Да идват предсрочни избори и това е

От: Да идват предсрочни избори и това е

Измислени герои с гласовете под натиск или купени в мангалските махали. Нали виждате цифрите. В големите градове и българите гласували извън България , Герб бие , ама бие с много. Това е реалния вот.
 
От: Да идват предсрочни избори и това е

Да се хвалиш с победа на евроизбори е същото като да влезеш тука и да се фукаш, че в Алекса сайтът ти имал много хубав рейтинг. Европейският парламент има общо 766 депутати. Сериозно ли някой смята, че има значение дали някоя българска партия има 6, 4 или 2 депутати там? Хората ги домързя да излязат и да гласуват, защото няма значение какъв е резултатът. Аз гласувах само защото принципно винаги си гласувам, каквото и да става, но пуснах гласа си за партия, която предварително беше ясно, че няма как да вкара и един евродепутат. Не симпатизирам на нито една от партиите, които събраха процент, за да вкарат хора.
 
От: Да идват предсрочни избори и това е

10379269_10203545381692208_214309306_n.jpg
 
От: Да идват предсрочни избори и това е

Аз ще го кажа това за пореден път. Първо фалшивият президент да си ходи и след това правителството.
 
От: Да идват предсрочни избори и това е

Аз ще го кажа това за пореден път. Първо фалшивият президент да си ходи и след това правителството.
На какво основание да си ходи ? Ако има нови избори пак ще го изберат него. Това че се води анти кампания срещу него от крадливата коалиция не може да заблуди народа.
 
Re: От: Да идват предсрочни избори и това е

Да се хвалиш с победа на евроизбори е същото като да влезеш тука и да се фукаш, че в Алекса сайтът ти имал много хубав рейтинг. Европейският парламент има общо 766 депутати. Сериозно ли някой смята, че има значение дали някоя българска партия има 6, 4 или 2 депутати там? Хората ги домързя да излязат и да гласуват, защото няма значение какъв е резултатът. Аз гласувах само защото принципно винаги си гласувам, каквото и да става, но пуснах гласа си за партия, която предварително беше ясно, че няма как да вкара и един евродепутат. Не симпатизирам на нито една от партиите, които събраха процент, за да вкарат хора.

Много правилно казано. Не се отрича, че е някакво показно какви са настроенията, но реално нито имаше кой знае каква активно, нито са избори, които ще определят нещо много съществено. Те и тук ги мързи, камоли като отидат в Европейския парламент. Ако бяхме като гърците, щеше да има полза да се пратят хора, за да "защитат" интересите на държавата си, но в нашия случай си е все тази - некви калинки ще ходят да маят гащи и да взимат едни пари. Ако бъркам, и успеят да ме опровергаят в твърдението ми, ще си върна думите, но си е всеобща тайна това, ако въобще е тайна де. :)

На какво основание да си ходи ? Ако има нови избори пак ще го изберат него. Това че се води анти кампания срещу него от крадливата коалиция не може да заблуди народа.

А това пък ще е и по-тъжно от тези избори. :) Води кампания и си прави PR са две различни неща, нали знаеш. :)
 
Re: От: Да идват предсрочни избори и това е

Няма да е тъжно , тъжното е да си плюеш президента.

То хората не го плюят защото искат. Просто не намират в негово лице лидерът, който да ни представлява. Отделно има сигурно още сто издънки около мандата му, като това, че не можем да му видим първата дама. :)
 
От: Re: От: Да идват предсрочни избори и това е

То хората не го плюят защото искат. Просто не намират в негово лице лидерът, който да ни представлява. Отделно има сигурно още сто издънки около мандата му, като това, че не можем да му видим първата дама. :)
Кои са тия хора? Волен Сидеров - побелелия побойник по летишата или Станишев - украинския плъх ?
За президента на България най-важното ли е да му видиш 1вата дама ? Който ще да е на този пост трябва да се уважава, така и така функциите са му по скоро представителни , други правят законите.
 
От: Re: От: Да идват предсрочни избори и това е

То хората не го плюят защото искат. Просто не намират в негово лице лидерът, който да ни представлява. Отделно има сигурно още сто издънки около мандата му, като това, че не можем да му видим първата дама. :)

Не се прави на сляп, не виждаш ли, че върви масова кампания за очерняне на президента. Бас държа, че ако бяхме назначили теб и ти щеше да си черен за голяма част от хората, с малко помощ от медиините магнати. Ти до сега видял ли си политк който да не е бил замерян с кал, та това е най обичайна практика в бг.

Не мислете като телета колеги...
 
Важно е за президента:

Да няма бекграунд на Колорадските пейзажи;
Да не му личи как всяка година как чете на Нова година;
Да не се влия от политическата си привързаност;
Да не се опитва да дели и взима страна в парламентарните войни, а да обединява;
Да има силно присъствие в световните медии;
Да може да представлява държавата ни истински.

Нищо лично сегашния, но Първанов беше по-мъжкар и по представителен от сегашния. Не харесвам партията му, но си беше на място. Петър Стоянов също.
 
Re: От: Re: От: Да идват предсрочни избори и това е

Не се прави на сляп, не виждаш ли, че върви масова кампания за очерняне на президента. Бас държа, че ако бяхме назначили теб и ти щеше да си черен за голяма част от хората, с малко помощ от медиините магнати. Ти до сега видял ли си политк който да не е бил замерян с кал, та това е най обичайна практика в бг.

Не мислете като телета колеги...

Не горим за политически машинации или очерняне, или там каквото смяташ, че ме е вкарало в общото стадо, ставайки дума за него. Не ме радва и това си е. ;)
 
От: Re: Да идват предсрочни избори и това е

Това за деленето на народа ми е най-смешното от всички точки (дори това с пейзажите , все едно той е правил бекграунда)
Значи няма делене на народа - хората с право се вдигнаха срещу свинята Пеевски миналото лято. Тези дето правиха контра протести - платените баби докарани с автобусите и Мишо Шамара - това ли е другата част от народа ? Народа се обедини срещу една гнусна медийна империя и президента застана начело на това обединение. Демек подкрепи собствения си народ - точно както трябва да направи един президент.
За мъжкар и представителност има какво още да се иска , но при положение че премиерът ни в момента е сламената кукла Орешарски , пак бие по всички показатели. А като застане до финансовия ни министър , може да го наградят и за най-красив мъж на България.
Важно е за президента:

Да няма бекграунд на Колорадските пейзажи;
Да не му личи как всяка година как чете на Нова година;
Да не се влия от политическата си привързаност;
Да не се опитва да дели и взима страна в парламентарните войни, а да обединява;
Да има силно присъствие в световните медии;
Да може да представлява държавата ни истински.

Нищо лично сегашния, но Първанов беше по-мъжкар и по представителен от сегашния. Не харесвам партията му, но си беше на място. Петър Стоянов също.
 
От: Re: Да идват предсрочни избори и това е

Важно е за президента:

Да няма бекграунд на Колорадските пейзажи;
Да не му личи как всяка година как чете на Нова година;
Да не се влия от политическата си привързаност;
Да не се опитва да дели и взима страна в парламентарните войни, а да обединява;
Да има силно присъствие в световните медии;
Да може да представлява държавата ни истински.

Нищо лично сегашния, но Първанов беше по-мъжкар и по представителен от сегашния. Не харесвам партията му, но си беше на място. Петър Стоянов също.

Е то било елементарно. Аз съм идеалния кандитат :)
 
От: Да идват предсрочни избори и това е

Човек, който не може да управлява дори жена си, какво очаквате да направи с държавата? Тоя е способен само и единствено на гафове и простотии. Абсолютна подлога и грам не защитава интереса ни. Постоянно говори глупости, от сорта на това че Левски ни бил завещал да сме достойни членове на ЕС. Да си ходи!
 
От: Да идват предсрочни избори и това е

Човек, който не може да управлява дори жена си, какво очаквате да направи с държавата? Тоя е способен само и единствено на гафове и простотии. Абсолютна подлога и грам не защитава интереса ни. Постоянно говори глупости, от сорта на това че Левски ни бил завещал да сме достойни членове на ЕС. Да си ходи!

Щом ти си казал - веднага... само да си допие кафето и стяга куфарите.
 

Горе