Заминавам за Норвегия

От: От: Заминавам за Норвегия

Ще се снимам на някоя нова яхта и ще публикувам снимката тук с надпис "Изкарах пари за нея в Предприемач, с affiliate.". Пиши на ЛС колко плащаш за тази услуга. :)

още ли си тук

ако ти стане студено и ти излязат суполи, пий едно тъмно пиво и си извикай дарт вейдар да те пресече
 
От: Заминавам за Норвегия

Големи циркове пак. Кръчмаря го няма, ама кръчмата е налице.

Успех в Норвегия и дано намериш каквото търсиш там.
 
От: Заминавам за Норвегия

vikings-on-beach-big.jpg.jpeg


Never walk
away from home
ahead of your axe and sword.
You can't feel a battle
in your bones
or foresee a fight.

- The Havamal

ImageVaultHandler.aspx

 
От: Заминавам за Норвегия

Поздрав за всички онези, които не завиждат. На останалите е позволено да завиждат. :)
Последното изпълнение на норвежката група A-ha:

[video=youtube;IZjXysUwmM4]http://www.youtube.com/watch?v=IZjXysUwmM4[/video]
 
От: Заминавам за Норвегия

Утре заминавам :)

[video=youtube;bB5YIeeCEAA]http://www.youtube.com/watch?v=bB5YIeeCEAA&feature=related[/video]
 
От: Заминавам за Норвегия

Чух, че бирата там била 8 евро. :p
 
От: Заминавам за Норвегия

Скъпично е. Като гледам цените, по-добре и да не ядеш :D
 
От: Заминавам за Норвегия

Бате, жените да ги видиш как са и да споделиш. По снимките все едно такива русички и бели. Дано не съм се подлъгал:

13691.jpg

И ето ти нещо общо между съдедите на скандинасвския полуостров. Не знаех, че те са в основите на блек метъла. :)

norway-vs-sweden.jpg
 
От: Заминавам за Норвегия

Бате, жените да ги видиш как са и да споделиш. По снимките все едно такива русички и бели. Дано не съм се подлъгал:

Всъщност типичния норвежец не е рус със сини о4и,като съседите си.Черните коси там са си най-разпространени,а и като тези са се изрусили:)
 
От: Заминавам за Норвегия

Чух, че бирата там била 8 евро. :p

Тия по Скандинавия за това ли се суисайдват на поразия,заради цените на алкохола:)
 
От: Заминавам за Норвегия

Бате, жените да ги видиш как са и да споделиш. По снимките все едно такива русички и бели. Дано не съм се подлъгал
Понеже знам, че си маниак, ето гледай :) :

[video=youtube;U-iRcnKHAdw]http://www.youtube.com/watch?v=U-iRcnKHAdw[/video]
 
От: От: Заминавам за Норвегия

Понеже знам, че си маниак, ето гледай :) :

[video=youtube;U-iRcnKHAdw]http://www.youtube.com/watch?v=U-iRcnKHAdw[/video]
Супер добро. сега ако не се върнеш и с медали от там, за любовни подвизи намеквам, ще бъде тъжно. Потвърди слуховете, че сме № 1 в леглото. ;)

По думите на мой приятел посетил Норвегия, жените сами падали в краката на Южняците, особедно от нащата Балканска част. Не ме разбирайте погрешно! Не са лесни или леки жени. Просто се кефят на такъв тип мъже и топлото им излъчване. Техните мъже изглеждали прекалено изтръпнали и безчувствени в сравнение с нас. Не бих спорил с това, даже и да ги харесвам като нация, както и е. ;)
 
От: От: Заминавам за Норвегия

Супер добро. сега ако не се върнеш и с медали от там, за любовни подвизи намеквам, ще бъде тъжно. Потвърди слуховете, че сме № 1 в леглото. ;)

Още в самолета ще облека тази фланелка:

297567459v3_480x480_Front_Color-Navy.jpg
 
От: Заминавам за Норвегия

Утре заминавам :)

Успех и дано ти се получат нещата както си ги планирал! Няма смисъл да си губиш времето тука. :) Очакваме отзиви за норвежките, че да стягаме и ние багажа. biggrin2.gif
 
От: От: Заминавам за Норвегия

Успех и дано ти се получат нещата както си ги планирал! Няма смисъл да си губиш времето тука. :) Очакваме отзиви за норвежките, че да стягаме и ние багажа. Виж файлът 2238
Благодаря. На обяд ми е полетът. Вечерта съм в Норвегия. Като се добера до компютър с интернет, ще пиша.
 
От: Заминавам за Норвегия

E, то зависи и какви са заплатите, с нашите заплати определено е скъпо, ама на тях едва ли им е. Иначе успех в начинанието и ще споделяш мнение. Напоследък доста приятели и роднини заминаха по Европата, най-вече доста лекари, ама тука едвам по 1к лева взимаха там взимат по 15, нормално.
 

Горе