Езикови сертификати на Cambridge

От: Езикови сертификати на Cambridge

Гледам хубав домейн като EzikoviKursove.com стои свободен, после гледам, че то почти няма търсена на тая ключова дума.
 
От: Re: От: Езикови сертификати на Cambridge

Зависи къде караш курса. За CAE излиза 550лв курс

В Британика ли? Колко голяма е групата и колко часа общо е курса?
 
От: Езикови сертификати на Cambridge

Гледам хубав домейн като EzikoviKursove.com стои свободен, после гледам, че то почти няма търсена на тая ключова дума.

Народа такъв :( Дай им да търсят чалга, азис и други, подобни думи къртят:(
 
От: Езикови сертификати на Cambridge

То има и безплатни едногодишни курсове по Европейските програми - накрая има тест, ако не го издържиш трябва да платиш 700те лв, които струва курса.
 
От: Езикови сертификати на Cambridge

То има и безплатни едногодишни курсове по Европейските програми - накрая има тест, ако не го издържиш трябва да платиш 700те лв, които струва курса.

Да, и нарочно ще те късат, че да им плащаме парите, такива курсове в БГ трудно ще просперират : D
 
От: Езикови сертификати на Cambridge

Не, напротив. Явно свалят нивото в теста или поне не изискват достатъчно, за да не се наложи да го платиш. Иначе после как ще се хвали Боко, че е усвоил пари по Европрограмите. Човека, който познавам и завърши курса, трудно бих казал, че знае нещо, но имаше оценка - Добър.
 
От: Езикови сертификати на Cambridge

ето един пример и това съм аз :)
работя с цял свят,от австралето до канадето и други "Г" точки които не можете и да си представите...
и не съм съм завършил някакво ниво или допълнително образование,даже когато пиша на бг пак си проверявам краснописа :)

и достигам до извода :
не е гаранция че като изтупаш на някой 10 сертификата и дипломи,ще си голямата работа ;)
като не ти идва отвътре и колкото и книги да си прочел си оставаш с четенето...

това не е насочено към никой,просто си казвам това което е и че оценката в даскалото не е критерии за оценката ти в живота ...


Поздрави

пс:съжалявам за нескромността :)
 
От: Езикови сертификати на Cambridge

Днес разбрах, че съм изкарал изпита на Cambridge Certificate in Advanced English и вече имам ниво C1. :beer: Това ме радва и по този случай ще дам $10 в PayPal на първия от форума, който познае кой от разписалите се по-горе в тази тема е излъгал за сертификата си.
 
От: Езикови сертификати на Cambridge

Ти лъжеш и всъщност са те скъсали на изпита? :-o

п.п. Бъзикам се, конграчулейшънс! ;) :beer:
 
От: Езикови сертификати на Cambridge

Caprice е човека, който според мен няма сертификат.

П.С - нищо лично, това е игра.
 
От: Езикови сертификати на Cambridge

Хайде дайте верния отговор, че е важно за harkon и да приключваме с игрите :beer:.
 
От: Езикови сертификати на Cambridge

Само да ви кажа, че разликата не е огромна като ниво знания между CAE или CPE, и нормален човек не би си губил времето и ще ид на CPE.
А иначе тук всички си мсислят, че разбират английски, щото са чели 40-50 статии из нета как да си оптимизират сайта и са разбрали кво им се казва :)
 
От: От: Езикови сертификати на Cambridge

Само да ви кажа, че разликата не е огромна като ниво знания между CAE или CPE, и нормален човек не би си губил времето и ще ид на CPE.
А иначе тук всички си мсислят, че разбират английски, щото са чели 40-50 статии из нета как да си оптимизират сайта и са разбрали кво им се казва :)

Нали щяхме да играеме? :twisted:

Не е добре да слагаш всички под общ знаменател, не можеш да знаеш какво е нивото им на английски. И не е правилно да омаловажаваш факта, че някой е взел CAE, а не CPE.
 
От: Езикови сертификати на Cambridge

Ти си и малоумен, не може да разбереш какво ти се пише,

за НОРМАЛНИЯ човек разлика особена като подготовка няма

за такива като теб това е може да е мисията на живота им.

Олигофрене road_runner,

Разликата в подготовката е голяма и за разлика от теб аз съм преминал тази на CAE, за да знам повече. Намери някой форум за малоумници, че този уж е за нормални хора и само спамиш с безумните си твърдения.

Сходството е само във формата на изпита. Разликата в трудността е съществена.
 
От: Езикови сертификати на Cambridge

Който не е взел CAE, по-добре да не говори глупости. Теста е изключително труден :).
 
От: Езикови сертификати на Cambridge

С обидните думи, които употребвяваш целиш да характеризираш моя умствен потенциал.
След като аз съм се явил директно на CPE, което съм взел от първия път, а ти си се явявал на CAE, дали ти не си на по-ниско интелектуално ниво от мен?
Ако не разбра, въпросът бееше риторичен.
 
От: Езикови сертификати на Cambridge

С обидните думи, които употребвяваш целиш да характеризираш моя умствен потенциал.
След като аз съм се явил директно на CPE, което съм взел от първия път, а ти си се явявал на CAE, дали ти не си на по-ниско интелектуално ниво от мен?
Ако не разбра, въпросът бееше риторичен.

Ето малко информация, за да прочетеш за разликите в трудността, тъпчо.
http://www.bbc.co.uk/worldservice/learningenglish/grammar/learnit/learnitv28.shtml

Покажи ни го, щом си го взел ...
 

Горе