Да докладваме тази ФБ страница

От: Да докладваме тази ФБ страница

Направо ме хвана гнус , като гледам тия страници... не искам да коментари даже.
 
От: Да докладваме тази ФБ страница

И със снимките не искат да ги махат :Х
This photo wasn't removed
Детайли
Thank you for taking the time to report something that you feel may violate our Community Standards. Reports like yours are an important part of making Facebook a safe and welcoming environment. We reviewed the photo you reported for containing hate speech or symbols and found it doesn't violate our Community Standards.
We understand you still may not want to see this photo. Here are a few things you can do:
 
От: Да докладваме тази ФБ страница

Тези съобщения които получавате мисля, че са автоматични?
 
От: Да докладваме тази ФБ страница

Я да беше за тяхното скъпо Юесей ей, как щяха да вземат мерки. :evil: :evil:



Състояние This page wasn't removed
Детайли
Thank you for taking the time to report something that you feel may violate our Community Standards. Reports like yours are an important part of making Facebook a safe and welcoming environment. We reviewed the page you reported for containing hate speech or symbols and found it doesn't violate our Community Standards.
Note: If you have an issue with something on the page, be sure to report the content (ex: a photo), not the entire page. That way, your report will be more accurately reviewed.
We understand you still may not want to see this page. Here are a few things you can do:
 
От: Да докладваме тази ФБ страница

Докладвах и аз! Въпреки че съм мюсюлманин аз съм роден, живея, работя и се изучавам в тази държава и не ми е приятно когато обиждат родната ни страна. Надявам се всеки от този форум да докладва! :)
 
От: Да докладваме тази ФБ страница

Благодарим ви
Получихме доклада ви.

Пълно е с извратеняци по тоя свят :cry:
 
От: Да докладваме тази ФБ страница

От мен 11 рипорта.
 
От: От: Re: От: Да докладваме тази ФБ страница

Не ги знам що за изроди са, но по-лошото е, че са български мюсюлмани! Взаимства ли са от оная простотия спиндерман и са го приложили тук по най-гнусен начин. Не знам тези изкривявания се оправяха в казармата, там така се насаждаше уважение към националните символи, че на манго и през ум няма да му мине да направи подобна простотия. Към ден днешен това може би трябва училището да го решава ама явно не се справя много добре...

Ти откъде си сигурен, че са български мюсюлмани? Все едно няма българи, християни, които знаят турски език и са достатъчно малоумни, за да направят подобно нещо?? Не забравяйте, че ДПС е ПЪЛНО с българи!
Аз теглих една майна на фейса, ама стабилно. Чакам отговор... Едва ли ще получа, но все пак :) Аз ще продължавам да им пиша, докато не ми отговорят. Щото ме интересува дали някой шибан индиец ще се трогне от нашата история или да го пратя в третия свят, where he belongs...
 
От: Да докладваме тази ФБ страница

Това са автоматични съощения мисля. кое са прегледали не ми стана ясно
Thank you for taking the time to report something that you feel may violate our Community Standards. Reports like yours are an important part of making Facebook a safe and welcoming environment. We reviewed the page you reported for containing hate speech or symbols and found it doesn't violate our Community Standards.
Note: If you have an issue with something on the page, be sure to report the content (ex: a photo), not the entire page. That way, your report will be more accurately reviewed.
We understand you still may not want to see this page. Here are a few things you can do:
 
От: Да докладваме тази ФБ страница

Май не са автоматични. Чудно ми е как страница "FU*CK BULGARIA" Не нарушава нито едно правило на сурат тефтера?
 
От: Да докладваме тази ФБ страница

Фейсбук е най-голямата боза... Ако тези страници не са за репорт, не знам кои ще са...
 
Re: От: Да докладваме тази ФБ страница

напълно възможно е да е манипулация с цел активизиране на електората - избори идват.

Да. Само те са толкова изроди...като се замисля. Ако не ги премахнат, поне ще се проучии чие дело са, няма начин да не изкочи. ;)
 
От: Да докладваме тази ФБ страница

Ако не ги махнат има и друг вариант...
Ще рискувам една - две 20хил. страници - пуска се един спам с LJ, но с вирусно разпространяване и за 1-2 дни ще изчезнат!
Принципно аз съм не вярвам на конспирации, но тук ми се струва, че някои политици се заиграват много яко в мрежата...
И м/удругото на скоро се натъкнах на домейн, който прави с LJ харесвания на офиц. страница на Орешарски!
Тези комуняги много опасни са били - интернет тролове, правят си харесвания с LJ и какво ли още не... и то с честно изкараните от нас пари!
Колко според Вас плащат за 10 000 трола?
Обаче лошото е, че дори ако успея да изтрия страницата по този начин, те пак ще създадат нещо подобно... :X
 

Горе