Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА

  • Да, да се изтрие

    Votes: 34 45.9%
  • Не, трябва да го има раздела

    Votes: 17 23.0%
  • Не ми пука

    Votes: 23 31.1%

  • Общо гласове
    74
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Страна

1000 кинта.

Щом си сигурен - вземи ги.

Ако сгрешиш - ще ги взема аз.

N.B. Чиба, макак (или carthago delenda est според класиката).
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Гласувах че не ми пука,
но реално Бизнесът е неразделно свързан с политиката, еле па в нашата "държава"

Така че е редно да има и теми за политика, лошото е че се осират тотално от няколко форумни члена
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Ако трябва да сме точни въпреки, че съм Като Деса Поетеса в момента, абе що ме карате да навлизам така бе хора, ние сме като едно голямо семейство.
1. Бърни без да ми се сърди иначе е голям пич, пише понякога глупости от които повечето са в политика.
2. Ъпчо същото без да се засяга.
3. Блеки, за всяко нещо компетентен и решил да се покаже и докаже пред всеки и всички.
3. Останалите имащи се за нещо много над другите.
Не ми се изброява, мисля който е заслужил ми е и в приятели и дори и да сме имали караници и спорове не съм си играл на тука има тука нема.
Слагайте си по една и стига с глупостите.
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Тоя суек, дет беше спец по форекса и другите джиджи-биджи джаджи, като чу, че може да му се наложи да се раздели с илядо кинта, избега с мръсна газ.

Па после си обсъждайте що на крива ракета космосът и пречел....
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Смятай човек да не може да отиде да вечеря и да не почнат интириги.
Мужик, би ли ми обяснил какви хиляда кинта те гонят или ментето водка ти е тотално размътил мозъка?

Сега, прочетох за тези 1к лева и разбирам, че имаш спор с друг потребител ... за кой ли път демонстрираш, че си чучка писател, дори не знаеш с кого пишеш....

@Уни, много ме надценяваш имам компетенцията в няколко сфери, а за останлите гледам да питам експерите. За другото съм съгласен с теб.
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

И за какво ти трябват 1к?
Пусни един ДМС или Indigogo, че ти дам някой лев за по качествена водка.
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Тоя Бойко некъв модератор ли е?

Де факто, толкова си могат сите "отломки нищожни". Себе си не могат да оправят, камо ли държавицата си.

Бъра-бъра, два чадъра. Once again.
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Не разбирам логиката да се изтрие едно съвсем културно поднесено мнение, а да се остави ''чиба макак'', но вече не се изненадвам от нищо.
Така и така съм влязла, та да взема и да се изкажа: Няма да участвам в анкетата, защото не ми пука дали ще има раздел политика. Смешното в цялата ситуация, че се искат забрани, когато разумните хора се борят за свободи, ама робското племе си е с такъв манталитет - обича забраните, та да има какво да нарушава.

Истината е, че и раздел ''Виенски бал'' да се отвори тук и в него ще гледаме словесната/епистоларна диария на едни и същи ''много полезни'' предпреебачи.
Успех. Предлагам следващият групов дебат да бъде с тема: ''Съгласни ли сте да обезглавяваме по един съфорумец всяка седмица?'' - това определено ще ви реши проблемите и тези на форума.
 
Последно редактирано:
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

"Чиба, макак" е лайтмотивът.

Като при Катон Стари :)
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Като стана въпрос за бягства, един мелез избяга от моя въпрос.. Така и не отговори преди да заключат темата...

избега с мръсна газ
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Грозна картинка. Браво Страна!
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Грозна картинка. Браво Страна!

Целта му е да осере темата и да си остане раздела за да може да взема пак рубла/пост.
Маймунска му работа.
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Разбра ли целта? :)

Представям си га туркоцигането нявга види илядо кинта... Ще инвестира в анкети.

Целта му е...
 
От: От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Разбра ли целта? :)

Представям си га туркоцигането нявга види илядо кинта... Ще инвестира в анкети.

И после как админите търпяли мен....
 
От: От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Имаше малко пошъл виц, но подходящ за случая.

Че краката оставали отстрани.
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Освен мелез, това е и комплексар. Нито аз, нито той е виновен, че няма Родина. Съжалявам, но това не оправдава действията му. Много други хора също нямат родина... не е уникат...
Народна мъдрост: когато няма какво да кажеш - по-добре си мълчи. Този мешания явно не я знае или опитва да се прави на интересен...
 
От: От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Илядо кинта.

Прайслист.

Димокряките може да се самоподредят. No jackets required.
 

Горе