Да идват предсрочни избори и това е

От: Да идват предсрочни избори и това е

избори на есен?!
[video=youtube;uHv6-Bc3608]http://www.youtube.com/watch?v=uHv6-Bc3608[/video]
 
От: Re: Да идват предсрочни избори и това е

1 час празни прикази. Не е истина. Даже се чудя защо са отишли да ги слушат тия мамути. :)

ммм прав си - едвам и изтърпях. ама все пак са реалните властващи...
 
От: Да идват предсрочни избори и това е

@ReminD"Да идват предсрочни избори и това е, минавам аз към цензурата"

Мда, чувствам как новия политик, за който няма цензура, ще бъде най-канения политик в медиите следващите дни, а той ще се скатава.
 
Re: От: Re: Да идват предсрочни избори и това е

ммм прав си - едвам и изтърпях. ама все пак са реалните властващи...

Ама ти цялата ли си я изгледал? Леле, ти си герой. То да си прережеш вените на 5тата минута. Не знам как хората има нервите и уважението към тези хора, камо ли да седят и да им попиват глупостите. Един истински човек не говори много, а действа. А когато действията му говорят, той мълчи. Всичко друго си идва - уважение, доверие, надежда, нужда. Не знам даже с какви очи излизат да губят на хората времето. :)
 
От: Да идват предсрочни избори и това е

Атака умря (Вече дори нямат шанс те да свалят правителството и да върнат доверието на хората, след като лукавата лисица Местан го направи) , Столетницата е на смъртно легло с единия крак на оня свят..... само едно нещо може да направи ситуацията още по-хубава. Управляващи Герб+РБ , опозиция ДПС и ДПС2 (Барека).
 
От: Re: От: Re: Да идват предсрочни избори и това е

Ама ти цялата ли си я изгледал? Леле, ти си герой. То да си прережеш вените на 5тата минута. Не знам как хората има нервите и уважението към тези хора, камо ли да седят и да им попиват глупостите. Един истински човек не говори много, а действа. А когато действията му говорят, той мълчи. Всичко друго си идва - уважение, доверие, надежда, нужда. Не знам даже с какви очи излизат да губят на хората времето. :)

пуснах си я за фон - вместо радиото
не съм им фен... но съм безкрайно очарован от начина по който говори местан - успиващо, монотонно и безкрайно обмислено, изпълнено с метафори, алегории и всякакви труднопроизносими части на речта. и винаги казва нещо повече :)
 
От: Re: От: Re: Да идват предсрочни избори и това е

пуснах си я за фон - вместо радиото
не съм им фен... но съм безкрайно очарован от начина по който говори местан - успиващо, монотонно и безкрайно обмислено, изпълнено с метафори, алегории и всякакви труднопроизносими части на речта. и винаги казва нещо повече :)

Когато миналото лято го питаха Кой , Кой , Кой предложи Пеевски - отново така увърта , бави , премисля.... типично поведение на невестулка/лисица....
 
От: Re: От: Re: Да идват предсрочни избори и това е

Когато миналото лято го питаха Кой , Кой , Кой предложи Пеевски - отново така увърта , бави , премисля.... типично поведение на невестулка/лисица....

по ми е харизматичен от мутрата. пък е и по-умен.
 
От: Re: Да идват предсрочни избори и това е

Мен не ме впечатляват думи. Впечатляват ме действия с резултати. :) Може да си флегматее колко си иска на микрофона, но реално знам, че само си дрънка. :)

тук не си прав. най-здраво хванала властта в юмрук партия от 20 години насам. с леки поотпускания. дори сега имат повече власт от бсп. това го правят тихо, без много шум. но безкрайно ефективно
 
От: Re: От: Re: Да идват предсрочни избори и това е

по ми е харизматичен от мутрата. пък е и по-умен.
Бойко говори прост език , език с който си говорим по кафетата... но пък има излъчване. Този говори изящно и манипулативно - точно като човек , който иска да те излъже. За това винаги думите му имат скрит смисъл. При Бойко няма шменти капели :) Той си го знае и не го и крие.
 
От: Re: От: Re: Да идват предсрочни избори и това е

Бойко говори прост език , език с който си говорим по кафетата... но пък има излъчване. Този говори изящтно и манипулативно - точно като човек , който иска да те излъже. За това винаги думите му имат скрит смисъл. При Бойко няма шменти капели :) Той си го знае и не го и крие.

някак не си падам до ме управлява дебила от близкото кафе. всъщност който и да е дебил. и не си падам по тестостеронно излъчване, когато е свързано с управление - да си го хвърля по мадамите или на ринга, не и в парламента - винаги изглежда като побойник, търсещ жертва. относно шменти капели - помним бойковата фурнаджийска лопата - днес едно, утре друго. благодаря.
Image_378053_126.jpg
 
От: Да идват предсрочни избори и това е

Време е за промяна вече. Стига със старите и добре познати муцуни. Много ви е къса паметта.. Не ви ли писна да ви управялват негодни корумпирани престъпници?
 
От: Да идват предсрочни избори и това е

Ако е вярно това,си е направо гениален ход:
Ц.В. си купи банка 10 дни преди БНБ да наложи запора, значи неговите пари са отишли там. В КТБ остават парите на Доган, ГЕРБ и Прокопиев. За гражданите не говоря – техните са гарантирани до 100 хил евро. Ама на Ония не са.

След това Ц.В. иска от БНБ да наложи надзора, евентуално ще се обявява фалит. Кой ще загуби? Тия с над 100 хил евро, посочени по-горе. Кой кого прецаква тогава – Д.П., Ц.В. или обратното? И Б.Б. ‘що рИве като вдовица за съдбата на банката?

Иван Петров
http://afera.bg/mishena/63479.html
 
От: Да идват предсрочни избори и това е

днес по тв7 Барека се изживяваше кат бъдещ примиер и "колеше и бесеше" 25000 чиляка, които окрали България от 90 година наса
ДА МУ ВЕРВАМЕ ЛИ:lol::lol::lol:
 
От: От: Да идват предсрочни избори и това е

Нали трее да избие кинтите които са вложили в него, ако требе и дудука ше надуе отново ко толкова
Бареков ще е по-голямо зло и от Б.Б.+Цв.Цв+Я.Я.
 
От: Да идват предсрочни избори и това е

Орешарски подава оставка до края на месеца :) Да видим...не, че идните избори ще бъдат по-добре от предишните, но не пречи да се надяваме.
 

Горе