Желаеме ли хейтърите тук.

Желаеме ли хейтърите тук


  • Общо гласове
    46
От: Re: От: Желаеме ли хейтърите тук.

Еее, айде малко по-гостоприемно. :) По принцип никой не иска такива хора. Човекът си казва.

Блинки, това го кажи на любимото си протеже, което ги посреща с репите - аз ги озеленявам в повечето случаи след него.

Това, което ме подразни е, че се сега се регва и има смелостта да казва кой и какво няма място тук. Пардон, не е смелост, а наглост.

Прав си, никой не иска такива хора, затова нека поне новите не влизат с подобен тон във форума, защото това разпореждане е хейт от най-чист вид.
 
От: Re: От: Желаеме ли хейтърите тук.

Блинки, това го кажи на любимото си протеже, което ги посреща с репите - аз ги озеленявам в повечето случаи след него.

Това, което ме подразни е, че се сега се регва и има смелостта да казва кой и какво няма място тук. Пардон, не е смелост, а наглост.

Прав си, никой не иска такива хора, затова нека поне новите не влизат с подобен тон във форума, защото това разпореждане е хейт от най-чист вид.

К'ви хейтъри...?! Тук няма такива. Всичко си е ОК!
Успешна нова седмица на всички! :)
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Според мен заслужава зелена точка понеже толкова далновидно извади от гроба тази толкова интересна тема и даде шанс на пропусналите да й се насладят.
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

И да има се свиква. Понякога правят интересно. Друг път са причина да се изявяват позитивните и добронамерени предприемачи ... абе от всичко има полза. И от комара и от змията ... :|
 
Форумния трол , който каза чао за 1 година се завърна по-рано от очакваното , почна да вади теми от 2016. Дежа вю......
Къде са репите, когато ти трябват.....
Чшшшт! Недей, че прави рекламации на статии 6 месеца след закупуването им, а ако е толкова злопаметен и към останалите..:D
 
Форумния трол , който каза чао за 1 година се завърна по-рано от очакваното , почна да вади теми от 2016. Дежа вю......
Къде са репите, когато ти трябват.....

Бърни, силни включвания правш днес. Радвай се на лайковете, че като дойдат репите, вероятно ще има и ограничение за положителните отзиви. :)
Като изключим изцяло погрешните ти политически убеждения, не си толкова зле. ;)
 

Горе