Евтини Онлайн Магазини

От: Евтини Онлайн Магазини

cms-bg.com :D
 
От: Евтини Онлайн Магазини

Някои да си е поръчвал скоро маратонки онлайн?
Тези дни си взех новата карта и реших да я пробвам, но не намерих подходящ магазин. Или нямат шипинг до България или няма номера(44 номер нося).
А как стои въпроса с митото и ддс-то при внос на стоки от Китай и САЩ? Имаше една патардия зимата, още ли е така?
Споделете вие от къде сте си купували и сте доволни.
 
От: Евтини Онлайн Магазини

за маркови дрехи вижте тук. български е магазина но внася от УК.

Между другото: мога да донеса на някой стока от УК.
Схемата е следната: вие си харесвате нещо, плащате го и го ви го доставят на моя адрес в УК. Аз ще идвам към БГ края на юни и мога да донеса нещата. В софия съм или пращам с куриер и нал.платеж.
Ако някой иска нещо трябва предвариетно да ми каже преди да купи за да му кажа колко място имам. Давам контакти на човек за коректността ми.
Комисионната е 15% над цената за която го купувате от магазина и се плаща като се видим да ви дам нещата.
 
От: От: Евтини Онлайн Магазини

за маркови дрехи вижте тук. български е магазина но внася от УК.
Ех, жена да си в днешно време.
Аз също обмислям вариант за доставка до острова при приятел и след това препращане. Дайте тогава читави спортни магазини там, където има повече от 10 модела маратонки.
Попаднах на този сайт:http://www.bigshoetime.com/
Някои с отзиви за него?
 
От: От: От: Евтини Онлайн Магазини

Поръчвай с Емпреса. За дрехи излиза около 10 лева доставката + еконт около 6-7
 
От: От: От: Евтини Онлайн Магазини

Поръчвай с Емпреса. За дрехи излиза около 10 лева доставката + еконт около 6-7
Кажи ти кои магазин си ползвал. Все още се лутам като пиле в кълчища. До UK адрес ли да правя доставка или до България директно?
 
От: Евтини Онлайн Магазини

Ето още един посредник dostaviam.com с UK адрес , офиси в Хасково , Ст.Загора и София и тарифа 1,5 паунда на кг

Не забравяйте и кодовете за отстъпки или за free shipping да си намерите , които всички големи онлайн магазини имат , ако не е sale ..
 
Последно редактирано:
От: Евтини Онлайн Магазини

Аз ползвам главно Ebay.
 
От: Евтини Онлайн Магазини

не знам дали е пускан, но препоръчвам sportsdirect.com
 
От: Евтини Онлайн Магазини

Не купувайте нищо от България!!!

Скъпите неща /коли, оборудване, техника и т. н./ от чужбина - лично, евтините - пак от чужбина през Ebay, Amazon и другите подобни. Става и чрез обща групова поръчка от Китай да си дялкате митото и транспорта. Но трябва предварително да се проучи колко е митото да не Ви въртят курвачки на митницата при получаването!!! Само така ще се сeрe в наглите алчни устенца на Бг еснафите-печалбари!!! И никакви GSM-и. Само в краен случай. Разговори задължително през интернет на тънкана!:mad:

(Взето назаем от друг форум)
 
От: Евтини Онлайн Магазини

dealextreme добри неща има и евтини, но вярно че някой път бавят поръчките има доста евтини китайски GPS-и !
 
От: Евтини Онлайн Магазини

barolas24 . Гръцка фирма . Можете да ги намерите в ебей . Супер евтина доставка до България (и бърза) и супер евтини маратонки (и качествени)
 
От: Евтини Онлайн Магазини

Пробвай dealextreme или http://www.chinabuye.com/ понякога наистина доста бавят поръчките, но поне за сега на мен винаги са ми пристигали.
 
От: Евтини Онлайн Магазини

Пробвай dealextreme или http://www.chinabuye.com/ понякога наистина доста бавят поръчките, но поне за сега на мен винаги са ми пристигали.

Имат доста евтини неща. Проблема е, че за доставка от Китай до България се плаща мито и ддс и се ходи до митница. Съдейки по твоето местоположение (САЩ), там нещата навярно не са така. :)

п.п. Ей една блондинка дето пиши правилно и има профил във форум за онлайн бизнес. Браво. :D
 
От: Евтини Онлайн Магазини

Пробвай dealextreme или http://www.chinabuye.com/ понякога наистина доста бавят поръчките, но поне за сега на мен винаги са ми пристигали.

Харесал съм си HD Видео камери от този сайт на цена около 100-150 долара

http://www.chinabuye.com/cheap-electronics/camera-camcorders

Нека някой който е поръчвал да ми обясни подробно колко трае и каква е процедурата по получаването и какво ще бъде оскъпяването с Мита, ДДС и прочие. Дайте мнение и за качеството на продуктите и гаранцията.

Идеята ми е дали има смисъл да си губя времето ако ще ми излезе с 20-30% по-скъпо и ще е чакам половин година
 
От: Евтини Онлайн Магазини

От chinabuye ако поръчвам нещо, поръчвам го с registered Airmail with Tracking Number за 1,90 $. За десетина дена пристигат пратките. Аз лично съм с добри впечатления от тях, имат и хубав форум, пълен с информация и от доволни и недоволни клиенти.:)
 
Последно редактирано:
От: От: Евтини Онлайн Магазини

От chinabuye ако поръчвам нещо, поръчвам го с registered Airmail with Tracking Number за 1,90 $. За десетина дена пристигат пратките. Аз лично съм с добри впечатления от тях, имат и хубав форум, пълен с информация и от доволни и недоволни клиенти.:)

Благодаря за инфото.

А тук при получаването как стои въпроса ?

На адреса ли ще си го получа или трябва да ходя до митници, пощи и прочие и какви такси допълнително ще платя
 
В началото на годината след като излезе как се пазаружа от чужбина Дянков и Ваньо Танов казаха че са измислили освобождаването на стоката да става на едно гише но не съм пробвал доколко е така
 

Горе