Да се направи ли политическа секция във форума?

Да се направи ли политическа секция във форума?


  • Общо гласове
    55
Статус
Not open for further replies.

ReminD

Well-Known Member
Да се направи ли политическа секция във форума? Дайте да видим какво ще излезе от анкетата. Все пак политиката е тясно свързана с бизнеса и според мен има нужда от цяла секция, пък и няма да се запълва оф топика с политика, както е вмомента.
 
  • Like
Реакции: Test
От: Да се направи ли политическа секция във форума?

Мен ми е все тая, и без това главно ти пишеш. :)
А след известно време ще спреш де.
От срам.
 
От: Да се направи ли политическа секция във форума?

Сакън недей.... :) И така достатъчно офтопик се излива, а и достатъчно голяма сцена за изяви на политически пристрастия има в момента :) Дори според мен трябва да се забранят политическите теми с леки изключения... например, ако темата пряко засяга предприемачите.

В момента няма толкова политически теми, колкото агитационни материали :)
 
От: Да се направи ли политическа секция във форума?

Не, даже да се забранят темите за политика. forumpolitika.com е свободен и някой предприемач да се заеме и да запълни нишата ;)
 
От: Да се направи ли политическа секция във форума?

Е да, но ако секцията политика не се показва в нови мнения... защо не...
 
От: Да се направи ли политическа секция във форума?

Добре е форума да има секция политика, защото тя е важна не само за бизнеса, но за всичко свързано с живота.
 
От: Да се направи ли политическа секция във форума?

Йок! Такваз глупост никому не е нужна,стига с тая политика !
Едвам изчаках да свършат изборите а още се пише ...
Според мен всеки който пише пуска подобни теми заслужава бан(нищо лично)
 
Re: От: Да се направи ли политическа секция във форума?

Йок! Такваз глупост никому не е нужна,стига с тая политика !
Едвам изчаках да свършат изборите а още се пише ...
Според мен всеки който пише пуска подобни теми заслужава бан(нищо лично)

Аз също не се интересувам много от политика, но преглеждам темите в Офтопика, затова създаването на нова секция ще ме улесни доста - когато вляза в Офтопика, няма да има море от политически теми, които да игнорирам.
 
От: Re: От: Да се направи ли политическа секция във форума?

Аз също не се интересувам много от политика, но преглеждам темите в Офтопика, затова създаването на нова секция ще ме улесни доста - когато вляза в Офтопика, няма да има море от политически теми, които да игнорирам.

Напълно съгласен съм. Все тая ми е дали пускате политически теми, но ако са разделени от Офф-топика може би ще е по-добре.
 
От: Да се направи ли политическа секция във форума?

Йок! Такваз глупост никому не е нужна,стига с тая политика !
Едвам изчаках да свършат изборите а още се пише ...
Според мен всеки който пише пуска подобни теми заслужава бан(нищо лично)

Кой те кара да ги четеш ? Дори и БАН пък за такива теми ... Политиката е важна съществена част от живота ни, а тук е място на доста умни, можещи, млади хора, чието мнение в доста случаи е ценно да се изрази/прочете. За тези, които не се интересуват от политика, няма да отварят секцията и готово. Да не говорим, че се разводнява форума, без наличието на секция политика. В доста международни форуми присъства секция "политика", дори да са далеч от тази тематика. За мен идеята е добра и дано бъде създаден под-форум за политически "размисли и страсти', защото "в спора се ражда истината"
 
Re: От: Да се направи ли политическа секция във форума?

Йок! Такваз глупост никому не е нужна,стига с тая политика !
Едвам изчаках да свършат изборите а още се пише ...
Според мен всеки който пише пуска подобни теми заслужава бан(нищо лично)

Само мога да цитирам едно мнение

Томов, за да допълня:

601740_493181817417170_780391813_n.jpg
 
  • Like
Реакции: Rock
От: Да се направи ли политическа секция във форума?

Вие май забравихте в коя държава живеете а ?
Тук в България все още няма никакво значение какво мислите и най-вече щом се отнася за политиката.
За политика ми говорете след поне 20-30 години когато дай боже избори ще се печелят честно а не както сега с кебапчета и платени тапунгери по форумите.
 
От: Да се направи ли политическа секция във форума?

Това не значи, че не можем да обсъждаме политическите решения, темите на деня и така нататък.
 
От: Да се направи ли политическа секция във форума?

И един пример - на работа (1000 човека) раздаваха какво ли не преди изборите и всички казваха, че ще гласуват за този който бил дал кебапчетата......
 
Re: От: Да се направи ли политическа секция във форума?

Вие май забравихте в коя държава живеете а ?
Тук в България все още няма никакво значение какво мислите и най-вече щом се отнася за политиката.
За политика ми говорете след поне 20-30 години когато дай боже избори ще се печелят честно а не както сега с кебапчета и платени тапунгери по форумите.

Точно заради подобен род мнения, а и такъв начин на мислене се случват подобни неща. Жалко, че не ви достига мисловна дейност за да го разберете.
Точно защото голяма част от хората мислят, че нищо не могат да променят и не ходят да гласуват, остават тези с кебапчетата да определят политиката.
 
От: Re: От: Да се направи ли политическа секция във форума?

Или печелят тези с подменените бюлетини(имаше подобна тема) а сега ми докажи,че има смисъл да гласувам и ти обещавам ,че няма да пропусна избори до живот
Точно заради подобен род мнения, а и такъв начин на мислене се случват подобни неща. Жалко, че не ви достига мисловна дейност за да го разберете.
Точно защото голяма част от хората мислят, че нищо не могат да променят и не ходят да гласуват, остават тези с кебапчетата да определят политиката.
 
Re: От: Re: От: Да се направи ли политическа секция във форума?

Или печелят тези с подменените бюлетини(имаше подобна тема) а сега ми докажи,че има смисъл да гласувам и ти обещавам ,че няма да пропусна избори до живот

Няма какво да ти доказвам. Това е личен избор. След като сам отказваш да определяш съдбата на държавата си с отказването на правата, които са ти даден според конституция - нямаш право и да мрънкаш. Ще си мълчиш и ще си траеш. Това е.

Писнало ми е от изказвания тип - "ако изборите променяха нещо, те щяха да бъдат забранени". Глупости мятани просто ей така за да се прикрие глупостта на един народ. Стойте си у вас. Не гласувайте. А после църкайте как може една партия да защитава интересите на някой етнос. Или как така на даден етнос в болниците им се обръща по-голямо внимание от колкото на самите вас, които си плащате осигуровки.

И спирам да пиша по темата, че се отклонихме от основната тема.
 
От: Да се направи ли политическа секция във форума?

Гласувах за отделна секция защото:
- има достатъчно политически теми за нова секция, а подозирам, че с приключване на изборите темите дори ще се увеличават;
- в повечето подобни теми потребителите, които живо се интересуват от политика представят сбито най-важното по конкретната тема което обикновено е полезно;
- за такива като мен, които рядко гледат политически предавания по телевиизията точно от форума научават последните новини :) (така или иначе по телевизията информацията на тази тема е оскъдна и винаги нещо се премълчава или се представя по подходящ начин само за някои);
- едно от предимствата на predpriemach.com е, че всеки може да си пуска каквито иска теми;
- тук сигурно ще се повторя, но форумът по начина по който работи е достатъчно ефективен и затова обществото, което е в него ти е някакси близко (дори вирусния маркетинг на даласа);
 
От: Да се направи ли политическа секция във форума?

Така, няма нужда от потилитчека секция, офтопика стига. Проблема тук идва от това, че всеки си пуска нова тема за всяка новина дето е прочел от днес бг и става ебахти спама. Малко по-добро модериране и офтопика изобщо няма проблем да събере 1-2 полтически теми( големи ). Само ще кажа, че в тоя форум имаше едно 3 или 4 различни теми на тема, за кого ще гласувате.. wtf?

Той ремайна иска да пуска нова тема за всяка глупост за това е всичко е спам. Аз предлагам вместо нов форум да му напраите една тема "Новините на алан фарт" и там да си пуска всички линкове които го вълнуват и всеки които го интересува кво става около БСП да чете там.
 
  • Like
Реакции: Sky
Статус
Not open for further replies.

Горе