Закона е отменен .... от 1 март 2011

От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Дават сайта по БТВ новините !!!

Казаха ли адреса на сайта или само снимка на екрана? Ако са казали адреса - КЗП ще им се зарадва много ;)
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Още ли няма поръчки :)

Голяма реклама му спретнаха ... и адреса на сайта казаха ...
Самата КЗП заблуждава така хората, твърдейки, че на сайта пише , че продукта лекува спин .
 
Последно редактирано:
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Това е най-скапаната телевизия, нали там с Буксто сайтовете се печелеха големите пари. Тия винаги са били яко смешни от към IT и други информационни материали. Така че някой, който рабира повече от това, знае за какво става дума и няма никога повече да я включи тази телевизия. Ама видяхте ли на какво се позоваха - че лекива свински грип. От агенцията добре са си свършили работата с фалшивата информация....направо нямам думи, а и нали казаха, че няма да се радухва това. Поне фармацефчето спомена, че продукта е качествен. И им отговориха, че няма разлседване за фирмата производител по телефона. Ама сами си го начукаха. Не съм виждал по бездарен репортаж, спирам да им гледам новините на тези олигофрени.

Супер, техния изтрел мина. Мисля си, че е време за нашия....и ще е доста по точен. Да видин на кой му е по-голям.... :)
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

А КЗП може ли да глоби bTV за това, че рекламира хранителни добавки в нарушение на ЗЗП?

Новите - стари собственици на Бунак ТВ скоро ще ги глобят други комисии не се притеснявай за Гергов и останалата Ченгеджийска Комунистическа Измет и тяхното време идва
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

видяхме как нагласиха нещата по бтв-то, сичко се извади от контекста. само немога да разбера как и къде на сайта пише че лекува 100% спин...
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

видяхме как нагласиха нещата по бтв-то, сичко се извади от контекста. само немога да разбера как и къде на сайта пише че лекува 100% спин...
Няма бате, ама нали трябва да се правят "брутални" репортажи, за да им се гледат жалките новини. И без са сложили смотаняци, който не са виждали компютър през живота си. а и да седят да ти говорят за IT - смех бате.

Смотани са яко, по цялта дължина. Но видяхте ли, аз по-непрофесионално изявление не съм виждал...така ли се прави сензация...а и с какво желание го напраивха, то им личеше, че ще дават глупости, за да задоволят нечии мераци.

Как почнаха..."Българин продава незаконно хранителни допавки в интернет"...колко грешки има в това изречение.

Първо - не ги продава той.
Второ - не е незаконо, законно си е , да си е*е майката даже.

Тия са ламерти.... :)
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Бате според мен не се връщай в БГ, това е най-мизерната държава. Евала ти правя, че се махна. Всички знаем колко си свестен и не ни пука какво казват по ТВ. А едва ли на някой му пука. Репортажа е напрен така че да бъде интересно на бабичките и старците дето гледат новините и без това май само те гледат тези жалки телевизии.

Щеше ли да бъде интересно на някой ако беха почнали например: КЗП за пореден път станаха смешни ...
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Поне фармацефчето спомена, че продукта е качествен. И им отговориха, че няма разлседване за фирмата производител по телефона.

Какво са казали? Тези май нещо плачат за съд - хем казват, че лекува СПИН, хем бил качествен продукта... КЗП май яко ще ги глоби.

(При мен пише "Услугата е достъпна само за потребители на територията на България" и не ми дава да гледам новините на живо, но клиповете в ляво се отварят, обаче там я няма тази новина)
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

И аз го гледах репортажа ама ного изкривена инфорамцията и 50% репортажа си потиворечат с другите 50%. Голям цирк...

ПП: И най ме е яд как натупяват човек за нещо без дори да е излязал акта :mad:
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

А този фармацефт какво точно е казал - някой може ли да го цитира точно?
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

по бтв отново решиха да се правят на интересни, без да разбират нищо
изкараха го един вид "вижте ни българите как мамим американците"

след тази медийна пропаганда като нищо ще ти лепнат глоба...
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Еми, че не няма измислено такова лекарстов, но съдейки по сустваките, продукта бил качествен. Това не е дословно, но пича не се поколеба, като го каза. :) Ето един компетентен в целия репортаж. :) Другите бате все едно за пръв път им се случва. :)
 
Re: От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

А този фармацефт какво точно е казал - някой може ли да го цитира точно?


бате накараи някои приятел който е в бг да ти пусне прокси за да си имаш бгнет
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

А този фармацефт какво точно е казал - някой може ли да го цитира точно?

Цитирам:

"Съставките, които са описани, ако са вътре, то това е един добър продукт в подкрепа на организма, но не е продукт, който ще ни излекува от СПИН или грип", заяви Йордан Славчев, магистър фармацевт.

цялата статия
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Код:
http://www.btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=154924

пс - изпреварили са ме..
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Тя работата дебела стана, не е една глоба ами две май:

Разследването по случая у нас продължава. Българският закон предвижда глоба в размер на до 15 000 лева за всяко от двете нарушения. Ще бъде издадена и заповед за премахване на подвеждащата информация.
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Ясно си беше че това е подготвяно като основната защита на прословутия член 51 от ЗЗП...
Интересни са ми отговорите на 3 въпроса:
-Сашо дали смята да си сменя името на Кръстьо?
-Дали е просто съвпадение че огласяването на случая става точно в деня на Левски?
-Трябва ли за едната премийка да съсипваш живота на невинен млад човек и психически да тероризираш семейството и близките му с простотиите си?

"Народе..."
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

За спасилите се от 130 годишния Руско-Турски Кенеф ето две "Български" проксита през който да се опитат да гледат телевизии с ограничения за чужди IP адреси.

[url]http://bgproxy.topbg.org/bg/[/URL]

PS

Не че някой е умрял да гледа Бунак тв
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Ето го репортажа на bTV за всички, които искат да го гледат. Качих го на източник извън България. Няма смисъл да се мъчим с бъгавото извращение нареченo "сайт на bTV".
 

Горе