Да идват предсрочни избори и това е

От: Да идват предсрочни избори и това е

Кратуната ще види власт през крив макарон

Обоснови се. Или вече не можеш?

Ако скоро има парламентарни избори има доста голям шанс. А какво ще стане не се знае.

Ама вие анти-боко агитката само това си знаете.
 
От: Re: От: Re: Да идват предсрочни избори и това е

Ето нещо общо между нас - повечето също не искат да ни е президент. Поне аз де. :)

От президента не зависи нищо (освен да налага вета - друго не прави. Трябва да има представителна функция).
Интересното което се случва в момента е това, че анти-ГЕРБ и червените боклуци нападат президента защото Гейчето като застане до Бойко трепери като листо :-o
 
От: Да идват предсрочни избори и това е

Boiko-Borisov_Rosen-Plevneliev-1.jpg
 
Re: От: Re: От: Re: Да идват предсрочни избори и това е

Интересното което се случва в момента е това, че анти-ГЕРБ и червените боклуци нападат президента защото Гейчето като застане до Бойко трепери като листо :-o
Ама, братле, те са едно. :) Както като нападат Цветанов, се има предвид, че пак е във вратата на ГЕРБ. :) Същото важи и за софийската кметица. :)

Хубаво е, че си сложил две категории: Анти-ГЕРБ и Червените боклуци, защото Анти-ГЕРБ и Червените боклуци не са едно и също. :)
 
От: Да идват предсрочни избори и това е

На парламентарни избори БСП+ДПС+Бареков+ АБВ , няма да съберат повече гласове от ГЕРБ + РБ .

Аз нензнам къде го сложихте Бареков до ДПС, той е в коалиция с Каракачанов, който е единствения политик който е отказвал на ДПС. От Царя насам всички са приемали, дори и Боко Тиквата ходи пие едни кафенца съвсем наскоро.

Реформаторския Блок върви по лош път с тази втора турска партия във него на Касим Дал. Модела за намеса на Турция във вътрешните работи на България е: една туска партия, когато левите управляват и още една турска партия, когато десните управляват.
 
От: Да идват предсрочни избори и това е

Гласувайте си за ГЕРБ,избирайте ги,само не слагайте тиквата за министър-председател,не искам да ме управлява полуграмотен идиот!
 
От: Да идват предсрочни избори и това е

Тия колажи ти ли ги разпространяваш?

Фанатизирани фенове на Бойко Борисов заляха мрежата с колажи за неговото величие.

20140527.jhzyfoyrmv.jpg
 
От: Да идват предсрочни избори и това е

много си жалък
кой чете блиц?
 
От: Да идват предсрочни избори и това е

Кое му е жалкото? Това, че ти не можеш да прогледнеш да не би да е негова вина. Сменяй си дилъра, че от как почна да го защитаваш тоя тиквеник почна да ме съмняваш тотално.
 
От: Да идват предсрочни избори и това е

Кое му е жалкото? Това, че ти не можеш да прогледнеш да не би да е негова вина. Сменяй си дилъра, че от как почна да го защитаваш тоя тиквеник почна да ме съмняваш тотално.
Стой си вкъщи, не гласувай и само се оплаквай от Бойко .... профил на тотален лузър....
 
От: Да идват предсрочни избори и това е

Виж как ги разбираш нещата. Пък за бойко няма как да не се оплаквам докато продължавате да го дигате и да си го вземате като месия.
Хайде да не спорим тази вечер нещо е крива като целия ден. Вярвай си във всичко. Аз се отказвам.
Стой си вкъщи, не гласувай и само се оплаквай от Бойко .... профил на тотален лузър....
 
От: Да идват предсрочни избори и това е

@bobi98, ти като изявен червен боклук, сигурно знаеш историята на комунистическата партия така че и на сън да те събудя, ти ще реагираш веднага.
Искам да те попитам следното: откъде идва всичката тази кръв (червено) с която е обляна партията ви?
Цял ден го мисля и за нищо не се измислих, освен за едно: може би идва от там, че предавате властта само след пускане на кръв?
дали логиката ми е насочена в правилна посока, очаквам като "експерт" да кажеш :mad:


почна да ме съмняваш

защо мислиш, че това има тежест за мен?
 
От: Да идват предсрочни избори и това е

Очевидно Бойко е олицетворение на нивото и ценностите на българския избирател.
Което е жалко...
Проблема не е в политиците,проблема е в нас самите.
Не смятам че има смисъл да ти отговарям или споря с теб за каквото и да било,спирам да пиша в секция политика.
 
От: Да идват предсрочни избори и това е

Дали има някъде статистика брой гласували за партии на предишните избори и на тези,
Интересно е да се види тенденцията като брой гласове, а не проценти.
 
От: Да идват предсрочни избори и това е

Очевидно Бойко е олицетворение на нивото и ценностите на българския избирател.
Което е жалко...
Проблема не е в политиците,проблема е в нас самите.
Не смятам че има смисъл да ти отговарям или споря с теб за каквото и да било,спирам да пиша в секция политика.
колко трогателно, ще се разрева
отивам за кърпичка
 
От: Да идват предсрочни избори и това е

Дали има някъде статистика брой гласували за партии на предишните избори и на тези,
Интересно е да се види тенденцията като брой гласове, а не проценти.

На сайта на ЦИК :)
 
От: Re: Да идват предсрочни избори и това е

Важно е за президента:

Да няма бекграунд на Колорадските пейзажи;
Да не му личи как всяка година как чете на Нова година;
Да не се влия от политическата си привързаност;
Да не се опитва да дели и взима страна в парламентарните войни, а да обединява;
Да има силно присъствие в световните медии;
Да може да представлява държавата ни истински.

Нищо лично сегашния, но Първанов беше по-мъжкар и по представителен от сегашния. Не харесвам партията му, но си беше на място. Петър Стоянов също.


Не важно дали котката е бяла или черна, важно е да лови мишки - Китайска поговорка. :lol: :lol: :lol:

М/у другото по всички точки президента отговаря.



Доста по-добре приет е в Света от Орешката. :lol: :lol: :lol:

Орешката оня ден без обяснения му отказа среща в Италия в последния момент. Уж бил за тези дни насрочена, ама нещо и за тези дни не станала.

Да те светна в Италия премиер е Матео Ренци, който е от тяхната социалистическа партия, която е член на ПЕС. :lol: :lol: :lol:



За другите точки Колорадските пейзажи, как чете на Нова година - просто не ми се говори. В категорията на котката са. Декем нямат никво значение. Да не говорим че на Орешката му бутнаха един списък с министри да го прочете и той имената им не знаеше даже преди това. А това мисля е 1000 милиона пъти по-важно от това че президента четял на Нова година.


Ще ме побъркате с тая логика дето я вадите, просто ще ме побъркате. Чудя се сутрин как решавате кой чорап на кой крак да обуете. :lol: :lol: :lol: :lol:
 
От: Да идват предсрочни избори и това е

Дали има някъде статистика брой гласували за партии на предишните избори и на тези,
Интересно е да се види тенденцията като брой гласове, а не проценти.

активност на евроизборите:
2007 - 1 937 696
2009 - 2 576 442
2014 - 2 320 710


по партии
2007 ГЕРБ - 420 хил
2009 ГЕРБ - 627 хил
2014 ГЕРБ - 705 хил

2007 БСП - 414 хил
2009 БСП - 476 хил
2014 БСП - 439 хил

цифрите са приблизителни!
Не намерих информация в сайта на цик

трябва да отбележим, че активността като цяло пада
от '90 пада постоянно, има само две увеличения - 2001 и през 2009 на изборите спечелени от ГЕРБ и съкрушително загубени от БСП
Активност на изборите за Народно събрание [%]

704px-Bulgarian_parliamentary_elections_turnout.png
 
Последно редактирано:
От: Да идват предсрочни избори и това е

Лукувайте 3 дни и пийте за бойко бе, не се занимавайте с глупави статистики, боспод боко ги би пак, пийте, ликувайте, сега ще цъфнете и вържете, че боко има +1 човек в европарламента.

Същия човек преди 10-тина дни го гледах при онези господарите - на меркел и каза - nice to meet you - приятно ми е да се запознаем, ама нищо че се познават от няколко години, както и да е - ликувайте, пийте и се веселете, че такъв грОмотен човек, трудно може да се намери.
 

Горе