Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Статус
Not open for further replies.
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Пее не пее, важното е че е щаслив :)

[video=youtube;UNZMtfY0iX4]http://www.youtube.com/watch?v=UNZMtfY0iX4&feature=related[/video]

Те ти, и с народа така :D
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Тамън се бях зарадвал че имаш някакво развитие в речника си и ти пак зацикли - стегни се малко като мъж, земи порасни - такива обиди като глупак и олигофрен си разменят само децата в детската градина и висшите интелектуалци меки китки.
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Тамън се бях зарадвал че имаш някакво развитие в речника си и ти пак зацикли - стегни се малко като мъж, земи порасни - такива обиди като глупак и олигофрен си разменят само децата в детската градина и висшите интелектуалци меки китки.
Ама чакай сега. Аз не те обиждам. Ти си си олигофрен и малоумник. Това, че не си го разбрал, означава, че не си дорасъл да го осъзнаеш. Не поставяй такива високи изисквания към себе си. Не бързай. Всичко с времето си.
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Ей най после да извадиш нещо по свежо - бабати ли ти го каза.
Оу - гледам махнал си цайса от подписа - що бе с него изглеждаше по интелигентен - само трябва да си мълчиш щото иначе разваляш илюзията
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

[video=youtube;4GptLfMfHzE]http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=4GptLfMfHzE&NR=1[/video]
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Ей най после да извадиш нещо по свежо - бабати ли ти го каза.
Оу - гледам махнал си цайса от подписа - що бе с него изглеждаше по интелигентен - само трябва да си мълчиш щото иначе разваляш илюзията

Малоумните ти словоизлияния в тази тема отегчават. Олигофренията ти става все по явна с всяко ново "мнение".
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

е па нека си пее.....кой те кара до го слушаш бе....или той ти пее на ушеее
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Сега вече разбрах какъв му е проблема на Харкон
Проблема му е че ВМ му пее от вътре в главата и то на няколко гласа все различни песни - представяте ли си каква какафония става даже вече и аз му съчуствам.
Тия неща Харконе се лекуват в специализирани заведения не винаги е пълно възстановяването но поне на първо време ще почнеш да чуваш само по една песен.
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Сега вече разбрах какъв му е проблема на Харкон
Проблема му е че ВМ му пее от вътре в главата и то на няколко гласа все различни песни - представяте ли си каква какафония става даже вече и аз му съчуствам.
Тия неща Харконе се лекуват в специализирани заведения не винаги е пълно възстановяването но поне на първо време ще почнеш да чуваш само по една песен.

Много време ти трябваше да прозреш нещо което е видно дори и от слепец
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Харконе, откажи се. От темата не ВМ, а само ти трупаш "овации". Който не го кефи даден изпълнител просто не се занимава с него.
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Пее разбира се...ама като му засвирят :D

[video=youtube;-dC9eZSL3Ls]http://www.youtube.com/watch?v=-dC9eZSL3Ls[/video]
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Веско го иронизират най-вече заради характера му-както повечето соц. певци той е много горделив и хич не държи на бъзици...И нали знаете-хората обичат да се шегуват с тия,които им се връзват.На мен лично ми е противна персона.
 
От: Да помогнем на Веселин Маринов да спре да пее

Тц-тц и никой ли не се сети да скалъпи една страничка, пък била тя и на блогспот, да си хейтва ВМ на воля, все малко трафик щеше да захапе, няколко банера и адсенс и щеше да изкара поне за една кръчма, ако може и за една руса пичка и хотела...

Все пак тук сме се събрали уж хора които вадим кинти нали? 22 000 търсения "По фраза" според Г кийъурд тул-а, колкото и грешно да показва, с ниска конкуренция (все пак кой оптимизира за веселин маринов освен Цвъ Цвъ??)... Аз май виждам пари, пък той нека си пее...
 
Последно редактирано:
Статус
Not open for further replies.

Горе