прави своеволия при модерацията или взимане на страна, както и лично отношение. ;) В Това може да си сигурна. А пък ти се чувствай неоправдана, но това е истината за жалост.

Колкото до качеството....отново за н-ти път, ако се споделят и коментират интересни неща, ще има съдържание, което да прави мястото приятно. За съжаление се пише доста често глупости, а постовете за някакви такива неща както е сега се леят супер много, което си е в общи линии чесане на езици (пръсти). :)
 
Нанди, реагираме на реорти, които са против правилата на форума, а не според гледната точка на някой. :) И съм ти уважавал някои от репортите, естествено ако наистина са против правилата, а не е просто да се вземе отношение по някаква създала се драма между теб и друг потребител, което поправи ме, но често се случва. :) Модерацията е изцяло на база правилата на форума и дали конкретното съдържание отговаря на тях. Никога не се прави своеволия при модерацията или взимане на страна, както и лично отношение. ;) В Това може да си сигурна. А пък ти се чувствай неоправдана, но това е истината за жалост.

Колкото до качеството....отново за н-ти път, ако се споделят и коментират интересни неща, ще има съдържание, което да прави мястото приятно. За съжаление се пише доста често глупости, а постовете за някакви такива неща както е сега се леят супер много, което си е в общи линии чесане на езици (пръсти). :)
Но няма как да не се съгласиш с едно нещо. Интересът към една тема се мери основно с броя хора кото се интересуват от нея. Темата може да е брилятна, но да е прекалено сложна за масата народ. По подразбиране, доказано глупавите хора са повече от умните В този дух, ако искаш да повишиш интереса към форума, трябва да има секции които да са интересни и за глупавите, или да се води борба за доста "ограничения" рерурс от интелигнтни хора. Значи и и "чесането на пръсти", "галенето на дисплеи на смартфони" и др, си имат и положителното значение.
 
Нанди, реагираме на реорти, които са против правилата на форума, а не според гледната точка на някой.
Искаш ли още сега да ти посоча теми, в които си стоят обидни квалификации към мен, които съм докладвала? Те са против правилата, или греша? Понеже, когато нарекох един потребител "пикльо" беше реагирано светкавично - в рамките на 2 минути. ;) Стига си ми чупил кунки - ясно ми е, че не се кльопаме с теб, няма драма.
 
Искаш ли още сега да ти посоча теми, в които си стоят обидни квалификации към мен, които съм докладвала? Те са против правилата, или греша? Понеже, когато нарекох един потребител "пикльо" беше реагирано светкавично - в рамките на 2 минути. ;) Стига си ми чупил кунки - ясно ми е, че не се кльопаме с теб, няма драма.
Е не... "пикльо" е толкова жестоко.... как си могла... нечовешко е.... боже, горкия човек, ше ревна... Ти си Дзвер бе... Аз обаче сега като попоитах и разбрах, че не е било амо "пикльо", и си си изпросила блокажа няколко пъти. Така казват хората.
 
Последно редактирано:
Искаш ли още сега да ти посоча теми, в които си стоят обидни квалификации към мен, които съм докладвала? Те са против правилата, или греша? Понеже, когато нарекох един потребител "пикльо" беше реагирано светкавично - в рамките на 2 минути. ;) Стига си ми чупил кунки - ясно ми е, че не се кльопаме с теб, няма драма.
Дай да видим и ако наистина има, ще се модерира. Говоря за наистина силни нарицателни боди, в които се напада агресивно. Дори и такива "по-меки". Нанди, с теб никога няма да сме на едно мнение, това е ясно, но поне да имаме нещо, на което да стъпим, за да може на база него да стигнем до общо мнение. Примерно знаем, че форума е за ИТ-та, това е нещо базово. ;) И че, в правилата неуважението към даден потребител се модерира. А обидите, не че искам да бъда краен, са в изказа на много хора тук, включително и на теб. :) Явно е начин на изразяване или достигане до съзнанието на споменатия, не знам, нещо, което малко трудно разбирам. ;)
 
Измина една година, а репите още ги няма. Да отворим ли нова анкета колко години ще отнемат да се инсталират тея репи?
Годината беше такава... Домати също не станаха. Би пейшънт май янг падауан :D.
 
Дядо извади ряпата и я сготви вече. Минаваме на домати изглежда.
 
Ееех, мокри сънища са тия репи... :D
Успокой се малко. Недей да триеш ръце. И в гроба си ще ми виждаш името и логото. Като демон над гроба ти ще стоя.

Улетел е този герой. :)
И за теб важи същото. Улетел е да бди над теб докато спиш. Докато спиш сладко те наблюдавам и потърквам зъби.
 
Хич не ти се е отразила добре почивката. От обикновен хиперактивен спамер се превръщаш и в психопат. :D
Гробове, демони, потъркване на зъби... Момче, удари си една злобарка и си успокой пубертета. :D
 
Хич не ти се е отразила добре почивката. От обикновен хиперактивен спамер се превръщаш и в психопат. :D
Гробове, демони, потъркване на зъби... Момче, удари си една злобарка и си успокой пубертета. :D

Не му е стигнала почивката... за това не се е отразила :D
 
И мен ми е забавно да го чета , след като прави толкова контент за какво го наказвате. Пак казвам, че преди време тук се псуваха на майки и нямаше банове , а едитване на постове...
 

Горе