Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?


  • Общо гласове
    81
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Не само че трябва да са видими, но и да бъдат премахнати.

Кой каквото има да казва да го каже във форума, така ще се заформи яка пачанга и ще се придобие представа за умствения багаж на всеки от коментиращите.

Нямам нищо против и положителните да бъдат премахнати защото понякога ми навяват мисли за подгъзване.

Само на сергията ги оставете там май са нужни за някои предприемачи
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Нека се виждат, така е по добре. Или греша :)... цър цър
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

хапсилютно не - винаги е яко да получиш "мноо си тъп бе да те е*а" :D
за този пост искам да получа няколко анти репи
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Естествено че трябва да се вижда. Аз недоумявам, защо чак сега се поставя този въпрос...дори бях останал с впeчатление, че просто така ви харесва :)

Мързи ме да изброявам поне 10 качествени причини за което...за това ще спомена само тази: "поне да знам кой ме е нахранил" :D
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Нека се вижда. Аз така или иначе в повечето случаи или пиша в темата, или казвам, че съм дал :)
 
Re: От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Толкова ли държите да си губите времето с глупости? Има една поговорка - "Ако искаш да имаш приятели, не подлагай приятелството на изпитание". Ако някой, който ми е симпатичен и ми е дал червено с някоя простотия, какво ще правим? Тоя човек, искам не искам, ще ми падне в очите и отношението ми към него няма да е същото. Сигурен съм, че активните в тази тема ще изпаднат точно в това положение.

Аз лично не искам да разбирам кой ми е давал репутация. Отделно може и аз да съм дал на някой от вас под въздействието на различни фактори и също не искам да разбирате. :wink:

Ха сега де. Отговор на въпросите ти - ако симпатичния ти е дал отговор с простотия, то изначално не би трябвало да ти е симпатичен, защото е прост. Репутацията е начин на отсъждане за правилно/неправилно. Давал съм червени и на хора с високи репутации и с ниски, без да се притеснявам за това как могат да ми го върнат - никога не съм се крил и винаги съм си писал прякора. Въпрос на принципи, а моя е, че когато сметна нещо за простотия и тотален излишък - то няма какво да го крия.

А последния ти параграф, на мен ми звучи като лицемерие :)
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Дай да ги видимкои са тия ербапи със сивите репутации:)

21-08-11 21:06
Тема: Странни светлини над...
аз съм извънземен
19-08-11 21:06
Тема: Какви права имат онлайн...
ко речи
13-08-11 20:38
Тема: Предприемчиви чалгарки...
смени си снимката, цигарите са вредни
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Аз вече съм си изградил мнение за повечето активни потребители тук. Не винаги многото зелени репове означават, че този, който ги притежава е пич и може да му се има доверие.
 
  • Like
Реакции: Test
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Твърдо съм ЗА!
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Като в първи клас, я да видим кой си е научил (изсрал нещо, което да се хареса на другите) и получава зелено. При повече зелени става гъзар и видиш ли е много хай в очите на току-що регистриралите се 13 годишни, стартиращи форуми и искащи някой да им превежда уроци за чест и слава. Винаги съм мислил, че ако пусна мнение и целия екран светне в зелено от моите точки, ще бъда милиардер, ама на!
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Не само че трябва да са видими, но и да бъдат премахнати.

Кой каквото има да казва да го каже във форума, така ще се заформи яка пачанга и ще се придобие представа за умствения багаж на всеки от коментиращите.

Нямам нищо против и положителните да бъдат премахнати защото понякога ми навяват мисли за подгъзване.

Само на сергията ги оставете там май са нужни за някои предприемачи
Дефакто това е и мойто мнение, ако трябва да вземаме форума и интеракцията с другите форумджии насериозно.
Но реално моето отношение е горе-долу обратното - изпитвам перверзно удоволствие от пиперливи форумни драми.

Но пък доста хора наоколо самоцелно 'фармят' зелени точки - нещо дето всъщност не е лошо и е знак че им дреме за къмюнитито (за разлика от мен примерно) или пък имат комерсиални интереси и се опитват да градят имидж. Други също толкова самоцелно раздават червени. Аз не че не ползвам системата, ама мога спокойно да мина и без нея.

Давам зелено, щото на мен дават и ми се струва справедливо и останалите (дето заслужават) да имат. Много рядко давам червено (това ще си проличи ако излязат наяве 'досиетата'), въпреки че обичам да размахвам привидния си авторитет и да плаша с репи :) .

От друга страна форумът няма да бъде толкова 'вълнуващ' за масите, ако няма разни такива гъделичкащи детайли.

Гласувах с НЕ понеже аз и сега виждам кой ми слага червени :) и си харесвам несправедливото преимущество...
 
Последно редактирано:
хъм сега погледнах настроиките вскичко е стандартно.... би трябвало да може да виждаш само кои са дали положителна репутация така са го измислили стандартно
 
Re: От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Репите няма да намалеят, даже ще се увеличат.
"Я па тоя ми е дал червено, ей сега ще му го върна в 20 други теми".
Но пък ще се намалят псувните в коментарите по репутацията, за да няма отмъщения.

е то е малко трудно да се направи отмущение както са го направили от вбюлетин стандартната настроика е че трябва да дадеш репутация на 10 човека преди да повториш същия чоек и не може да даваш на повече от 5 човека на ден


следя темата но отговарям избирателно че много други задачи са се натрупали
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

вие 2мата с харкончо сте в предучилищна!
защото не знаете че 2+2=5
Като в първи клас, я да видим кой си е научил (изсрал нещо, което да се хареса на другите) и получава зелено. При повече зелени става гъзар и видиш ли е много хай в очите на току-що регистриралите се 13 годишни, стартиращи форуми и искащи някой да им превежда уроци за чест и слава. Винаги съм мислил, че ако пусна мнение и целия екран светне в зелено от моите точки, ще бъда милиардер, ама на!
 
От: От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

2+2=5
защото трябва да си имаш 1 на ум
това рекох!
но с бъкс сайтовете нещо не си го разбрал!

Ко речи ???
 
От: От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

2+2=5
защото трябва да си имаш 1 на ум
това рекох!
но с бъкс сайтовете нещо не си го разбрал!

Толкоз ми е капацитетят, нема се ядосваш.
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Аз си оставям името, дори когато давам негативна репутация.Червенко, само когато някой си вярва, а не знае къде се намира, пък се опитва и другите да "оглупи". Когато са ме оборили няма начин, зеленка. Така че ми е през онова как ще бъде
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Аз пък досега не съм дал на никого, щото не знам как става :D, четох в хелпа някви неща съм трябал да имам за репички ама пуля се и не ги виждам :D, та затова съм и пас :D
 
От: Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?

Аз пък досега не съм дал на никого, щото не знам как става :D, четох в хелпа някви неща съм трябал да имам за репички ама пуля се и не ги виждам :D, та затова съм и пас :D

Отдолу, под всяко мнение има една иконка

Untitled.png

за малко да забравя: трябва да ми дадеш зелена за където ти показах как става :mrgreen::mrgreen:
 

Горе