Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА

  • Да, да се изтрие

    Votes: 34 45.9%
  • Не, трябва да го има раздела

    Votes: 17 23.0%
  • Не ми пука

    Votes: 23 31.1%

  • Общо гласове
    74
От: От: От: От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

ООО, вярно! :cry: Аз какво съм се заблудил и мислех нещо за повишаване на качеството и някакви такива простотии... :oops:
Ограничението от 5 поста на ден ще повиши качеството на постовете. Баси, аз имам форум, в който никой не пише дори по 1 пост на ден, качеството трябва е на световно ниво.
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

За да се зачита референдума трябват 50 % от потребителите да гласуват.....

Уточнение: 50% от имащите право на глас потребители. А имат право на глас потребители, които не са клонирани никове и имат Х брой мнения и У месеци/години стаж във форума. Успех! :)
 
От: От: От: От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Ограничението от 5 поста на ден ще повиши качеството на постовете. Баси, аз имам форум, в който никой не пише дори по 1 пост на ден, качеството трябва е на световно ниво.

Първосигнално изглежда така. Опитай се да мислиш по друг начин :) Сам казваш, че файда от липсата на ограничение за писане в твоя форум НЕМА.

Според теб това нормално ли е:
http://pasteboard.co/2GNb6liE.jpg

почти последователни 21 коментара от двама стари потребителя (ограничението от 300-350 поста не би ги хванало). След като включиха лайномета @страна и @блек, темата беше заключена.

Написах го и в другата тема: обикновено безплатното и неограниченото е нискокачествено или най-малкото: ЕВТИНО.
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Трябваше да бъде пуснатата от админ и направена като важно съобщение.
И с къв акъл е сложена в раздел политика не знам.......
Трябваше ве във За форума
 
От: От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Странно...

При приблизително 150 живи форумни потребители общо (не броя "мъртвите души", регистрациите и т.н.) вече 1/3 са гласували.

Явно рубриката "Политика" е предизвиквала интерес.
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Админите да се чувстват свободни да правят каквито искат промени по анкетата. На първо време бих искал анкетата да се направи публична, че да избегнем съмненията за манипулация.
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Админите да се чувстват свободни да правят каквито искат промени по анкетата. На първо време бих искал анкетата да се направи публична, че да избегнем съмненията за манипулация.
Ти какъв резултат очакваш от посетителите на този раздел? Нали влизат тук защото искат такъв раздел или идеята ти е да се провали вота? Мястото и е в раздела За форума.
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Интересно "Не ми пука" как би повлияло като цяло на анкетата, щото по принцип тва е верния отговор.
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Форумо се съсредоточава.... Още три никнейма са се включили във вота по икиндия.

Имаше некъв младеж в заключената тема, който обещаваше, че ще докара да гласуват над 50% от потребителите. Без да си има и понятие колко общо са те.

Далеч по-смешно обаче бе това, че десетина потребители му обясняваха колко ще е трудно начинанието му. Без и те да имат ни най-малка представа за реалността.

150 активни за бг-форум си е добро постижение. И една трета гласували също си е добро постижение.

Може да теглите чертата и да затваряте кепенците. Максимум от 50 гласували да станат 60.
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Каква е реалността? Щом едните и другите си нямат понятие, а ти видимо имаш, ще ни просветлиш ли?
 
От: От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Каква е реалността? Щом едните и другите си нямат понятие, а ти видимо имаш, ще ни просветлиш ли?

Чиба, макак.

Повтарям за чукчите, които не са свикнали да четат.

Близо 150 (сто и петдесет) активни потребители.
 
От: От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Форумо се съсредоточава.... Още три никнейма са се включили във вота по икиндия.

Имаше некъв младеж в заключената тема, който обещаваше, че ще докара да гласуват над 50% от потребителите. Без да си има и понятие колко общо са те.

Далеч по-смешно обаче бе това, че десетина потребители му обясняваха колко ще е трудно начинанието му. Без и те да имат ни най-малка представа за реалността.

150 активни за бг-форум си е добро постижение. И една трета гласували също си е добро постижение.

Може да теглите чертата и да затваряте кепенците. Максимум от 50 гласували да станат 60.



Тва е младежа :D
 
От: От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Тва е младежа :D

А, да. Вярно, че беше този никнейм.

Та убеди ли се с очите си колко са реалните потребители на този форум? И ще можеш ли да докараш 75 гласували?

P.S. Повтарям пак (за да не се впрягат собствениците) - 150 активни хич не е лошо постижение за българоезичен форум.
 
От: От: От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

А, да. Вярно, че беше този никнейм.

Та убеди ли се с очите си колко са реалните потребители на този форум? И ще можеш ли да докараш 75 гласували?

P.S. Повтарям пак (за да не се впрягат собствениците) - 150 активни хич не е лошо постижение за българоезичен форум.

Бях се пошегувал с това да докаарам 11к потребители в една анкета...но виж, 150-200 е безпроблемно..
 
От: От: От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Бях се пошегувал с това да докаарам 11к потребители в една анкета...но виж, 150-200 е безпроблемно..

Давай. 1000 кинта залагам.

Но да не са с регистрации от днес и от бъдещето.

Имаш право да ги спамиш по ЛС (стига да не те баннат админите). Защото напусналите потребители е трудно да ги издириш по друг начин.

P.S. При това положение би трябвало да има инфо за гласувалите никове - кой за какво е гласувал (съществува като вградена опция на форума).
 
От: От: От: От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Това го отчитам като мой пропуск. Ще сигнализирам админите да направят анкетата публична, че вече няма такава опция.


P.S. При това положение би трябвало да има инфо за гласувалите никове - кой за какво е гласувал (съществува като вградена опция на форума).
 
От: От: От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Чиба, макак.

Повтарям за чукчите, които не са свикнали да четат.

Близо 150 (сто и петдесет) активни потребители.
Онлайн посетите това ли реалността. Аз очаквах че си спрял менте водката.
Хайде докато имаш все още мозъчна дейност - колко комбинации от различни потребители могат да са до 150 оналйн? Ако не можеш разбереш какво се пита, ще ти го обясня на ниво 1-ви клас.
Знаел си реалностите ... за кой ли път показваш липса на компетентност подплатена с арогантно поведение, което избива мужик комплекса ...

Само виж в момента са 334 активни ...
 
От: От: От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Онлайн посетите това ли реалността. Аз очаквах че си спрял менте водката.
Хайде докато имаш все още мозъчна дейност - колко комбинации от различни потребители могат да са до 150 оналйн? Ако не можеш разбереш какво се пита, ще ти го обясня на ниво 1-ви клас.
Знаел си реалностите ... за кой ли път показваш липса на компетентност подплатена с арогантно поведение, което избива мужик комплекса ...

Чиба, макак.

Повтарям пак за неразбралите чукчи-писатели:

Форумът, според мен, има близо 150 потребителя. Не онлайн, а общо. Като цяло. Като година (2015 имам предвид) дори. IMHO.

Заради това IMHO съм заложил 1000 лева. Дърдорковците ще продължават ли да дърдорят или ще се осмелят да заложат на своето "мнение"?
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Страна стига си мазал като мужик пред жената преди да го бие.

Та значи едните и другите не знаели реалността, но ти си я знаел - както винаги в супер арогантен стил имаш се за мнение от висша инстанция! Сега е било според теб - много обективно ... тази менте водка освен шизофрения може и други тежки проблеми ти образува.

Блинки, Куул колко е средно дневния брой на влизащите поне веднъж регистрирани потребители за последните 30 дни?
 

Горе