Желаеме ли хейтърите тук.

Желаеме ли хейтърите тук


  • Общо гласове
    46
От: Желаеме ли хейтърите тук.

сега остава да ме признаете за най-великият спамър и повече няма да се заяждам :)
20 минути си загубих време да намеря снимка, с която да те удостоя с тази чест - не мога и не мога. По филмите от Средновековието /я що съм чел само една книга за кенефи/ имаше едни крале, дето си слагат нежно меча /не с острото/ върху главата на някой на колене и го удостояват с титла, кръщават го или не знам още какво му дават така в това клеклало положение. Явно си има някакъв термин тая цялата история, но ми е извитрял от главата и не мога да те помажа с тази чест. Имам чувството, че Гугъл като американска търсачка мрази Европейското минало и крие неудобната истина за Християнството, защото ще й попречи на масонските възгледи и убеждения. Та, давам ти +1 за дружелюбието да сведеш примирено глава и да приемеш с усмивка всичкия този хейт, Велики спамерю :)
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Имам чувството, че Гугъл като американска търсачка мрази Европейското минало и крие неудобната истина за Християнството, защото ще й попречи на масонските възгледи и убеждения.

И разликата между фримасонството и християнската религия е??????????????????????????????????????????????

Истината е, че разлика няма, но за да го разбереш, трябва да почетеш правилните книжки, а не разни копрофилски парцали. Иначе крейзи, с това изказване ме развесели много. :D
 
От: От: Желаеме ли хейтърите тук.

И разликата между фримасонството и християнската религия е??????????????????????????????????????????????

Истината е, че разлика няма, но за да го разбереш, трябва да почетеш правилните книжки, а не разни копрофилски парцали. Иначе крейзи, с това изказване ме развесели много. :D
То коренът на масонството е Европа, исках да кажа че американската търсачка крие някакви факти, но карай :) То пиеш едно, минеш на друго.. трето.. може и да не съм видял краля с меча, измежду многото картинки.. :lol: Потърси де, плесни една да те видя.. :) Отдади чест на автора на темата :beer:
Радвам се, че и магнитчето се успокои, дори го търсят в темите му за бизнес вероятно, а така с лека ръка иска да загърби всичко постигнато. Желая му успех и те така на всички..
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Така нека да отговоря.
Както забелязахте аз използвах този път думата спамер а не думата хейтър.
Какво успях да постигна с тази тема и с онази оригиналната.
Когато пуснах темата за магазина за софтуер, аз очаквах че ще има хора които ще ми пожелаят успех и такива които ще изразят градивна критика. Очаквах че ще успея да го покажа максимално голям брой хора тук. Тук има известна част които са много добри програмисти които разчитам някой ден да дойдат да продават софтуера си в моят магазин.
Това обаче не беше достатъчно. Беше малко. За това прецених че голяма част от вас ще ме нападнат не само поради завист ами защото просто са си такива.
Нападайки ме обаче те осигуриха следното. Темата ставаше все по популярна и по популярна.
Само че имаше една особеност. Всичко което пишех там изглеждаше все едно се защитавам и оправдавам. Тоест имах много по слаба позиция от тези които ме нападаха. Аз го исках но не можех да го допусна.
За това темата отиде в кофата и открих тази тема.
Много хора ме обидиха но аз го исках защото подклаждах интереса. Много хора аз обидих, за да може те да бъдат амбицирани и да пишат все повече и повече.
Не сърдя на никой който ме е нападнал защото хората са такива каквито са. Извинявам се на всички които засегнах по един или друг начин. Извинявам се защото ви използвах.
Но аз постигнах своята цел - Едва ли има човек в този форум който не разбра за моят магазин.
Смятам че рано или късно някой от вас ще дойдат да продават други да купуват.
Сега ви показах една малка част от това което мога. И моля ви сложете си ръката на сърцето и кажете не направих ли наистина най голямата възможна реклама.
Ето това мога и за това ще успея да постигна целта си за най-добрият магазин за софтуер в България.
Това беше само изявление и ви моля да не ми отговаряте.
Благодаря на всички.
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

дам... и аз отворих сайта, а преди това не знаех, че съществува. както сайта, така и ти.

Ами добре свършена работа тогава.

Само дето не винаги е правилна сказката "няма лоша реклама".
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Не мина без жертви. Заради едната реклама Магнита изтрещя и му се смениха полюсите. :lol:
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Определено можеш и много повече, а повечето което си постигнал тук, е благодарение на добре подбраната ти брандова картинка с лого на сайта като лик, както и подписът, който се поставя под всяка публикация, и то ако искаш това. Може да отвориш и 100 спам, хейт и т.н. теми, но хората от чисто любопитство ще кликнат на профила ти, както и на подписа ти, защото си избрал много добър домейн, за което те поздравявам. Но всички тези глупости, които изреди са само в твоята глава и филм :)
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Още не съм започнал елате след 6 месеца до тогава трябва да съм формирал около 10% от продуктите.
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Така нека да отговоря.
Както забелязахте аз използвах този път думата спамер а не думата хейтър.
Какво успях да постигна с тази тема и с онази оригиналната.
Когато пуснах темата за магазина за софтуер, аз очаквах че ще има хора които ще ми пожелаят успех и такива които ще изразят градивна критика. Очаквах че ще успея да го покажа максимално голям брой хора тук. Тук има известна част които са много добри програмисти които разчитам някой ден да дойдат да продават софтуера си в моят магазин.
Това обаче не беше достатъчно. Беше малко. За това прецених че голяма част от вас ще ме нападнат не само поради завист ами защото просто са си такива.
Нападайки ме обаче те осигуриха следното. Темата ставаше все по популярна и по популярна.
Само че имаше една особеност. Всичко което пишех там изглеждаше все едно се защитавам и оправдавам. Тоест имах много по слаба позиция от тези които ме нападаха. Аз го исках но не можех да го допусна.
За това темата отиде в кофата и открих тази тема.
Много хора ме обидиха но аз го исках защото подклаждах интереса. Много хора аз обидих, за да може те да бъдат амбицирани и да пишат все повече и повече.
Не сърдя на никой който ме е нападнал защото хората са такива каквито са. Извинявам се на всички които засегнах по един или друг начин. Извинявам се защото ви използвах.
Но аз постигнах своята цел - Едва ли има човек в този форум който не разбра за моят магазин.
Смятам че рано или късно някой от вас ще дойдат да продават други да купуват.
Сега ви показах една малка част от това което мога. И моля ви сложете си ръката на сърцето и кажете не направих ли наистина най голямата възможна реклама.
Ето това мога и за това ще успея да постигна целта си за най-добрият магазин за софтуер в България.
Това беше само изявление и ви моля да не ми отговаряте.
Благодаря на всички.

[video=youtube;uQH2JaMKv6U]https://www.youtube.com/watch?v=uQH2JaMKv6U[/video]
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Така нека да отговоря.
Както забелязахте аз използвах този път думата спамер а не думата хейтър.
Какво успях да постигна с тази тема и с онази оригиналната.
Когато пуснах темата за магазина за софтуер, аз очаквах че ще има хора които ще ми пожелаят успех и такива които ще изразят градивна критика. Очаквах че ще успея да го покажа максимално голям брой хора тук. Тук има известна част които са много добри програмисти които разчитам някой ден да дойдат да продават софтуера си в моят магазин.
Това обаче не беше достатъчно. Беше малко. За това прецених че голяма част от вас ще ме нападнат не само поради завист ами защото просто са си такива.
Нападайки ме обаче те осигуриха следното. Темата ставаше все по популярна и по популярна.
Само че имаше една особеност. Всичко което пишех там изглеждаше все едно се защитавам и оправдавам. Тоест имах много по слаба позиция от тези които ме нападаха. Аз го исках но не можех да го допусна.
За това темата отиде в кофата и открих тази тема.
Много хора ме обидиха но аз го исках защото подклаждах интереса. Много хора аз обидих, за да може те да бъдат амбицирани и да пишат все повече и повече.
Не сърдя на никой който ме е нападнал защото хората са такива каквито са. Извинявам се на всички които засегнах по един или друг начин. Извинявам се защото ви използвах.
Но аз постигнах своята цел - Едва ли има човек в този форум който не разбра за моят магазин.
Смятам че рано или късно някой от вас ще дойдат да продават други да купуват.
Сега ви показах една малка част от това което мога. И моля ви сложете си ръката на сърцето и кажете не направих ли наистина най голямата възможна реклама.
Ето това мога и за това ще успея да постигна целта си за най-добрият магазин за софтуер в България.
Това беше само изявление и ви моля да не ми отговаряте.
Благодаря на всички.

ХАХсхдасдхх само как си вярваш палячооо! Какъв софтуер продаваш ти бе, има ли една програма която да си продал? Сега ще обявиш и милионите които правиш, щом ти е толкова акъла да се излагаш с глупавите ти мнения във форума и в същото време да позволяваш да те свързват със сайта си толкова далече от истината че просто няма на къде. Кво ми пишеш някакви мнения, като нямакъв комир, при положение че не знаеш разликата между спан и див, да не говорим за софтуер и програмиране! Кво ми се изживяваш като някакъв изследовател и съвременен фройд та и пишеш прочувствени постове да обясняваш как си ни излседвал психиката лайненце просто! Ходиш обясняваш в на хората теми неща, които нямат нищо общо с реалността, подвеждаш потребителите и после се мислиш за голям философ, обиждаш и се червиш през компютъра, когато някои те сложи на мястото ти!

Ей го последното ти постче дето прочетох и пак се ядосах:

"Според мен дали ще се ползва готова система или не зависи от целта и от финансирането.
Аз лично бих се опитал да избера готова система и ако има добро финансиране къстъмизиране.
Да откривам топлата вода е абсурд. Вече съм я откривал няколко пъти е се оказа ледена."

Това е такава глупост в една видимо интересна и важна тема ама ти се изака с твоето компетентно мнение, а както казах един ти дори не знаеш как да декларираш коя версия на html ще ползваш!

Ако започна да ти цитирам всички подвеждащи постове, то идея си нямам дали ще ми позволи системата да напиша толкова дълго мнение!

Повече няма да се занимавам с твоята персона, надявам се да посинееш пред компютъра!

@Блинки
Два форума съм управлявал и двата бяха що годе силни, в момента също в един форум "помагам" и проблема и на трите форума беше нивото на потребителите в него. Не говоря за умствения им капацитет, а за възможностите им. И трите визирани от мен форума загинаха защото между нивото на поребителите имаше голяма празнина, единти или са големи ламери, който нищо не могат, или са абсолютни прота на които не им се занимава с ламери и дискусии почти не се разрастваха, ламерите не можеха да намерят това което търсят, протата им умръзна да четат глупостите им и форумите загинаха, това което забелязвам тук в този форум е сериозен дефицит на средното ниво което е проводника между ламерите и протата, докато тук има ламери като тоз славчо, който единствено да ми загубят времето друго не могат да направят, интереса ми ще спада, това се отнася за всички потребители и за ламерите и за протата и на двете страни няма да им бъде интересно да са тук. Подтискането на безстойностните мнения в краткосрочен план ще свали трафика с дори едно 80%, но в дългосрочен план ще удължи живота на форума поне до момента в които форумите като платформа не излезнат от упореба и въпреки всичко, ако едно 90 - 95% от мненията са стойностни все ще има хора, които да го претърсват за полезна информация. Лично аз не бих разчитал на търсачката на този форум, благодарение на опита ми и знанията ми успях да отсея потребителите които са в час от поребители, които не са и с тях контактувам извън форума, както го правя и в 99% от случайте с теб, ако ми трябва нещо не питам във форума кои може да ми помогне, а питам теб или други от форума да ме свърже с човек пак от тук, но не във форума и това е така защото ламерите се обаждат навсякъде, мненията им нямат стойност и когато трябва да прочета 50 празни мнения за да стигна до едно стойностно, аз просто търся друг източник. Надявам се да съм успял да обясна гледната ми точка, въпреки всички аз не планирам да спра да посещавам форума и до колкото мога ще се опитвам и да помагам на потребители, ако въобще мога и не го правя от патриотизъм, а защото ми доставя удоволствие, но колко биха имали моите мотиви.
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Форума е супер. Поредната тема в която потребителите си обясняват един на друг колко са прости. :drama: Накрая и Майка Тереза се появи..... Сутрешното кафе отдавна не ми е било толкова интересно.
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Изсмях са!
Сори ама, това, че някой ти е подсказал отстрани не значи че е прав.
Нито ти е известен магазина, нито ще стане.
Така нека да отговоря.
Както забелязахте аз използвах този път думата спамер а не думата хейтър.
Какво успях да постигна с тази тема и с онази оригиналната.
Когато пуснах темата за магазина за софтуер, аз очаквах че ще има хора които ще ми пожелаят успех и такива които ще изразят градивна критика. Очаквах че ще успея да го покажа максимално голям брой хора тук. Тук има известна част които са много добри програмисти които разчитам някой ден да дойдат да продават софтуера си в моят магазин.
Това обаче не беше достатъчно. Беше малко. За това прецених че голяма част от вас ще ме нападнат не само поради завист ами защото просто са си такива.
Нападайки ме обаче те осигуриха следното. Темата ставаше все по популярна и по популярна.
Само че имаше една особеност. Всичко което пишех там изглеждаше все едно се защитавам и оправдавам. Тоест имах много по слаба позиция от тези които ме нападаха. Аз го исках но не можех да го допусна.
За това темата отиде в кофата и открих тази тема.
Много хора ме обидиха но аз го исках защото подклаждах интереса. Много хора аз обидих, за да може те да бъдат амбицирани и да пишат все повече и повече.
Не сърдя на никой който ме е нападнал защото хората са такива каквито са. Извинявам се на всички които засегнах по един или друг начин. Извинявам се защото ви използвах.
Но аз постигнах своята цел - Едва ли има човек в този форум който не разбра за моят магазин.
Смятам че рано или късно някой от вас ще дойдат да продават други да купуват.
Сега ви показах една малка част от това което мога. И моля ви сложете си ръката на сърцето и кажете не направих ли наистина най голямата възможна реклама.
Ето това мога и за това ще успея да постигна целта си за най-добрият магазин за софтуер в България.
Това беше само изявление и ви моля да не ми отговаряте.
Благодаря на всички.

@hahoves
https://www.predpriemach.com/showthread.php?t=64697
Тази тема е показателна.
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

И моля ви сложете си ръката на сърцето и кажете не направих ли наистина най голямата възможна реклама.

С ръка на сърцето казвам - не. Пожелавам ти успех, но със скандали не мисля, че можеш да постигнеш дълготрайни бизнес успехи. Спамът и троленето могат да се използват за нещо градивно, но не могат да бъдат фундамент на един сериозен бизнес. Това, че магазинът ти е станал популярен, благодарение на темата не значи, че ще пожъне успех.
То и Джак Изкормвача е известен, ама едва ли някой иска да си има вземане-даване с него. ;)

Приятелски съвет: Никога, ама никога не бъди самодоволен и високомерен, независимо какви успехи си постигнал. Въпроси от сорта: ''Аз не съм ли по-по-най..?'' предизвикват хората да ти потърсят кусурите, а такива винаги има. :)
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

@slavib, Славчо тиси от тез хора, дето колкото повиче приказват, толко повиче олекват. След гинералното ти обрашение, нети трява са обаждаш повиче, шото дане стани антиреклама,,, кома развираш
Нема карай та потващам, чи ного повня кат слон па ева кат магари,,, хефа найс дей
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Според мен тук няма място за подобни хора и мнения.

Обикновено задачата ми е да давам плюсове на новорегистрираните потребители, които са обилно зачервени от старите пушки, но в случая се изкушавам да ти плесна и аз една ряпа. Кой си ти, дето сега влизаш, че да даваш оценки и да се разпореждаш? Я малко по-кротко го давай.
 
Re: От: Желаеме ли хейтърите тук.

Обикновено задачата ми е да давам плюсове на новорегистрираните потребители, които са обилно зачервени от старите пушки, но в случая се изкушавам да ти плесна и аз една ряпа. Кой си ти, дето сега влизаш, че да даваш оценки и да се разпореждаш? Я малко по-кротко го давай.

Еее, айде малко по-гостоприемно. :) По принцип никой не иска такива хора. Човекът си казва.
 

Горе