Желаеме ли хейтърите тук.

Желаеме ли хейтърите тук


  • Общо гласове
    46
Re: От: Re: От: Re: От: Re: От: Re: От: Желаеме ли хейтърите тук.

@magnit. Така, първо. Ще е нужно да си изтриеш сам мненията, тъй като системата не може да трие потребител с всичко, което е писал. А ние след като си изтриеш или редкатираш мненията, ще го изтрием. Ако го изтрием, ще изтрие профила, но постовете ще си останат. Това е варианта.

Всички сме сбъркани, ти си ОК. Да речем, че си прав. И ако продължаваш с обидите, ще се модерираме. Някак вече идва малко в повече. ;)
 
От: От: Желаеме ли хейтърите тук.

"Социопат е разновидност на психопат, човек, който има абнормално или патологично поведение в сферата на социалните взаимоотношения. Такъв човек притежава клинична неспособност да се пригоди и адаптира в човешката среда. В отношенията си с други хора той създава конфликтни ситуации и не се поучава от грешки или неприятни преживявания. Не проявява лоялност дори към близките си. Такъв индивид е неспособен на уважение и не спазва общоприетите норми на поведение. Социопатът никога не изпитва вина, тревога или разкаяние, тези чувства са му непознати, той се държи така, като че ли няма съвест, защото неговите понятия за критическо възприемане на поведението и за добро, и зло са силно изкривени.

Обикновено социопатите нямат стойностна система и се отнасят с пренебрежение към такава, както и към цената на човешкия живот. Напълно егоистично, те се опитват да задоволят всяка своя духовна или физическа нужда и потребност. Те лесно изпадат в състояния на гняв или ярост, трудно се владеят, лесно избухват и тази тяхна проява има признаците на обикновена психоза."

Източник

@ Test, Синко добре си се обрисувал. Давай все така! Що не ми слезеш, поне ти от кура, като нищо не ти дължа...

@ Блинки, истината не е обида... А за мен не е ли обидно, от 4 месеца вашите протежета да насират всяка пусната от мен тема и да ми дават постоянно червени репове и ти да ги толерираш, а моите насрани теми да си остават въпреки многобройните молби на ЛС и репорти.

Форумът няма модератори, защото Вие обичате сеира и мислите за личните си облаги покрай този "бизнес форум", а не за създаване за добри бизнес контакти и взаимоотношения между потребителите...

Това "ваше общество" както ти наричаш своите протежета е изтъканано от всякаква измет, която аз не одобрявам и затова искам да се махна от ТУК и да премахнете всички лични данни свързани с мен. Мисля, че това е мое право, нали?

Разбери, че добрите предприемачи отдавна напуснаха този форум, а друга малка част от тях останаха, но си трайкат, защото ги е страх да пуснат нова тема с цел да не бъде насрана... И бих ги запитал: Как се чувствате мазохисти ?!!!

Последно: Разберете се с Кула и ми премахнете профила! Не мисля да се връщам повече тук! За ваше най-голямо съжаление не съм нито луд, психопат, ненормалник и т.н. Просто искахте СЕИР, имате го! :lol:
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

:drama::drama::drama::drama::drama::drama::drama::drama::drama::drama::drama:
 
От: От: Желаеме ли хейтърите тук.

искам да се махна от ТУК и да премахнете всички лични данни свързани с мен. Мисля, че това е мое право, нали?

Доколкото разбрах не си 13 годишен, че да правиш такива драми.

Почвам подред
- Кое те задържа тук? Не ти харесва даден сайт == не влизаш в него?!?
- Какви лични данни? Ти знаеш изобщо дефиницията за лични данни?
- Не, не е твое право. Използвал си този сайт по своя воля (продавал си реклама, предлагал си услуги, наемал си човек да ти свърши работа от същия тоя лайнян форум и тн), никой не те е задължил за това.
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

magnit каза:
Здравей,
Първо извинявай за цирка тази вечер и мисля, че вече всичко пито е платено. Надявам се това да отшуми скоро и да не пречи на нашите по-нататъчни бизнес взаимоотношения!
Та, да си дойда на думата:
Трябва ми плъгин за WP, viral facebook page/like, за да вържа сайта си към моята ФС.
Има ли подобен безплатен инструмент или трябва да се изработи и на каква цена?
Благодаря предварително за отговора! Хубава вечер!

Това ме провокира, след глупостите които изписа имаше наглостта да ми пишеш на ЛС.
 
От: От: От: От: Желаеме ли хейтърите тук.

Абе, кой си ти да ми държиш сметка, ве Дришльо?! Още нямаш 2 петъка служба в този форум и се правиш на отворен! Айде, налегай си парцалките и си изтрий млякото около устата! Нито те закачам, нито пък съм ти искал мнението! Хайде, вЪри на майната си !!!
А бе ти си егати истеричката.

Момчето може да е ново, но си личи, че разбира от това, което предлага. А това, че ти си тук от две години и 1К+ мнения не те прави особено полезен. И преди съм ти казвал - от тях 80% са up на темата и още 10% whine.
 
От: От: Желаеме ли хейтърите тук.

Това показва, че не смесвам личните с бизнес отношения! Когато работя не пия и когато пия не работя. Може пък да съм и зодия Близнаци.. :D
Ти не ме ли провокираш постоянно, като си вреш задника постоянно в темите свързани с мен. Ако те сърби дупето, намери си някой на твоята възраст!
Мисля, че просто повече е излишно да спориме! Хайде със здраве!

А бе форумен герой не се ли усещаш колко си смешен вече. Онази дама май на теб трябва да си предложи тампоните и превръзките.

Относно плакането ти за РЕПИТЕ я се виж ти какъв си посерко ...



attachment.php
 
От: От: От: Желаеме ли хейтърите тук.

attachment.php


А относно лапането (явно ти си падаш по него) ще те светна нещо. Дори и да си продадеш умрелите сайтове пак ще ти се наложи една година да задоволяваш орално ромите в селската баня една година само джантите на колата да ми купиш.
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Арлекино иди на лекар и си пий редовно хапчетата.
Ти ми писа при това 2 пъти и аз ти предложих цена на базата на нивото на сайта, макар че и те бяха много. Както се казва лайно и безплатно да ми дават пак не ми трябва. Така че вземи се прегледай


И повярвай ми само с 2 сделки в този форум съм завъртял няколко хиляди евро, което е стократно повече от твоя супер бизнес за жълти стотинки.
 
От: От: От: От: Желаеме ли хейтърите тук.


Понеже се оказа, че не мога да ти пиша на ЛС, пускам тук това, което исках да ти кажа:
Нямам много време, но влизам да погледна какво става във форума когато мога и няма да съм никакъв приятел, ако не опитам да те спра в това, което правиш.
Приятелю, ти не просто си затриваш акаунта в тоя форум, но си вредиш страшно много на репутацията, изобщо. Ядът е много лош съветник, а ти си му се отдал напълно и допускаш груби грешки. Вредиш на целия си бизнес по тоя начин, защото се показваш психически нестабилен, а това ще откаже хората да работят с теб в бъдеще. Хубаво е да теглиш една майна от време на време, но не и да стигаш до сегашното положение. Релакс и наистина си дай малко почивка от форума, за да можеш да прецениш трезво нещата. :)
 
Последно редактирано:
От: От: Желаеме ли хейтърите тук.

Арлекино иди на лекар и си пий редовно хапчетата.
Ти ми писа при това 2 пъти и аз ти предложих цена на базата на нивото на сайта, макар че и те бяха много. Както се казва лайно и безплатно да ми дават пак не ми трябва. Така че вземи се прегледай


И повярвай ми само с 2 сделки в този форум съм завъртял няколко хиляди евро, което е стократно повече от твоя супер бизнес за жълти стотинки.

Така е, колко по-миризлива е сделката, толкова повече кинти падат... Аз се гордея с това, че работя честно и изкарвам жълти стотинки.
А, колкото до хапчетата, никой не е застрахован от тях... някой почват да ги пият на 20, други на 30... 50... 60, само дебилите, като че ли минават по-тънко.
Предлагам, да спрем дотук с обидите, защото не прави чест на никой от нас. Вместо да създаваме бизнес контакти, ние се хапем като кучета. Жалко, наистина...
 
От: От: Желаеме ли хейтърите тук.

Така е, колко по-миризлива е сделката, толкова повече кинти падат... Аз се гордея с това, че работя честно и изкарвам жълти стотинки.
Или просто се продава качествен продукт, а не "много добре развит сайт", за който не получаваш нито една оферта ... сам си прави изводите.
 
Re: От: Желаеме ли хейтърите тук.

Ето така се почва без хейтъри
8677212b.png

Ехе, спомени. Да, нямаше много хора. Но сега като има, и всички са с различни характери, възпитание и репертоар. :) Темата не знам защо така ескалира бурно. :)
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

сега остава да ме признаете за най-великият спамър и повече няма да се заяждам :)
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

обичайното напоследък взе да става масово с ескалирането
 
От: Re: От: Желаеме ли хейтърите тук.

Ехе, спомени. Да, нямаше много хора. Но сега като има, и всички са с различни характери, възпитание и репертоар. :) Темата не знам защо така ескалира бурно. :)

Малии, катса вида на снимка отпреди десет годин инемога сапозная,,, некои мивикат чисъм пораснал, други чисъм одъртял, па язе са мислим за убавец
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

сега остава да ме признаете за най-великият спамър и повече няма да се заяждам :)

Имаш да изядеш много корички, докато стигнеш батко ти Бластер. Спамер не се става с една тема, въпреки че е придобила статут на каубойска кръчма. А пък за най-велик спамер изобщо няма да говорим. Аз съм далеч от титлата, а ти дори не си в резервите още. ;)
 

Горе