Домейна, който регистрирахте днес

От: Домейна, който регистрирахте днес

По повод регионалните, от няколко дена гледам, някакъв пич е пуснал indiavr.com и цената расте , мисля че в момента е около 75$
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

По повод регионалните, от няколко дена гледам, някакъв пич е пуснал indiavr.com и цената расте , мисля че в момента е около 75$

Видях го, но за мен този домейн някак не ме грабва, просто невиждам нищо в него
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Видях го, но за мен този домейн някак не ме грабва, просто невиждам нищо в него

Ако си индиец, вероятно може да има смисъл :)
Всъщност проверих, още няколко имена на държави, на които им се сложи изозадзе VR са свободни за регистрация (допреди няколко дена де)

най-новото попълнение, с което смятам да атакувам фитнес средите :)
Relax F (dot) com
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Здравейте момчета,

мисля да се занимава и аз с домейни, но някои неща не са ми ясни. Може ли малко насоки какво и къде да попрочета ? Примерно интересува ме как проверявате колко търсения има дадена дума? Къде точно проверявате за свободни домейни ? Далеч съм от мисълта че ги пишете един по един в някой хостинг и домейн провайдър. В кои сайтове обявявате, закупените от вас домейни за продан? и т.н.

Благодаря предварително!
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Здравейте момчета,

мисля да се занимава и аз с домейни, но някои неща не са ми ясни. Може ли малко насоки какво и къде да попрочета ? Примерно интересува ме как проверявате колко търсения има дадена дума? Къде точно проверявате за свободни домейни ? Далеч съм от мисълта че ги пишете един по един в някой хостинг и домейн провайдър. В кои сайтове обявявате, закупените от вас домейни за продан? и т.н.

Благодаря предварително!
Търсенията на дадена дума се проверяват тук - https://adwords.google.bg/KeywordPlanner , свободни домейни се проверяват в регистраторите.
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

CR7MoGnXAAABMkq.png
 
От: От: От: От: Домейна, който регистрирахте днес

да се надяваме ето и още едно домейнче :)

CR_jUp1UAAAa2nG.png

Това нюклиър не ми харесва. Примерно Man To Go/Grow/Goal, Man Touch and Go, Man Tall and Grown, Man Test Gold и т.н. нещо с думата Ман би привлякло голям интерес. :)
 

Горе