Ей, Тулупи, протестирате ли?

Премиерчето в изгнание, Ачо почти баннат, Г-жа Тедка напусна, ...

Слаба ракия са това герберутките.
 
Аха, загуби ме като потребител. Жалко, беше готин форум...
Аз отдавна не го имам за "готин" тоя форум
с такива червени тролове под крилото на Блинки отива на много зле работата ...
 
Ми и нас не ни кефи да ни представлява тва комедиино правителство ама сме тук и си отстояваме правата и търсим развитие за България. Затова искаме ОСТАВКА и се борим за нея с всички позволени от закона средстава.
Разбираш ли аналогията или пак ще подминеш коментара? Чакам си още отговора за алтернативните медии
 
Ми и нас не ни кефи да ни представлява тва комедиино правителство ама сме тук и си отстояваме правата и търсим развитие за България. Затова искаме ОСТАВКА и се борим за нея с всички позволени от закона средстава.
Разбираш ли аналогията или пак ще подминеш коментара? Чакам си още отговора за алтернативните медии
И мене не ме кефи Аналното трио, ама вас Нандитата ви кефи
 
Тетката се възмути, че Блинки е на бело, май. :)
Ето утре на кой ще му тарашат форума данъчни и други кръвосмучещи насекоми. :)
 
Тетката се възмути, че Блинки е на бело, май. :)
Ето утре на кой ще му тарашат форума данъчни и други кръвосмучещи насекоми. :)
Тетката се възмути, че Блинки е на страната на червените платени тролове, кат теб
и банва и дава предупреждения на хора като мен, които не харесват отходното трио
Ама няма лошо - нека си остане "форум на нандитата" ...
 
Тетката се възмути, че Блинки е на страната на червените платени тролове, кат теб
и банва и дава предупреждения на хора като мен, които не харесват отходното трио
Ама няма лошо - нека си остане "форум на нандитата" ...
И как точно Блинки е показал, че взема страна в спора? Като ти е направил забележка за вулгарните изразни средства? То е ясно, че блинки не е глупав човек, тоест също е против тиквоча, но в случая се включи заради неприличния тон, който е против правилата на форума. Нормално е при политически спорове да прехвърчат обиди, ама съвсем по бацевски дай да не го караме.
 
И как точно Блинки е показал, че взема страна в спора? Като ти е направил забележка за вулгарните изразни средства? То е ясно, че блинки не е глупав човек, тоест също е против тиквоча, но в случая се включи заради неприличния тон, който е против правилата на форума. Нормално е при политически спорове да прехвърчат обиди, ама съвсем по бацевски дай да не го караме.
Ти ли го казваш?
Та ти си по-голям каруцар от всички мъже във форума взети заедно...
 
Ти ли го казваш?
Та ти си по-голям каруцар от всички мъже във форума взети заедно...

Благодаря! :)

Аз ще се окажа и повече мъж от повечето "мъже" във форума.
 
Нещо ми се губят предупрежденията към другите ...
Явно аз съм ти трън в очите
Бях ти казал какво да направиш, ако решиш да правиш нещо ...
Не си ми, дори никак. Но голяма хранилка, от бруталната стана. А не ми се пише кой знае колко в тази тема. :) И съм честен.

Аха, загуби ме като потребител. Жалко, беше готин форум...
Защо? Какво ново ти пиша. Знаеш, че тук банна е доста краен, и не гоним без наистина някаква много сериозна причина. ;)
 
Тетката се възмути, че Блинки е на страната на червените платени тролове, кат теб
и банва и дава предупреждения на хора като мен, които не харесват отходното трио
Ама няма лошо - нека си остане "форум на нандитата" ...
Пич, бука ми кой червен, кой бенбен. Кой розов еднорог. Важното е тонът и написаното да е в правилата на форума.
 
Сега изгледах срещата на мвр с Радев, още един път на спокойствие, че след обяд в офиса хора влизат излизат, не става...

Страхотен Радев, изслуша куката 30 минути, без да го прекъсне нито един път, подготви си много внимателно отговора и точно, кратко, ясно и обосновано. Точните неща, към точния човек, нищо излишно, никаква поза. Беше се подготвил перфектно, както винаги.

Въпреки тези от мвр са слуги на гроб, получи се много добър диалог, дори и тези хора, поставени пред този човек, изглеждат и звучат добре. Много стегната обстановка, личи от далеч, че срещата е между разумни хора на високи постове.

Всеки е длъжен да изгледа и долното видео, да си сложи ръката на сърцето и да каже за себе си кое му харесва повече. Радев и мвр шефовете или Борисов и шева на АПИ и Министрите. Можем ли да си представим каква обстановка ще създаде Радев в министерски съвет примерно.... Аз съм сигурен, че няма да се срамувам, както сега...

 
Можем ли да си представим каква обстановка ще създаде Радев в министерски съвет примерно....
Няма нужда да си представяме. Това може да стане реалност ако си подаде оставката като президент и участва в предстоящите парламентарни избори. Ако спечели ще стане премиер. По твоите статистики победата му е сигурна, след като 70% от хората подкрепят протестите, а той е техен символ.
 
Предполагам и това ще стане, но първо да се махне Борисов, за да може да назначи служебното правителство той. Поне аз така щях да направя.

Ти си интелигентен човек, въпреки че не разбирам позицията ти, как ще коментираш поведението на единия и другия. Не виждаш ли, че разликата между тях е композиции с книги, не вагани. Те са от два различни свята....


Няма нужда да си представяме. Това може да стане реалност ако си подаде оставката като президент и участва в предстоящите парламентарни избори. Ако спечели ще стане премиер. По твоите статистики победата му е сигурна, след като 70% от хората подкрепят протестите, а той е техен символ.
 
00000001.jpg
 
Сега изгледах срещата на мвр с Радев
И аз го изгледах. Родната полиция - вечната многострадална Геновева. "Аууу, нас ни критикуват, ние сме все виновни, нас ни бият, ние сме много години, ама лошите хора все ни нападат". - Мухльовци безполезни.
Викаш ги за нарушаване на закона за нощния шум, те идват, ама от патрулката, без да слизат ти казват "ми няма какво да направим. Не можем да му звъннем на вратата, щото е 12 през нощта и ще го обезпокоим". После искат уважение. И тия са П..П - да си слагат по средата първата буква на населеното място.
Радев добре им намачка ушаците, особено на най-голямата оплаквачка в групата - глав-сека. Поредното тъпо парче на мутрата.
 
А за Барби Ръбъл какво да кажем: "Благодаря за оказаното ми удоволствие". Тая още не седнала на стола и ударни Барни Ръбъл в земята.

 
Няма нужда да си представяме. Това може да стане реалност ако си подаде оставката като президент и участва в предстоящите парламентарни избори. Ако спечели ще стане премиер. По твоите статистики победата му е сигурна, след като 70% от хората подкрепят протестите, а той е техен символ.
Като те видях и се сетих - според Севрюкова през 2017-2018 на важен пост щяла да дойде жена, а през 2017 начело на държавата ще застане спасителят на България - мъж на 44 години.

Въпросният мъж в началото на 1980 е бил на 7 години, демек роден 1972 или 1973 г.

Кои са според вас, ако приемем, че може да има (или не?) закъснение от около 3 години?

https://www.viapontika.com/index.php?page=article&article=26161
 
Последно редактирано:
Като те видях и се сетих - според Севрюкова през 2017-2018 на важен пост щяла да дойде жена, а през 2017 начело на държавата ще застане спасителят на България - мъж на 44 години.

Въпросният мъж в началото на 1980 е бил на 7 години, демек роден 1972 или 1973 г.

Кои са според вас, ако приемем, че може да има закъснение от около 3 години?

https://www.viapontika.com/index.php?page=article&article=26161

Не мисля, че има закъснение. Датирането е по някое време след 2017-2018 г. Първо трябва жена да излезе начело на България и после ще се появи въпросният спасител. Не знам коя ще е, но няма да са Мая Манолова или Цецка Цачева. Може би още не е много известна. Възможно е след изборите да изберат за премиер някоя жена, която е експерт, а не партиец. Ще видим.

"В едно от оптимистичните си прозрения Слава Севрюкова внимателно загатва: „Да знаете - духът на библейския Давид вече се е превъплътил в България."
Отказвайки да разкрие самоличността му, пророчицата го съзира и щрихира - момче на 7 -8 години. (Това е през 80-те н а миналия век - б. а.) Пред доцент Лилия Методиева и други от обкръжението й споделя: „Държавата ни ще изпадне в критично състояние на границата на оцеляване. Когато е на ръба, духът на превъплътения Давид, тогава неин водач, ще я спа си. В негово лице Бъл гария ще даде на света значим политик. Той ще направи много за страната и за Европа. "
(Къде е сега този бъдещ управник, който реанимирайки и прославяйки страната ни, ще въздигне и Европа? Ако от пророчеството се отправим към съвреми ето, тази "белязана" личност сега би трябвало да е на двадесет и няколко години.
Навярно не е близко, но не е и прекомерно далечно времето за изпълнение на оптимистичното предсказание. А и страната ни комай още не е срината дотам. Възможно е предреченият държавен мъж да се яви на политическата сцена след вече упоменатата жена-ръководител, работеща всеотдайно за народа.
Пророчицата не конкретизира точния период на събитието. Изхождайки от настоящата възраст на бъдещия държавник и предсказанието за жената-водач, това би трябвало да стане навярно известно време след 2017-2018 г. - б. а.)"
 

Горе