Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Зa дa спре комунистческaтa сгaн.
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Радан Кънев: И не заблуждавайте българските граждани и чуждестранните ни партньори, че това правителство ще отдалечи България от Европа. То ще бъде първото коалиционно управление от десетилетие насам, без участието на Движението за права и свободи – и това е огромен политически успех.

Лютви Местан: За модерното управление на страната изолирането на ДПС е проблем.

Дебили, не дебили, кое предпочитате?
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Рамадан до сега не е бил във властта. Ще видим какво ще направи, за момента предпочитам сегашното пред ДПС, просто защото още не са почнали. Особено, ако успеят да изолират ДПС от властта за вбъдеще.
 
От: От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Рамадан до сега не е бил във властта. Ще видим какво ще направи, за момента предпочитам сегашното пред ДПС, просто защото още не са почнали. Особено, ако успеят да изолират ДПС от властта за вбъдеще.

Надявам се реформаторите да дърпат юздите на Бойко да не прави глупости. Естествено ако не са и те покварени лъжци, като останалите.
Ще видим.
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Държанието им не е обещаващо.

Радан и другия льольо публично си признаха, че са излъгали. Льольо го сложиха министър на икономиката и самите РБ написаха протестна декларация срещу това :lol: Общо взето, не виждам как можем да имаме големи очаквания. Държат се като загорял циганин в харем.
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Стига бе, льольо ми е приятел :). Честно.
Може да се наричам връскар вече.
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Стига бе, льольо ми е приятел :). Честно.
Може да се наричам връскар вече.

Кажи му сериозно да се допитва до Ганев и Станчев по всички икономически реформи и жестоко да свиват щата и разходите си, че да изземват по-малко от нас - ако разбира се иска това, което говорят ...
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

кандидат за здравен министър Петър Москов: ДПС е проклятие, защото държи един етнос във феодално подчинение

Не знам за вас, но този ме радва :rolleyes:
гледайте видеото..чудя се как можа да събере всичко в 3-4 изречения
И мен ме изкефи само да не се превърнем във феодално подчинение и българите.
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

6102_big.jpg


Кой не е от Локо да го тресне токо!:clap:
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

http://www.blitz.bg/news/article/371731 веждата що не ходи на лъчетерапия в България, нали виждал резултати, тъкмо ще мине през пътеката на ония лудия моков, или москов беше
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

РАДАН, излъга, че партията им имала само 48 хил.лв. в КТБ , а излезе документ за 1 064 964 ЛВ. „ПРИВИЛЕГИРОВАНИ“ В КТБ! Тези избиратели, които не са дебили, са "привилегировани".

RADAN000000Lw8NoAo.jpg


5cfYMczr.jpg
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Рамадане, рамадане, да те е*е кой те фане :lol:
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

по-добре дебили отколкото педофилите на болен!
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

по-добре дебили отколкото педофилите на болен!
Хвани едните, удари другите ;)
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Добре де , тоя Волен кога ще влиза в затвора? Сега без имунитет защо не ходи да затваря магазинчета по центъра :D
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Добре де , тоя Волен кога ще влиза в затвора? Сега без имунитет защо не ходи да затваря магазинчета по центъра :D
Питай главния прокурор ;)
 

Горе